Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

04 gru 2010, 22:49

Zobaczymy jak miną następne nocki
trzymam kciuki :ico_sorki: my tez niedlugo bedziemy musialy sie zastanowic nad pozegnaniem z cycusiem...
inia1985, ale swietna ta skarpeta :ico_szoking: ladniejsza niz wzory z google :ico_sorki: gratuluje zdolnosci manualnych
u nas dzisiaj leniwa sobota, bylismy tylko na malych zakupach
u nas podobnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

05 gru 2010, 14:16

Witajcie.

Urodzinki się udały, goście dopisali, Justynka bardzo zaaferowana prezentami :-)
Teraz zostałam już sama, mała zasnęła więc biorę się za sprzątanie ;-)
Doczytam co u Was później, a teraz wklejam fotki z imprezy...
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

05 gru 2010, 14:55

ale swietna ta skarpeta :ico_szoking: ladniejsza niz wzory z google :ico_sorki: gratuluje zdolnosci manualnych
dzięki Helen :-)

Shiva, super, że wszystko się udało. Justynka wyglądała pięknie :ico_brawa_01: Torcik też :ico_haha_02:

No to pierwsza imprezka zaliczona, teraz czas na Klarę :-) No może jeszcze Wojtuś mikusi ma już za sobą imprezkę urodzinową.

Dzisiaj sobie podarowałyśmy kościół, bo rano był duży mróz, a później mi się nie chciało. Spacer oczywiście zaliczony. Teraz Wiki zasypia, więc mam chwilkę. Dzisiaj siedzę zupełnie sama w całym domu, nudy na maksa. Już się nie mogę doczekać kiedy R. wróci.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

05 gru 2010, 16:48

inia1985, skarpeta super :ico_brawa_01:

Shiva, jaka Justynka elegancka :ico_brawa_01: i torcik jak pysznie wygląda :ico_brawa_01:
Dzisiaj sobie podarowałyśmy kościół,
my bylismy i mała tam zaliczyła 1 drzemke, teraz trwa 2 :-D

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

05 gru 2010, 20:58

anetka607, świetne zdjęcia Klary, ale ona jest już samodzielna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Shiva, jaka Justynka elegancka :ico_brawa_01: i torcik jak pysznie wygląda :ico_brawa_01:
dzięki :-)

inia1985, świetna ta skarpeta - naprawdę masz dziewczyno zdolności :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Shiva, super, że wszystko się udało. Justynka wyglądała pięknie :ico_brawa_01: Torcik też :ico_haha_02:
dziękujemy :-D

Helen, gratuluję przebicia kolejnego ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i świetnie wyglądałyście na imprezie :-D

graz1974, trzymam kciuki za odstawienie Asi od cycusia i abyś znalazła sposób na podanie leków dla Szymonka :ico_sorki: :ico_sorki:
leona, kurcze, Justynka też często śpi z rączką pod sobą, ale nie zdażyło się by jej zdrętwiała :ico_szoking: Nastraszyłaś mnie :ico_olaboga:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

05 gru 2010, 21:07

hejka


Marcel spi
a mnie czeka jak zwykle wieczor przed tv :ico_oczko:

Shiva, slicznie Justynka wygladala i tort tez smakowicie wyglada :-D :ico_brawa_01:

kurcze, Justynka też często śpi z rączką pod sobą, ale nie zdażyło się by jej zdrętwiała Nastraszyłaś mnie
nie chcialam was nastraszyc :ico_olaboga:
ja ostatnio nie pilnuje zbytnio jak Marcel spi
a ta raczka raz mu zdretwiala jak lezal na boku, calym ciezarem na niej :ico_noniewiem:


kurcze wiecie jaka pogoda u nas beznadziejna, caly dzien padal deszcz :ico_szoking: :ico_zly: :ico_puknij:


ja jutro mam z rana jeszcze jedna jazde a we wtorek egzamin :ico_haha_01: :ico_chory:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

05 gru 2010, 23:59

nagle mnie wylogowalo i post przepadl :ico_zly:
U nas dzisiaj plus 2 stopnie, snieg topnial, mzawka padala z nieba...
A od jutra moj A. ma tydzien urlopu, wlasciwie chcial wybrac zalegle wolne dni dookola swiat i nowego roku i wziac wtedy 2 tygodnie urlopu, ale okazalo sie, ze to niemozliwe i musial wybrac ten zalegly urlop teraz.
wklejam fotki z imprezy...
a dlaczego tak malo? :ico_oczko:
Justynka sliczna i taka elegancka :ico_brawa_01:
Już się nie mogę doczekać kiedy R. wróci.
juz niedlugo :ico_oczko:
jutro mam z rana jeszcze jedna jazde a we wtorek egzamin
to ja juz zaciskam kciuki :ico_sorki:

Moj maz zamowil dzisiaj sanki dla Kiary, ale bez pchacza (za drogie), takie niewielkie, specjalnie dla takiego malucha, z pasem do zapinania dziecka, wyrob szwedzki :ico_oczko: Na ten sezon wysarcza. Wstawilabym linka, ale nie wolno :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

06 gru 2010, 10:04

[center][glow=darkred][shadow=black]Słodkich Mikołajek[/shadow][/glow]
Obrazek[/center]
skarpeta super :ico_brawa_01:
świetna ta skarpeta
dzięki Wikunii też się podobała, ale najbardziej to co w środku. Czekoladowy Mikołaj już czapki nie ma :ico_oczko:
caly dzien padal deszcz :ico_szoking:
uuuu, ciekawe czy i do nas dojdzie taka pogoda...
we wtorek egzamin :ico_haha_01:
będziemy trzymać kciuki :-)

Helen, z tymi urlopami na święta to zawsze jest problem. Ja w swojej pierwszej pracy specjalnie nie brałam na wakacje, żeby w święta wykorzystać, nikt wtedy nie miał nic przeciwko, a jak co do czego to dostałam dopiero urlop w styczniu. Byłam wściekła, ale teraz już jestem mądrzejsza przynajmniej. Zdjęcie w podpisie wymiata :-D Ale Kiara ma minkę :ico_oczko:
juz niedlugo :ico_oczko:
o tak :-D
Wstawilabym linka, ale nie wolno :ico_haha_01:
to wklej tylko zdjecie :-)

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

06 gru 2010, 10:07

ale nie zdażyło się by jej zdrętwiała :ico_szoking: Nastraszyłaś mnie :ico_olaboga:
mojej tez nie dretwiała a wiem że w tym wieku dziecko sobie poradzi ale ja jestem nadgorliwa :-D mąż zawsze na mnie krzyczy że ją obudze
Wstawilabym linka, ale nie wolno :ico_haha_01:
to jak dojdą to wkleisz zdjęcie z Kiarą

[ Dodano: 2010-12-06, 09:08 ]
u mnie dzieci zadowolone z prezentów najbardziej Klara z samochodzika :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

06 gru 2010, 11:16

hejka

Helen cudna fotka w podpisie :ico_brawa_01: :-D

uuuu, ciekawe czy i do nas dojdzie taka pogoda...
u nas ten deszcz spowodowal ze wiekszosc drog jest czystych, ale sa takie na ktorych zalega bloto posniegowe, tem na plusie, ale jak przymrozi to szklanka bedzie na maksa


ja wrocilam z jazdy
tatus synusia uspal :ico_oczko:

u mnie dzieci zadowolone z prezentów najbardziej Klara z samochodzika
Marcel dostal ksiazeczke ze zwierzatkami, ale mu sie buzia cieszyla :-D



Helen to przeslij linka na PW :ico_sorki:



ja stawiam za 11 miesiecy Marcelka :ico_tort:
za miesiac sweitujemy roczek :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D
kiedy to zlecialo :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość