Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 sie 2008, 07:35

Dzień Dobry :-)
Pierwsza dziś jestem... :-)
Stawiam :ico_kawa: na obudzenie i :ico_tort: na osłodzenie :-) Częstujcie się :-) Jak Wasze nocki? U nas spokojnie, około 1:30 Ula się obudziła, ale dałam jej smoka i poszła spać dalej, pobudkę na cycusia zrobiła dopiero o 4:40, więc ją wzięłam do siebie i spałyśmy do 7.
Zrobiłam jej wczoraj morfologię, a dzisiaj idę zanieść do badania mocz i odebrać wyniki. Jutro na ważenie i z wynikami do pani doktor.
Madziarka, śliczne zdjęcia, Martynka i Patryczek jak zwykle wyszli super, ślicznie Martynce w tych kiteczkach, a na jednym zdjęciu z domu pocierają się noskami? ula tak bardzo lubi, otwiera buzię i wystawia nosek, żeby jej zrobić "noski-eskimoski".
ty też wyszłaś super na tle trawy :-)

Miłego dzionka

[ Dodano: 2008-08-27, 07:39 ]
Jola_85 pisze:Zamierzam pojsc do pracy a Mirek wtedy poszedlby do zlobka.To bedzie dla mnie najtrudniejsze,ale wyjscia nie mam musze jakos sama tez sie zabezpieczyc finansowo.

Współczuję, dobrze, że porozmawialiście, przynajmniej wiesz na czym stoisz... przykro, że Mirusia musisz do żłobka oddać, ale czasem niestety nie ma wyjścia, ciężki okres przed Tobą... trzymaj się kochana, będzie dobrze. Powodzenia w szukaniu pracy.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

27 sie 2008, 08:25

Witam i ja!!

dzieki za :ico_kawa:
u nas nocka spokojna, pobudka ok. 6.00 sniadanko i ja do pracy sie szykowalam a moj synek spal dalej, dopiero przed chwila wstal :-)
Pinko, ale z tej Twojej Uli akrobatka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziu, sliczne zdjecia!!! Niech Patryk szybko zdrowieje. Mam nadzieje ze spodoba mu sie w przedszkolu. Rozumiem ze nie masz czasu napisac, ale chociaz tyle ze podczytujesz to jestes na biezaco... :-D

Moj Pawelek tez jest w tyle..... on jest strasznie leniwy, jeszcze siedziec dobrze nie umie, a co tam podnoszenie... :ico_szoking: Jest ruchliwy bardzo owszem, ale to mu wlasnie przeszkadza i nie skupia sie na tym co potrzeba.... za to mocno stoi na nogach i jak go prowadzam po podlodze pod pachy to normalnie chodzi, stawia noge raz jedna raz druga... :ico_szoking:

Jola, wspolczuje raz jeszcze. Dobrze ze podjeliscie jakas decyzje, bo najgorzej to tkwic w czyms i udawac ze nic sie nie dzieje. Ciezko bedzie na poczatku, ale poradzisz sobie napewno, bo jestes silna kobieta (czytam to miedzy wierszami Twoich postow...), mam nadzieje ze uda Ci sie zalatwic zlobek, bo u mnie na to nie ma szans zadnych. :ico_placzek:

Zycze wszystkim milego dzionka!!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 sie 2008, 08:49

cześć dziewczyny
Magda śliczne zdjęcia, Twoje dzieci są do siebie niesamowicie podobne, a w tym wszystkim mam wrażenie, że to małe tatusie :ico_oczko: choć oczka mają takie jak Ty...

Pinko Ula super stoi, a to silna pannica :ico_szoking:

Jolka jak ja Ci bardzo współczuję :ico_sorki: cholernie mi przykro, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji-trzymaj się, bądź twarda

idę się ubrać, bo muszę do sklepu z Kubą skoczyć

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 sie 2008, 08:51

mz74 pisze:Moj Pawelek tez jest w tyle..... on jest strasznie leniwy, jeszcze siedziec dobrze nie umie, a co tam podnoszenie... :ico_szoking: Jest ruchliwy bardzo owszem, ale to mu wlasnie przeszkadza i nie skupia sie na tym co potrzeba.... za to mocno stoi na nogach i jak go prowadzam po podlodze pod pachy to normalnie chodzi, stawia noge raz jedna raz druga... :ico_szoking:
u nas jest tak samo.Tylko kazde dziecko rozwija sie swoim tempem czasami dziecko najpierw stoi a potem dopiero siedzi.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 sie 2008, 08:57

Witam

dzisiaj troche pospalam bo zaczelam wczoraj ogladac filmy zaczelam od "gdyby jutra nie bylo" a moja niunia poszla wczoraj spac dopiero ok 23 a wstala juz o 7 rano ja nie wiem co sie z nia dzieje kiedys jak chodzila spac o 21 to spala do 8 lub 9 teraz patrzy na rumcajsa i sie smieje na glos

Jola wspolczuje sytuacji

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 sie 2008, 08:58

Witamy i my,
dzisiaj wczeniej wyjątkowo, no obudził się 7-mej :ico_noniewiem: właśnie go odłożyłam do łóżeczka żeby sobie zasnął bo już niewiem co wymyślić chodzić nie siedieć nie więc niech śpi :ico_oczko:
A ja dzisiaj dostałam @ i zostałam bez taponów :ico_zly: dbrze że jakieś pociążowe podpachy znalazłam jeszcze :ico_puknij:
A wczoraj nawet chciałam się pochwalić że jak powiedziałam że trzeba małemu kombinezon kupić póki jeszcze sezonu nie ma to sie ze mną mężu zgodził :-D

Madziu i tak :ico_sorki: że masz choć chwilke żeby cos skrobnąć, niech Patryczek szybciutko zdrobieje bo jego te choróbska coś za bardzo lubią :ico_nienie: i ekstra fotki, jak z bliska jest z tymi iteczkami towygląda jakby od dołu miała tak któciutko wygolone :ico_oczko:

Gosiu mi się wydaje z tymi butami że skarpetki to maja w cm, czyli taka wkładka w bucie powinna być, no może i większa bo przecież skarpetka nie jest dokładnie wymierzona i się rozciąga. Pierwsze buty najlepiej w sklepie kupić i zmierzyć, ja tak kupiłam z nim i dzięki temu wiem jaki rozmiar ma :-)

Jola no przykro bardzo ale cóż zrobić, trzeba żyć dalej :ico_placzek:

Pinko no super staje, widzisz tyle różnicy wiekowej a mój nawet nie myśli o podnoszeniu się za szczebelki nawet siadaniu a co dopiero o takich akrobacjach :ico_haha_01: strasznie leniwy jest :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-27, 09:01 ]
najpierw stoi a potem dopiero siedzi.

no u nas właśnie coś przypuszczam że tak będzie bo już za jedną rękę nawet trzy kroki zrobi ale nie chce mu się siedzieć wcale

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

27 sie 2008, 09:13

Renia0601 pisze:no u nas właśnie coś przypuszczam że tak będzie bo już za jedną rękę nawet trzy kroki zrobi ale nie chce mu się siedzieć wcale


u nas podobnie.... chodzenie bardzo mu sie podoba, wystarczy go tylko postawic i juz szczesliwy jak nie wiem.... jeszcze Wam powiem, ze moj to tak jakby w myslach raczkowac chcial, bo sie go trzyma na rekach to sie kolanami odpycha... jakby chcial isc.... a jak przyjdzie co do czego to klapa.... lezy i nic.... :ico_oczko: na kazdego przyjdzie czas!!

[ Dodano: 2008-08-27, 09:20 ]
Renia0601 pisze:Pierwsze buty najlepiej w sklepie kupić i zmierzyć, ja tak kupiłam z nim i dzięki temu wiem jaki rozmiar ma :-)

no tak wlasnie zrobie, pierwsze to beda ze sklepu normalnie, zmierze i bede wiedziec, dzieki....

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 sie 2008, 09:27

mz74 pisze:bo sie go trzyma na rekach to sie kolanami odpycha

tak od Ciebie się odpycha? u mnie to samo jest, a nawet nóg nie chce pod siebie wziąć

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

27 sie 2008, 09:37

Renia0601 pisze:tak od Ciebie się odpycha? u mnie to samo jest, a nawet nóg nie chce pod siebie wziąć


No cos w stylu, ciezko go utrzymac na rekach przez to, w wozku jak lezy to pupa bez przerwy w gorze i cwiczy mostki....

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 sie 2008, 10:29

mz74 pisze:w wozku jak lezy to pupa bez przerwy w gorze i cwiczy mostki....

hehe no prześmiesznie musi to wyglądać

Mi właśnie przyszedl nowy czajnik elektryczny z możliwością podgrzania wody do określonej temp czy utrzymania przez jakiś czas (do 24godzin) fajny taki :-D No nie mogę sobie domu ogarnąć odkąd teście pojechali, byli miesiąc i wzięli mi małego a ja sprzątałam a tak teraz na ratyod poniedziałku sprzątam :ico_puknij: fakt no jeszcze przez to malowanie miałam 'burdel' i pranie sprzed malowania do prasowania było, nomalnie sajgn, ale powoli dochodzę do ładu i skłądu :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość