Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

03 gru 2010, 20:01

.on jej daje bo jej smakuje
sorki, ale za madry to ten twoj chlop nie jest :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-12-03, 21:05 ]
nareszcie przebil sie osmy zabek :ico_brawa_01: na razie tylko troszke go widac przez pekniecie w dziasle, ale juz nie bedzie tak meczyl Kiary, najdluzej kazal na siebie czekac..

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

03 gru 2010, 22:22

nareszcie przebil sie osmy zabek
niezle :ico_brawa_01:
u nas niedlugo beda przebijac sie dopiero gorne jedynki :ico_haha_01:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

03 gru 2010, 23:05

ok najpierw zdjecia
Klara jak pije
Obrazek

zajada
Obrazek
Obrazek
zdjęcie z przed minuty (tak śpi) :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

03 gru 2010, 23:09

anetka607, sliczne fotki, jaka Klara juz samodzielna, tak pieknie wylizuje talerzyk :-D a to ostatnie foto najlepsze, slodkie takie male spioszki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-12-03, 22:13 ]
pomyslalam sobie, ze na te dlugie zimowe wieczory przydalyby sie jakies filmy (zabawne albo romantyczne :ico_oczko: ), ktorych akcja toczy sie w zimie, np. "Ja cie kocham, a ty spisz" :ico_noniewiem: gdybyscie mialy jakies propozycje, piszcie! Tylko prosze bez Kevina :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

03 gru 2010, 23:22

Helen, niby lekarze gadaja ale u mojej miała racje, zabrałam cyca i ona nic nie chciała, niepotrzebnie jej wpychałam

a ja myślałam że tylko ja postrzelona i daje frytki maluchowi :-D ten talerz mała liże po frytkach z dodatkiem keczupu :ico_wstydzioch:

Helen, zazdroszcze imprezy :ico_brawa_01:

ja buciki do domu też mam nowe a kozaczki dostałam :-D

leona, moja pod kombinezonem ma rajstopki i bluzke i body, albo to co akurat miala na sobie

leona, rybke zrobie

Helen, zdjęcie super, jakie do siebie podobne jesteście :ico_brawa_01:

inia a moja lubie sie ubioerac, gorzej z myciem zębóew bo zjada paste, paznokcie jak obcinam musze dać jej coś do 2 ręki, z pielucha tez kicha ale jak wrzasnę to ona ryczy ale leży i sie nie rusza, dyscyplina musi być :ico_haha_01:

sanki fajne my mamy z biedronki po Bartku jeszcze

moja czipsów nie próbowała, ale kawałek czekoladki czasem dostanie

[ Dodano: 2010-12-03, 22:23 ]
a to ostatnie foto najlepsze, slodkie takie male spioszki :ico_brawa_01:
ja się zawsze boje że rączka jej zdrętwieje i poprawiam, chyba jakąś manie mam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

04 gru 2010, 14:56

U nas w nocy -22 stopni, a teraz pełne słonko i -7, ale na dwór nie pójdziemy bo znów jakiś wstrętny katar się przyplątał, z nosa leci sama woda... ale mamy lekarstwa, więc już się kurujemy.
Szymon nadal ma lamblie, więc dostaliśmy tym razem tabletki... ale nie chce ich, bo maja metaliczny smak, taki okropny, próbowałam wszystkich sposobów - nie pójdzie, więc wczoraj byłam po syropek. No i cała rodzina ma brac te tabletki na lamblie.
Od czwartku Asia nie je cyca.... w sumie z musu musiałam odstawić ostatecznie, bo przy tych tabletkach na lamblie co teraz bierzemy nie można karmić.
Jak ją odstawić pomogła mi Pediatra i moja mama. Asia zawsze spała w nocy, tylko jak miała tamtego wirusa, zaczęła się budzić w nocy kilka razy i tak miałam do tej pory. Więc pediatra powiedziała, że to tylko chęć przytulenia się, więc wystarczy czymś kwaśnym posmarować brodawki. Wypisała mi lekarstwo co jest bardzo gorzkie i miałam tym sparować. Ale moja mama poleciła zamiast tego wysmarować cytryną i..... pomogło. Przed zasnięciem polizała, popłakała... ale później zasnęła, w nocy pobudka i znów kwaśny cyc, płacz niesamowity... mówiłam do niej, że mleczko się zepsuło, że nie ma już mleczka i tylko kaszka będzie... no i zrobiłam jej ową kaszkę o godz. 4... poszła spać
Zobaczymy jak miną następne nocki

[ Dodano: 2010-12-04, 14:02 ]
u nas też porażka przy obcinaniu paznokci

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

04 gru 2010, 16:47

ja tylko na sekundę, Wiki mnie na krok nie odstępuje. Nie mogę się powstrzymać i wklejam zdjęcie skarpety, którą dla Wiki na Mikołaja robiłam :-D

[URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images45.fotosik.pl/439/7661b081bfd634e7me
Ostatnio zmieniony 09 gru 2010, 12:31 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

04 gru 2010, 17:12

śliczna, masz talent :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

04 gru 2010, 17:51

hejka
Helen napisał/a:
a to ostatnie foto najlepsze, slodkie takie male spioszki
ja się zawsze boje że rączka jej zdrętwieje i poprawiam, chyba jakąś manie mam
Marcel tez w takiej pozie czesto spi :ico_haha_01: :ico_olaboga:
no i co do raczki tez mam schizy, bo raz jak lezal na boku, to tak mu zdretwiala ze az fioletowa byla :ico_chory:

Nie mogę się powstrzymać i wklejam zdjęcie skarpety, którą dla Wiki na Mikołaja robiłam
:ico_szoking: slicznie ci wyszla ta skarpeta :ico_szoking: :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jak ty ja zrobilas??


u nas dzisiaj leniwa sobota, bylismy tylko na malych zakupach

teraz wstalismy po drzemce

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

04 gru 2010, 22:30

Helen, faktycznie strasznie drogie są u Was sanki :ico_szoking: Gratulacje 8 ząbka :ico_brawa_01: my dalej czekamy :ico_noniewiem:

anusiek, ja też staram się wszystkie "zabiegi" obrócić w zabawę, ale ona nie daje się nabrać :ico_oczko:

leona, czyli jednak się przyzwyczaiłaś do bardziej naturalnych smaków :-) to dobrze, na zdrowie nam wyjdzie unikanie tych wszystkich sztucznych przypraw :-D

dorotaczekolada, pokaż mężowi kiedys na spacerze jakąś grubą dziewczynkę i powiedz, że jak będzie dawał Lence dalej słodycze i chipsy, to będzie też tak wyglądać. Faceci to wzrokowcy, więc może to zadziała :ico_oczko: Żaden tatuś nie chce by jego córunia była nieatrakcyjna :ico_oczko:

anetka607, przesłodko Klara śpi :-) A co do jej samodzielności, to jestem pełna podziwu :ico_brawa_01:
ktorych akcja toczy sie w zimie
kiedyś widziałam taki fajny, ale tytułu nie pamiętam, może sobie przypomnę
ja się zawsze boje że rączka jej zdrętwieje i poprawiam
ja jakoś nie wpadłam na to, że może Wice rączka zdrętwieć, czyli mi się też teraz schiza włączy :ico_oczko:

graz1974, oj, często coś infekcje dzieciaczki łapią :ico_noniewiem: zdrówka :ico_sorki: Ciężko jest odstawić takiego rocznego malucha od cyca, powodzenia życzę
śliczna, masz talent :ico_brawa_01:
:ico_szoking: slicznie ci wyszla ta skarpeta :ico_szoking: :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziękuję :-D
jak ty ja zrobilas??
he he, tajemnica :ico_oczko: A tak serio, to szukałam takiej skarpety na necie, ale były albo małe, albo brzydkie, albo drogie. Kupiłam więc po metrze czerwonego i białego polaru, powycinałam, poprzyszywałam, powyszywałam, bałwana wypchałam (tego nie widać na zdjęciu, ale on jest wypukły), na drutach zrobiłam szaliczek i gotowe :-D Zrobię jeszcze kilka, bo z tego polaru jeszcze się ok. 5 uda zrobić. Tylko pozostałe zrobię z mikołajem, aniołkiem i reniferem :ico_oczko:

Wciągnęły mnie te robótki ręczne i robię teraz szalik dla mamy :-)
Ostatnio zmieniony 09 gru 2010, 12:32 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość