Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

03 mar 2011, 15:29

ewelcia1245, ja kupiłam przez allegro za 20 zł :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

03 mar 2011, 15:32

aga216, ja tez podobnie zaplacilam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

03 mar 2011, 15:34

magda1614, a ty bierzesz jeszcze ten acard bo ja juz od 3 tygodni nie biore :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

03 mar 2011, 15:43

witam znowu :-D
Kurcze rano bylam a tu zagladam teraz i tak 4 strony do przeczytania :ico_szoking:
Ewelcia za 37 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: duze gratki za donoszona :ico_ciezarowka:
Dobrusia jejku bidulka jestes!!! bSzybkiego powrotu do zdrowka !wg moich "obliczen" wychodziloby ze dzis Ty masz urodzic...ale jak jestes chora i mozesz dzidzie zarazic to mo ze lepiej nie...Najpierw Ty wyzdrowiej a potem niech dzidzia wyskoczy szybko :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-03, 14:48 ]
A moj M. wzial sie za jakas frabe i taki regalik pomazal na probe -zeby go przyciemnic i moze jak sie 100 warstw nalozy to bedzie akuratny kolor ...ale juz teraz nie moge tego zapachu zniesc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: az sie do sypialni musialam z kompem ewakuowac!!!

[ Dodano: 2011-03-03, 14:52 ]
A i rozmawialam sobie z ta babka co krew pobiera bo jej pasierbica miala wlasnie w ten poniedzialek cc bo maluch byl glowa do gory i umowili ja na 37 tydzien bo sie ponoc takie maluszki denerwuja ze sie nie moga przekrecic :ico_olaboga: wiec zeby ich nie meczyc wyciaga sie je w 37 tygodniu

no jest to dobre rozwiazanie...zobaczymy jak to ze mna bedzie...bo mam w srode wizyte u poloznej a we wtorek 15/03 moge juz spokojnie usg zrobic i ewentualnie leciec do szpitala umawiac sie na cc

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

03 mar 2011, 18:56

w koncu dostalismy list, ze 17.03 podlaczaja nas w koncu do sieci..
no super wiesci.Nareszcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja wlasnie skonczylam sprzatac.Moj R malowal Wiktorka pokoj i wszedzie byl taki balagan ale na szczescie juz wszystko opanowane.Skorzystalam z pogoty i umylam tez jedno okno.Jak jutro bedzie taka pogoda jak dzis to pomyje nastepne.
Teraz musze troche odpoczac bo poadam :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

03 mar 2011, 19:05

a nas chyba tatus podtrul :ico_placzek: tzn ta farba do drewna mimo ze tylko maly kawaleczek tego regaliku maznal i zaraz sie wynioslam do drugiego pokoju a za chwile M. musial i tak wyciagnac regalik na dwor bo dalej mi bylo niedobrze i mimo ze mieszkanie cale bylo wywietrzone -dalej mam okno otwarte to 2 godziny drzemalam przy otwarty oknie cala schowana pod koldra to nawet teraz jest mi niedobrze :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-03-03, 18:09 ]
NowaSejana :ico_brawa_01: za neta! w koncu :ico_sorki:


A mi cos paypal nie chodzi i nie moge placic na Ebayu i wsciekla jestem bo mam pare rzeczy do kupienia (za jedna juz telefonicznie placilam ) a nie mam jak za nie zaplacic a jeszcze 2 dni temu bylo okey i nie wiem czemu :ico_noniewiem: tak sie zrobilo

[ Dodano: 2011-03-03, 18:13 ]
Ufff....ale synus znow zaczal kopac ...bo juz myslalam ze trzeba bedzie do szpitala podjechac zeby sprawdzic czy wszystko okey po tej frabie

Ile bierzecie pizamek/koszul do szpitala ? Dwie czy wiecej???

[ Dodano: 2011-03-03, 18:13 ]
Ufff....ale synus znow zaczal kopac ...bo juz myslalam ze trzeba bedzie do szpitala podjechac zeby sprawdzic czy wszystko okey po tej frabie

Ile bierzecie pizamek/koszul do szpitala ? Dwie czy wiecej???

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

03 mar 2011, 19:54

le bierzecie pizamek/koszul do szpitala ? Dwie czy wiecej???
no właśnie, dobre pytanie, bo niby listy są w necie, co zabrać, ale tak do końca nie wiadomo, co i w ilu sztukach ;)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

03 mar 2011, 19:59

Aga ja biorę ale teraz Acesan 50 czyli mniejszą dawkę i ta heparyne w zastrzykach i juz sie nie moge doczekać koncz tych zastrzyków :ico_sorki: wiesz u mnie to trochę inaczej jest :ico_sorki: ale najwazniejsze aby wszystko bylo dobrze :ico_haha_02:

Dzis dostalam posciel ,jest po prostu sliczniutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jeszcze czekam na posciel do wózka :ico_sorki: 22 wyslane i niema jej jeszcze :ico_sorki: chyba bede interweniować w tej sprawie :ico_brawa_01:
A prasowanie dalej lezy na krzesle i nic sie nie chce samo zrobic :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-03, 19:01 ]
ile bierzecie pizamek/koszul do szpitala ? Dwie czy wiecej???
ja biorę dwie i tak kupilam jedną nową a to tylko do szpitala a potem w kąt bo ja spie w pizamie ,nie lubie koszul :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 mar 2011, 20:06

to zalezy... ja na przyklad po przyjeciu do szpitala bylam ubrana w szpitalna koszule i w niej rodzilam, po porodzie dostalam czysta i dopiero na sali poporodowej ubralam wlasna. dobrze jest miec dwie na pewno, bo moze sie mlekiem upaprac, alb dzidzi sie moze ulac-cokoliek sie moze stac wlasciwie i dobrze miec dwie, a jezeli wam kaza rodzic we wlasnych ciuchach to na pewno 3 beda niezbedne, ja bym proponowala jedna koszule wziac z domu jakas znoszona w razie gdyby wam przyszlo w niej rodzic-szkoda nowej, bo moze byc do wywalenia... a przeciez jesli bedzie wam potrzebny swiezy stroj do spania to maz wam moze dowiezc-tylko mezom trzeba wszystko do ew zbrania zostawic na wierzchu inaczej przywioza wam wlasne ciuchy, bo waszych nie beda mogli odnalezc :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-03-03, 19:09 ]
jeju, ale mi dzidzia prze w dol i mnie brzuch boli-pierwszy raz w tej ciazy sie tak do kitu czuje...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

03 mar 2011, 20:14

jeju, ale mi dzidzia prze w dol i mnie brzuch boli-pierwszy raz w tej ciazy sie tak do kitu czuje...
wspolczuje :ico_brawa_01: ale i ja od 2 dni mam jakis kryzys dobrego samopoczucia ciazowego

[ Dodano: 2011-03-03, 19:24 ]
jak sie tej farby tak na poczatku nawachalam to tak mni e
brzuch na dole zaczal zarzynac ze az sie wystraszylam :ico_olaboga: ale pootwieralam okna ,przespalam sie i juz nie boli... :ico_brawa_01:


Uff w koncu wrzucilam nastepna ture synka ubranek do pralki -ta sa te takie na 3miesiace i wieksze az do 6!!! ale tylko bilae/jasne a zostaly mi jeszcze ciemne/granaty i czerwone
Ale zawsze to jedna kupka mniej ...tylko ze trzeba bedzie rozwiesic....
A mi tak jak Magdzie samo sie nie chce wyprasowac...nawet nie zaczelam :ico_olaboga:

Jeszcze tylko mojego M. pochwale bo sie dzis narobil wlasnie skonczyli z facetem te wszystkie odpady budowlane ladowac do ciezarowki :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: 3godziny latania ogrod -samochod i to nie lekkie ani czyste bylo :ico_sorki:
ale wiecie jaka to psychiczna ulga -wyjrzec przez okno ndo ogrodu i nie widziec tych paskudnych odpadow ( a zwalaly calusienki ogrod)
Brawo tatus :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo jestes z synkiem zadowoleni :-D

[ Dodano: 2011-03-03, 19:26 ]
Fintifluszka dzieki za p;orady pizamkowe -ja to nawet wolelabym jakby mi M.swoje przywiozl zwlaszcza koszulki i jeansy -bo i tak w jego chodze :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 04 mar 2011, 14:51 przez tabogucka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maximllCeap, Thomasbulty i 1 gość