Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 kwie 2008, 08:52

Witam

U nas na podwórku słoneczko wyszło.
My wstaliśmy o 8, bo mąż buszował po szafce i szukał skarpetek i obudził Milana.

Ja oczywiście zabieram się za sprzątanie.

No i dziś dzwonili z przychodni, że w piątek nie będzie lekarza i zmienili mi na poniedziałek na rano.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

03 kwie 2008, 08:56

[janoszka, gratuluję córci, mam nadzieję, ze bedziesz do nas czesto zaglądac :ico_oczko:

spinka pisze:mam twardy brzuszek - trochę mnie to martwi


No ja własnie od paru dni tez tak mam, ( miałam Was nawet pytac, czy Wy też?).
Niedawno zauwazyłam, że twardnieje mi brzuch, trwa do niedługo, zazwyczaj po paru minutach przechodzi.
Czyzby to były skurcze przepowiadające niejakiego Braxtona Hicksa :ico_szoking: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-03, 08:57 ]
siunia, witaj :-) i jak zdecydowałaś się już konkretnie na krzesełko?
U mnie niestety niebo zachmurzone, raczej sie na deszcze zapowiada.

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

03 kwie 2008, 09:07

U mnie tez dzis brzydka pogoda... posiedze w domu znow. Kurcze nie pojechalismy wozkow ogladac bo meza glowa cos bolala i marudzil, prawie mu sie to nie zdarza wiec chyba dalo mu niezle w kosc. Moze dzis sie wybierzemy. Mi tez brzuch twardnieje ale u mnie to normalne juz od dawna :ico_haha_01: Ale teraz to juz chyba moga sie pojawiac te pzepowiadajace wiec spoko :-) Ja czasem mam nawet takie serie ze co minute mi twardnieje, tak kilka razy i przechodzi. Mala potrafi mnie juz niezle bolesnie kopnac, mam nadzieje ze nie bedzie gorzej

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

03 kwie 2008, 09:39

hej ja popracowałam troche z rana- wypociłam nareszcie list z anglika i teraz musze go przepisać na kompie i doszlifowac. Wyszedł mi beznadziejny, jeszcze z żadną pisemną pracą się tyle nie nameczyłam. Mam nadzieje że mi go zaliczy bo jak będe musiała pisac jeszcze jeden to sie zalamię :ico_noniewiem: ale co tam, grunt że teraz już mam napisany. Została mi jeszcze nauka na sobotniego koloska więc dziś długo z wami nie poklikam niestety.
Janoszka lista uaktualniona, jest na początku 2-giej strony. Na razie mamy remis facetów i babeczek :-D
ja miałam dziwne sny dziś. :ico_noniewiem:
Dzidziek mnie kppie ale jakos tak delikatniej niż np. tydzien temu, pewnie inaczej się obrócił

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

03 kwie 2008, 10:10

hej :ico_ciezarowka:
ale mi się dziś śniło, że zdałam prawko :) Bardzo bym się cieszyła, gdyby okazało się to prawdą. za 3 tyg sie przekonam...
Janoszkawitaj i gratuluję Córeczki :)

ale się wczoraj źle czułam-wieczorem chodzić wcale nie mogłam. wziełam tabletki, to mi troche pomogły, potem kąpiel, i o 9 już spałam. Do 12 w nocy z M. a potem z Mają, bo się obudziła i musiałam iść do niej-ostatnio tak wyglądają nasze noce, że pół nocki spię z M. a pół nocki z Majka :)
dziś od rana boli mnie znowu krocze :/ i brzuszek. zaraz chyba znowu tabletki bede musiała wziąć :(
dzwoniłam tez do Urzedu Pracy powiedzieć ze nie przyjade na te Targi Pracy i wysłałam im zaswiadczenie o ciąży, więc jest ok, ale na odpisy musze chodzić co miesiąc-bez sensu...dobra idę do Majki
pa bede pozniej

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

03 kwie 2008, 11:22

a Wy gdziescie wyparowały ja sie pytam? Deszcz pada a Wy co robicie zamiast przed kompem posiedziec??? :ico_zly: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
ja juz mięcho wstawiłam do duszenia a teraz się chwilkę położe, jak zajrze tu potem to macie być! :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

03 kwie 2008, 11:26

cześć łobuziary!
ja tylko na chwilkę bo idę z Bartolinkiem na ploty do męża bratowej.
janoszka to mamy termin nan ten sam dzień tylko ja jeszcze nie wiem kto zamieszkuje moją macicę :ico_haha_02: mam nadzieję że dowiem się we wtorek.
buziaki!

[ Dodano: 2008-04-03, 11:28 ]
Marta26 pisze:a Wy gdziescie wyparowały ja sie pytam? Deszcz pada a Wy co robicie zamiast przed kompem posiedziec???

Martula a u mnie pogoda ładna i ciepło :ico_haha_02: mąż coś mówił że po południu ma padać to teraz skorzystam i idę połazić.

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

03 kwie 2008, 11:32

Ja d rana na telefonie wisze, juz mnie ucho boli.

Kolezanka byla na Ujastku i nic nie zobaczyla bo nie wpuszczaja na oddzial, wiec obejrzala recepcje i wrocili do domu :ico_noniewiem:

Dzwonilam do fabryki x-landera, niestety mojego wozka juz nie maja, moze bedzie w polowie maja, ale cena juz poszla w gore. Pan mi powiedzial za zestaw 1936 albo 2150 (z torba, parasolka i folia na deszcz) bedzie juz nowy model fotelika - drozszy oczywiscie. Chrzanie ich, kupie uzywany albo jakis inny trudno.

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

03 kwie 2008, 11:38

Cześć :ico_ciezarowka: !!
janoszka, witaj!!! Gratuluję Haneczki :ico_brawa_01:
mojamaja.corcia, :ico_pocieszyciel: odpoczywaj jak najwięcej!! A prawko zdasz już wkrótce. Zaczęłaś później ode mnie, a już jesteś po pierwszym egzaminie! Mi zostały jeszcze 4 godz do wyjeżdżenia, tylko przez te omdlenia musiałam przerwać i teraz jestem wściekła, bo pewnie wszystko zapomniałam :ico_placzek:

Marta26, pracuś z Ciebie :ico_brawa_01:

Niestety muszę Wam dziś trochę posmęcić, ale ten kumpel mnie strasznie wkurzył :ico_zly:
Do tej pory szkoda mi go było, ale on sobie chyba z nas jaja robi!!!
Mieszka u nas ponad 5 tygodni, mimo że chciał "tylko kilka nocy przekimać w korytarzu". Od tego czasu nawet raz nie zapytał, czy nie mamy nic przeciwko temu, żeby został trochę dłużej.
Wkurzyłam się, bo po raz kolejny wyszedł bez uprzedzenia wieczorem i wrócił po 12, a budząc nas w nocy powiedział tylko "Oj, wy już śpicie". Zdziwiony, chociaż wie, że nie siedzimy dłużej jak do 23, bo Ł. wcześnie wstaje!!
Najgorsze, że on chyba nie próbuje nawet znaleźć sobie mieszkania, bo umówi się raz na tydzień coś obejrzeć, ale nic mu nie pasuje. No i codziennie prosi żeby obudzić go o 7, a wstaje dopiero po 10 i nie zdąży przed pracą przejrzeć ogłoszeń, a "wieczorem wszystkie są nieaktualne".
Ł. chciał już z nim porozmawiać, ale powstrzymałam go. Teraz to już mam dość, zwłaszcza, że nie zależy nam bardzo na tej znajomości. Ł. grał z nim w piłkę kiedyś w klubie, a on przypomina sobie o nas jak czegoś potrzebuje.
Oj, zołza ze mnie wychodzi, ale 5 tygodni bez przytulanek i chwili intymności to dla mnie chyba za długo :ico_oczko:

Tyle marudzenia na dziś :-D Pogoda u nas dość ładna, więc można się wybrać na spacerek. Zdążyłam już zrobić porządki i przygotowałam sobie materiały do nauki. Spakowałam 3 kartony zbędnej makulatury, którą oddam mamie na przechowanie. Została mi jeszcze szafa-rupieciarnia w korytarzu, ale muszę trochę odpocząć.

Co do brzuszka, to mi też twardnieje, ale nie częściej niż kilka razy dziennie. Odkąd wiem, że moja szyjka się trzyma, to się tym nie przejmuje. Staram się poleżeć, ale z No-spy zrezygnowałam.

[ Dodano: 2008-04-03, 11:42 ]
Tuska, a nie chcesz kupić nowego ze sklepu internetowego?

Po Twoich doniesieniach zdecydowaliśmy się w zamówić w tym tygodniu x landera i mam nadzieję, że do tego czasu będą je jeszcze mieć :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

03 kwie 2008, 11:44

lulu_, Ty to masz anielska cierpliwośc ja bym juz dawno tego kumpla wyrzuciła, on chyba jaja sobie robi! twój mąz powinien z nim pogadac i dobitnie mu powiedziec że zdecydowanie naduzywa waszej gościnnosci i ma np 5 dni na znalezienie mieszkania, potem jak chce to niech do hotelu idzie, zaoszczedził przez 5 tyg. na czynszu to ma za co w hotelu płacic.
a moje dziecię takie spokojne juz kojejny dzien że sie martwię :ico_placzek: co prawda dostane raz na czas pare kopniaczków ale wczesniej fikał większośc dnia. jak to jest z waszymi pociechami, ile czasu sa aktywne w ciągu dnia tak mniej wiecej?

[ Dodano: 2008-04-03, 11:45 ]
a na innych watkach dziewczyny pisza że ten x ladnder wcale nie taki fajny, że inne firmy lepsze. Oj, dobrze chyba że mam mojego grata od siostry bo bym nie zdecydowała się na nic znajac mnie :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość