Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

04 paź 2007, 14:49

Jestem! I beda pierdolki! :D A temu tak pozno bo spalam z moim Dziecieciem do godziny... No coz wstyd sie przyznac 12 :) Pozostalo mi to chyba z czasow ciazy hihi

wogole to stawiam wielki :ico_tort: bo mojemu Jaskowi rano odlecial pepuszek!! W sumie to powinnam chyba postawic cos innego, co?? :ico_zdrowko: no to stawiam, do wyboru winko, piwko, cola albo soczek :-D

Po tak poznej pobudce wybralismy sie na spacerek na godzinke, przy okazji odwiedzilismy sklep bo konczy sie mleczko no i teraz ja klikam a Maly spi. Wstanie pewno za jakies 15 minut. Nie chce go budzic, a widze ze przesikal pampersa, ale tak slodziutko spi, widocznie mu to nie przeszkadza.

No i dzis szykuje romantyczna kolacje numer dwa, nie pisalam wam bo mialam nerwa, ale ostatnio romantyczna kolacja numer jeden nie wypalila, wiec dzisiejsza w ramach pojednania :-D Mam nadzieje ze tym razem bedzie ok.

Ziemniaczki, kotleciki z kurczaka nadziewane serkiem i sos grzybowy moze byc??

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

04 paź 2007, 15:41

Hej, jestem i ja! Ja dzis pierwszy raz od porodu wybrałam sie do sklepu :ico_brawa_01: , wziełam przykład z ciebie Eve :ico_haha_01: , tatus z maluszkiem w aucie a mama po sklepach. W sumie to kupiłam tylko prezencik dla tej znajomej od której mam wózek, bo kasy za niego nie chciała, ale jaka radocha że mogłam troszke kaski wydać :ico_brawa_01:
Dominisiu z tym karmieniem u mnie jest tak że na razie karmie piersią a butle daję koło 22.00 i o 10.00, żeby malego zasycić :-) Tak się zastanawiam czy jak się karmi wyłącznie butlą to trzeba jakieś herbatki podawać??
Mamo zuzi ta twoja Zuzia to kochane dziecko, też się biedna nie umie doczekać siostrzyczki.
Dominisiu trzymam kciuki żeby tym razem kolacja się udała.
Zmykam troszke dom ogarnąc bo goscie się zapowiedzieli a poza tym synuś woła CYCAAAA !!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

04 paź 2007, 17:27

eSKa no to brawa za zakupy! Nie ma to jak jak sobie troszke powydawac :D Nie wiem czy tez tak macie, ale mi o wiele wieksza radosc sprawia kupowanie prezentow i rzeczy dla kogos, jak kupie cos sobie to tez jestem zadowolona ale juz nie tak bardzo... A ostatnio to zadowolona nie jestem wcale bo kupilam se gacie w rozmiarze 46... Nie ma co :) Przed ciaza bylo 42, czyli tez katastrofa, ale chociaz blizej 40, a teraz na horyzoncie to 50 :-) :-) :-)
No i co do butli to ja malemu podaje jeszcze herbatke z kopru wloskiego od pierwszego tygodnia zycia. A wiem ze Ewasiek, ktorej bardzo dziekuje za cenne rady daje jeszcze herbatke rumiankowa i uspakajajaca.
Dzieki ze trzymasz kciukaski za ta kolacje, mam nadzieje ze bedzie czadowo!!

Eve widzisz?? Teraz ja jestem a Ciebie nie ma :)

Mamo Zuzi kochana masz corcie!! No i jak spotkanie?? Tak swoja droga to strasznie ciezko mi zrozumiec kobiety ktore wiaza sie z Arabami, wiadomo przeciez od dawna jak takie zwiazki sie koncza, to jednak jest inna mentalnosc, inna kultura, religia i pewnych rzeczy, zachowan nie da sie zmienic... No milosc, miloscia, ale dac sie zniewolic?? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

04 paź 2007, 18:42

Widać,że tu coraz więcej zajętych mamusiek- coraz mniejsze mam zaległości w czytaniu :ico_haha_02:

A ja dziś do północy jestem sama z Zuzią, bo mąż pojechał przed 18 na próbę. Pozwoliłam mu, bo tak dużo mi pomaga, gdyby mógł to pewno by ją karmił piersią nawet! Wykąpalismy ja dziś wcześniej, pojadła, teraz bujam ja w bujaczku, bo jakoś nie może zasnąć, ale i tak jest grzeczniutka.

A co do zakupów, to i ja dziś powydawałamtrochę kaski- kupiłam rogal do karmienie i powiem Wam,że super mi się sprawdza. I jeszcze ten pas poporodowy i też bym chciała,żeby się super sprawdził, ale na efekt trzeba poczekać. Kurczę nie mieszczę się w spodnie sprzed ciąży, brakuje mi w pasie ze 4 cm i jestem zmuszona chodzić w dźinach ciążowych, bleee :ico_placzek:

Mam jeszcze pytanie do mamuś karmiących cycem- ile razy na dobę karmicie i czy Wasze bobasy wypracowały już jakiś rytm, tzn. czy karmicie mniej więcej o tych samych porach?

mama_zuzi1980, jak tam dzionek z brzuszkiem? Doczekasz się kochana Dzieciątka! Ale rozumiem Twoje czekanie. Pamiętam jaka zła byłam jak mnie za pierwszym razem nie przyjęli do szpitala.

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

04 paź 2007, 19:03

JESTEM JUŻ!!

Dziewczyny poród był okropny!! Tzn. samo parcie nie ale te skurcze!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Mój M był cały zcas ze mna biedaczek się napatrzył na moje krzyki i płacz... Ile tutaj ślicznych zdjeć i szczęśliwych mamusiek!!

GRATULUJĘ WSZYSTKIM MAMUSIOM ICH MALUSICH POCIECH!! :ico_tort:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

04 paź 2007, 19:04

Jestem niestety, choc mam skurcze dosyc mocne, to juz nie wiierze ze sie rozkreci, pewnie nico bedzie jak zwykle.
Bylam na tym spotkanku... Sluchajcie dziewczyna super, po studiach informatycznych, sympatyczna, ciepla i jakby... no wlasnie.... przytlumiona.... Ale usmiechnieta. Jest kopia tej aktorki Dominiki Ostalowskiej (gra Marte w M jak Milosc), subtelna blondynka, identyczna doslownie. Dalam jej namiary instytucje ktore zajmuja sie pomoca dla kobiet w Szwecji, jedna nawet po polsku znalazla. Ona zna swietnie angielski wiec da sobie rade. Coz wiecej moge zrobic? Nie chce brac na siebie jej problemow. Ona musi zdecydowac co i jak, ale pokazalam jej drogi, mozliwosci i czuje ze dobrze zrobilam. Poznalam tego jej mezulka, Arab 100 %, nadety ale fakt bardzo przystojny wiec w sumie jak na poczatku gral to mogl robic dobre wrazenie. No, zobaczymy co to bedzie. Bedziemy w kontakcie, bo mieszka 10 minut drogi ode mnie, fakt ze tramwajem, ale ta dziewczyna ma w sobie cos, co chyta za serce.

Powyciagalam dzis ciuchy przedciazowe i sie normalnie nad nimi rozczulam... juz sie nie moge doczekac jak w nich bede chodzic.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

04 paź 2007, 19:21

Dominisia no nie było mnie bo pojechaliśmy do tego rehabilitanta z Szymonkiem.

No i wybadał maluszka, posprawdzał wszystko i stwierdził że jednak potrzebna jest rehabilitacja bo maluch woli prawą stronę tzn. głowke trzyma na prawo i ciałko wygina na prawo, więc oczywiście bedziemy z nim jeździć, w poniedziałek zaczynamy ćwiczenia, jade z nim sama bo mój M ma nocke, do tego jeszcze bedziemy musieli ćwiczyć w domku 4x po 5minut. Wiecie co jest najgorsze>>>??? że dziecko całe te ćwiczenia bardzo płacze :ico_placzek: i ten rehabilitant pytał mnie czy jestem wstanie przetrzymać płacz swojego dziecka :ico_szoking: ja mu powiedział że wątpie w to bo moje dziecko wogóle nie płacze i ja nie jestem do jego płaczu wogóle przyzwyczajona. Kurde nie wyobrażam sobie tego. W poniedziałek rehabilitant bedzie z nim ćwiczył i pokaże mi jak mam ćwiczyć i powiedział że jeśli nie bede mogła znieść płaczu malucha to mam powiedzieć to on od razu przerwie ćwiczenia :ico_noniewiem: Oczywiście mnie już tam ryczeć sie zachciało :ico_placzek: wogóle tak sie tam zestresowałam że czułam jak mi w gardle coś rośnie :ico_szoking: Później pojechaliśmy do znajomych i jakoś to pomału sobie próbuje wytłumaczyć że to dla jego dobra.

Kocura Bura, ja karmie tak średnio co 2h, choć jak Szymuś śpi to go nie budze, zdarza mu sie czasami nie jeść np.4h bo akurat gdzieś jesteśmy a on śpi. Jeśli chodzi o pory karmienia to z tym też u nas różnie, zależy o której wstanie rano.

Justyna_Bochnia, super foteczki :ico_brawa_01: czekamy na więcej :ico_oczko:

mama_zuzi1980, dobrze że spotkałaś sie z tą dziewczyną, napewno jest potrzebne jej wsparcie. A jak to widziałaś jej męża, tego arabta>?>>na fotce? czy był z nią>? bo on chyba nie wie że ona szuka pomocy>>>???

ide zaraz kąpać maluszka,ale może wcześniej jeszcze coś uda mi sie zjeść bo coś zgłodniałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

04 paź 2007, 19:25

Justyna_Bochnia, witamy, witamy!!! Piękna córa!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

04 paź 2007, 19:27

Justynka, piekna ta twoja Marcelinka :-D

Eve, umowilysmy sie przed McDonaldsem i ja przyprowadzil, zapoznalismy sie a potem po nia przyszedl, po 1,5 godzinie.

A on nie wie ze ona szuka pomocy, mysli ze szuka kolezanki po prostu bo tu nikogo nie zna, jestem pierwsza polka od wielu miesiecy z ktora mogla porozmawiac, wiec chyba sie jej nie dziwil....

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

04 paź 2007, 19:48

Justyna masz cudna corcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Eve kochana wiem ze sie martwisz, ale chyba lepiej przetrzymac krzyki Szymonka, potem bys sobie nie wybaczyla gdyby cos bylo nie tak jak trzeba... Ten rehabilitant na pewno wie co robic i nie skrzywdzi Malego!!

Kocura Bura musisz kolysac Zuzie zeby zasnela?? Nie boisz sie ze przyzwyczaisz Mala do takiego sposobu zasypiania?? No i 4 centymetrami sie nie martw, jestes nie cale 2 tygodnie po porodzie!! Juz wkrotce wszystkie wrocimy do dawnej figurki!!

Mamo Zuzi nie znam tej dziewczyny ale strasznie jej wspolczuje... Bedzie niesamowicie ciezko uwolnic sie jej z tego chorego zwiazku! Wogole dobrze ze pozwolil jej sie z Toba spotkac! Kurcze tylko tak mysle... zebys Ty nie miala przez to problemow, bo nie wiadomo co takiemu moze odwalic.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość