Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 sie 2008, 14:54

Cześć :-)
Ale popisałyście.... Nocka u nas spokojna, jedno budzenie na cycusia.
Goonia, super ten Twój mąż, od razu widać, że humorek Ci wrócił :-)
Justyna, czasem myślę o ZOO, ale konkretnie nie ustalałam daty kiedy pójdziemy... możemy się umówić w jakiś dzień, jeszcze póki jest ciepło. Zdjęcie Gabiego przesłodkie, dzieciaczki śpiące są kochane....
Też obniżyłam łóżeczko do samego dołu, bo Ula już się podnosi, wczoraj pierwszy raz się podniosła na szczebelkach i szczęśliwa stanęła na nóżkach, wczoraj też nauczyła się sama siadać z pozycji leżącej... coraz szybciej się rozwija. Później wkleję Wam fotki.
Jola, bardzo Ci współczuję, co za bezduszny kretyn z tego Twojego męża.... jak można się tak zachowywać, a co z dziećmi? Zastanowił się? Masakra, żywcem bym takiego wykastrowała!!! Trzymaj się, musisz być dzielna i nie dawaj się!
Renia, fajna fotka w podpisie, Arturek ma tak dużo włosków już :-)
Kombinezony na zimę mam dwa, dostałam jeszcze jak Ula była maleńka, ale buty i czapkę i rękawiczki będę musiała kupić i to muszą być porządne buty, bo mała prawdopodobnie będzie już chodzić, więc buty muszą być dobrze wyprofilowane i ciepłe.
Iwona , super, że kaska dodatkowa Wam wpadnie do kieszeni, teraz każdy grosz potrzebny.
Przetworów na zimę niestety nie robię, bo nie lubię się w to bawić, ale takie domowe są najlepsze, może tak jak Gosia zamrożę trochę warzywek.

[ Dodano: 2008-08-26, 15:20 ]
Acha... zapomniałam... Gooniu, byłam w lidlu dzisiaj i nie było pieluszek, tylko toujurs, czy jakos tak. Czyżby je likwidowali?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 sie 2008, 18:06

Witam po pracy

przetworow nie robie ja jestem z tych osob za bardzo wygodnych i nie chce mi sie robic :ico_wstydzioch:

a co do mojej kolezanki to jak bylam dzisiaj w pracy zaczal do mnie wydzwaniac koles od ktorego mieszkanie wynajmuja i mowi mi ze oni maja zaplacic za swiatlo i wode ona moich telefonow nie odbiera a on juz jest w francji i teraz mi zostalo tlumaczyc sie kurcze tyle im pomagalismy bo oni nie znali hiszpanskiego moj maz jezdzil z nimi wszedzie a oni teraz nas w takiej sytuacji zostawili

najlepsze jest to ze ten koles nie mial nigdy mojego numeru telefonu i wyszlo na to ze to ona podala mu moj numer normalnei robi sie z tego czeski film

[ Dodano: 2008-08-26, 18:07 ]
a i jeszcze cos mnie chorobsko lapie

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 sie 2008, 19:22

iwona83, to żeczywiście masz meksyk... co to za koleżanka, ja z taką już bym więcej kontaktów nie chciała utrzymywać. Odeślij tego gościa do niej, czemu do Ciebie wydzwania :ico_puknij:

My już po kąpieli, Ula wciąga kaszkę, zobaczymy jak jej dzisiaj spanie pójdzie.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 sie 2008, 19:36

czesc wam wgrywam trzeci raz zdjecia i cos mi sie zacina.Amelka wcina flipsy i wrzeszczy jak sie koncza.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 sie 2008, 19:40

Zasnęła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Postałam chwilkę koło niej śpiewałam kołysankę i głaskałam po główce i zasnęła bez problemu :-D Oby już spała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-26, 19:42 ]
Mariola, skąd ja to znam, jak się Uli kończy cokolwiek, co je to też jest wrzask, a apetyt ma nieziemski, nie można przy niej nic jeść, bo Ona też musi :ico_olaboga:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 sie 2008, 19:42

Obrazek
tak stalam rano a mama byla w pogotowiu z reka

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 sie 2008, 19:43

wróciliśmy pół godziny temu ze spaceru i Gabcioch właśnie zasypia...

pinko pisze:możemy się umówić w jakiś dzień, jeszcze póki jest ciepło
no właśnie... póki ciepło :-)

pinko pisze:Też obniżyłam łóżeczko do samego dołu, bo Ula już się podnosi, wczoraj pierwszy raz się podniosła na szczebelkach i szczęśliwa stanęła na nóżkach, wczoraj też nauczyła się sama siadać z pozycji leżącej... coraz szybciej się rozwija.

Gabriel jest na tym samym etapie, wczoraj sam usiadł z pozycji leżącej po raz pierwszy i się tak śmiesznie podparł ręką lekko z tyłu... a od 3 dni wstaje w wanience :ico_noniewiem: łapie się za brzeg i heja do góry kuperek podnosi, w łóżeczku jeszcze nie wyczaił, że można za szczebelki łapać

pinko pisze:o za bezduszny kretyn z tego Twojego męża.... jak można się tak zachowywać, a co z dziećmi? Zastanowił się? Masakra, żywcem bym takiego wykastrowała!!!
:580: yeah
Kuba pojechał do klubu, jak wróci to mamy film oglądać... dzisiaj My sassy girl

na spacerze spotkałąm dzisiaj znajomą mamę z Julką w wieku Gabiego-3 dni starsza i nagle inna mama dołączył, jak poszła to dwie następne-muszę przyznać, że towarzystwo innych mam jest bardzo przyjemne i krzepiące :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 sie 2008, 19:46

Obrazek

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 sie 2008, 19:48

Gabriel zasnął... jak ja kocham to jego samodzielne zasypianie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 sie 2008, 20:17

My się właśnie kąpiemy, znaczy tatuś a mnie zaraz czeka usypianie, znaczy odłożenie do łóżeczka :-D i sprzątanie.
Myślę obciąć się tak jakma teraz Rihanna bo mi strasznie włosy wychodzą może jak tak krótko obetnę to sie coś odbudują
lecę bo już tatuś wyjął

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość