Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

18 cze 2007, 18:44

Macie racje dziewczyny jedne dzieci chodza szybciej a inne wolniej i niema w tym nic zlego.. Moja Nicole juz chodzi za jedna raczke a druga reke to wszystko zrzuca na ziemie i podnosi .. pozatym to jest taka zywa i energiczna ze ja wychodze z podziwu i jestem w szoku :-) :-D Ciesze sie ze wasze male slodkie pociechy robia postepy dla wszystkich dzieci :ico_brawa_01:
A mi dzisiaj dala moja Nicolcia popalic.. Jestem zmeczona... dzisiaj mala byla taka zywa..malo spala poszlam sobie do sypialni na chwilke cos na kompie zobaczyc to ani chwili sie sama nie zajmie.. byla w chodziku w tym czasie tylko stoi po dzwiami sypialni i marudzi i placze.. a jak ja postawie na dywan to ladnie trzyma rownowage tylko ze krotko.. kiedys wczesniej to zrobila pare kroczkow sama!!!! A teraz to widzi i wie ze ja chce zeby mala zrobila kroczki sama to co na to NIcole?? Rzuca sie na mnie na moje ramiona i juz nie robi kroczkow tylko chce spacerowac za jedna raczke :ico_oczko: To taka mala spryciulka i madrala naprawde moja Nicole jest sprytna i bardzo madra az w szoku jestem poo kim to odziedziczyla hehe :-D nie no zartowalam hehe
A teraz sobie usnela.. i ja moge odpoczac chociaz troszke.. a za chwilke ide na moj serial BUziaki paa napisze jeszcze pozniej na dobranoc papatki :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-18, 18:48 ]
Justyna piekne foteczki Adusi taka juz pannica z niej :ico_brawa_01: dla slodkiej Adusi a jaki kolega ohohoho szybka dziewczynka z niej heh zarcik :ico_oczko: Przeciez wiadomo ze dziewczynki lubia miec kolegow :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-18, 18:49 ]
Moja Nicole chodzi za raczke jedna do roczku myslimy z mezem ze tez bedzie chodzic i tez nie bedzie miala krzywych nozek tylko ladne takie jak ma teraz :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 cze 2007, 18:51

mama_Kingi super foteczki, Kingusia rzeczywiście jak księzniczka wyglądała...i jaka przejęta dmuchaniem świeczuszki...Zazdroszczę Ci ogromnie tych fotek ja mam taki mało i kiepskiej jakości :ico_placzek: No cóż złośliwość rzeczy martwych :ico_zly:
Justynka a czy ten Kolega Adusi to nie Aleksander karinki z naszego TT :ico_oczko:
śliczna Adusia... :ico_brawa_01:
Aginka pisze:a ja mam radochę bo Malwina zaczęła raczkować .... :ico_haha_01:

Ogromniaste :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Malwinki :ico_haha_02:
diem pisze:a ja jakas ostatnio bardziej nerwowa jestem i choc wpadam tu na sekunde to jak zwykle humor mi poprawiacie :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_buziaczki_big:

Kochaniutka ... do usług, nic się nie martw będzie lepiej,
a jak tam znajomi, spotykacie się...
PS ja tez jestem ostatnio bardzo nerwowa, choc powiem Wam że dzisiaj miałam dobry dzień. :ico_wstydzioch:
Mama_Kingi pisze:Powiem szczerze, że czasem mam już dość tego gotowania..

Oj ja też , na szczęście teraz pomaga mi mamcia, a dzisiaj to wogóle mamy dzień luzu od gotowania, bo mąż się zapowiedział ze jakprzyjdzie to zrobi pizzę....uwielbiam Jego pizzę Mniiiiiiaaaaammmmm! :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

18 cze 2007, 19:36

Maggie ty to wiesz wszystko :ico_oczko: tak to ten Aleksander :-D

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

18 cze 2007, 20:00

witam was baboski

ale nasmarowałyscie..chyba was nie doczytam!!!!!!

my bylismy 3 dni na wsi u znajowmych..bylo super..mati szalał nad jeziorkiem..kąpał sie..bawił w piasku......bawił sie z koleznaką Mirelka straszą o 1 dzien która chodzi juz super..mati nie chcia byxc w tyle wiec zasuwał ze hej......wrócilismy do domu i znowu na 4...

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 cze 2007, 20:19

iza, może Mati też chce mieć ładne zgrabne i powabne nóżki :ico_oczko:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

18 cze 2007, 20:48

Maggie a propos znajomych: spotkalismy sie raz tydzien temu :ico_wstydzioch: i zaczelismy snuc mnostwo planow,ale poki co ... cicho :ico_wstydzioch: tzn. wszystko przed nami,ale nic na sile ... zaprosilismy ich juz na grilla i czekamy na odpowiedz kiedy im pasuje ... poza tym pogoda jakas w kratke ...duszno,wieje,pada,swieci slonce ... :ico_noniewiem:

Mi rowniez odechciewa sie gotowania co jakis czas i wtedy albo D cos przygotuje,albo kupujemy cos gotowego na wynos ... zdarza sie to kilka razy w miesiacu :ico_wstydzioch: obydwoje raczej niejadkami jestesmy ... i niestety Kourosh idzie w nasze slady ...ostatnio znow obrazil sie na jedzonko :ico_olaboga: podejrzewam,ze kolejny kielek sie przebija :ico_noniewiem:

Kristi a my to chyba zaczarowalysmy Twoja Nicol :ico_smiechbig:
zawsze tak ladnie spala,zawsze ja chwalilysmy i poniekad pozazdroscilysmy takiego spioszka grzecznego ... a teraz prosze aktywna dziewuszka nie daje mamie odpoczac :ico_nienie: :ico_haha_02:

i juz mnie wola moje dzieciatko marudne :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-18, 20:51 ]
iza a my sie cieszymy,ze juz z nami jestes na tt :ico_brawa_01: :-D wypoczelas ? i naturalnie brawa dla Mteuszka za zabawy w piasku ( my jeszcze nie piaskowalismy sie :ico_haha_01: ) i bieganie na dwoch konczynach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 cze 2007, 20:54

:ico_brawa_01: dla Nicolki za chodzenie za jedną rączkę :ico_brawa_01:
diem pisze:Kristi a my to chyba zaczarowalysmy Twoja Nicol

oj chyba tak... :ico_haha_01:
Iza fajowo że się udał wyjazd :one:

Mój marudnik już śpi, cos mu się poprzestawiało i juz od dłuższego czasu śpi tylko raz dziennie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-18, 21:03 ]
diem pisze:Maggie a propos znajomych: spotkalismy sie raz tydzien temu :ico_wstydzioch: i zaczelismy snuc mnostwo planow,ale poki co ... cicho :ico_wstydzioch: tzn. wszystko przed nami,ale nic na sile ... zaprosilismy ich juz na grilla i czekamy na odpowiedz kiedy im pasuje ... poza tym pogoda jakas w kratke ...duszno,wieje,pada,swieci slonce ... :ico_noniewiem:

no to fajnie że się znajomość rozwija ,
...w sumie szkoda że my daleko od siebie mieszkamy byśmy się umówiły na jakąś kawusię :ico_oczko:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

18 cze 2007, 21:43

Maggie pisze:...w sumie szkoda że my daleko od siebie mieszkamy byśmy się umówiły na jakąś kawusię


na kawusie i ciacho :-D

[ Dodano: 2007-06-18, 21:45 ]
Kourosh juz spi :ico_oczko: on juz od dawa tylko raz dziennie kimonko :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-18, 21:50 ]
Dziewczyny dzis urodzil sie moj siostrzeniec :509: ...wiem tyle,ze wazy 3,200 i ma sliczne blond klaczki i jest taki papusny :ico_brawa_01: siostra miala cesarke :ico_haha_02: Nie czujcie sie urazone,ze nie wspomnialam o jej ciazy,ale niestety nie rozmawiam z siostrzyczka juz od roku, jesli nie dluzej :ico_puknij: ... wciaz mam do niej uraz,a nawet wiecej ...powody obrazy sa kazdego dnia tak samo aktualne ,lecz wolalabym nie wchodzic w szczegoly :ico_wstydzioch:
jutro dolacze fotke szkraba,bo jako ciocia jestem dumna i kocham go z calego serca ... zreszta jedze-siostre takze :-) ...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 cze 2007, 21:58

diem, Gratulacjony dla siostry !!!!!!!!!!
Czekamy na fotkę :ico_oczko:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

18 cze 2007, 22:03

Dziekuje Maggie :ico_oczko: :ico_respekt: :ico_respekt: :ico_respekt:
A teraz zmykam juz i dobrej nocy

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość