Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

22 lut 2011, 09:45

nie no koroneczka ZUCH DZIEWCZYNA!!!!!!!!!!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 lut 2011, 10:06

hej

ja znowu nie jestem na biezaco :ico_olaboga:
koroneczka ZUCH DZIEWCZYNA!!!!!!!!!!
tez sie pod tym podpisuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawo kochana

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 lut 2011, 10:42

Dzięki dziewczyny! Dzwoniłam do szpitala, po półgodzinnej akcji reanimacyjnej Mój Pan powrócił do świata żywych- leży na intensywnej!

A ja już po zakupach, właśnie piję kawkę :-) Jak kupowałam bułki nie mogłam wytrzymać i poprosiłam o pączki :ico_wstydzioch: Ale jeszcze się do nich nie dobrałam :-)
Straaasznie zimno, ale co zrobić, oby to już była końcówka zimy. Dobrze, że chociaż słoneczko świeci :-)

Aniu daj nam znać co tam z położną ustaliłaś :-)
ja znowu nie jestem na biezaco :ico_olaboga:
To trzeba częściej tu zaglądać kochana :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 lut 2011, 10:52

A ja już po zakupach, właśnie piję kawkę :-) Jak kupowałam bułki nie mogłam wytrzymać i poprosiłam o pączki :ico_wstydzioch: Ale jeszcze się do nich nie dobrałam :-)
Straaasznie zimno, ale co zrobić, oby to już była końcówka zimy. Dobrze, że chociaż słoneczko świeci :-)
No i masz babo placek-narobiłaś mi smaka na pączki :ico_oczko: Temperatura nie zachęca do wyjścia więc zadzwonię do D by kupił jak będzie wracać ale to dopiero będzie o 18.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 lut 2011, 10:56

Mój Pan powrócił do świata żywych
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
To trzeba częściej tu zaglądać kochana
zagladam zagladam, tylko nie zawsze mam czas odpisac od razu a potem zaleglosci sie robia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 lut 2011, 11:02

dzień dobry ranne ptaszki :-D

ja obudziłam się pół godz. temu :ico_oczko: słońce przygrzewa, okno mam otwarte i nawet ciepło czuć, ale pewnie na zewnątrz nie jest już tak wesoło :ico_oczko:

Koroneczka pełen podziw kobieto :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja pewnie bym spanikowała i nie dałabym rady pomóc :ico_sorki: pamiętam jak dziś sytuację sprzed 4 lat, jechaliśmy samochodem z moim mężem, jego tatą i bratem, mieliśmy wypadek, wylądowaliśmy w rowie. Zaczęliśmy wysiadać z samochodu, Michał zauważył, że ojciec jest nieprzytomny i krzyczy, żeby mu pomóc, a ja jak w jakimś amoku butów szukałam, bo mi spadły z nóg, a mój szwagier stał jak wryty i kurczowo trzymał gazetę w ręku :ico_olaboga: Super, że z kredytem się udało :ico_brawa_01:

Mariola cieszę się, że się Wam ułożyło :ico_brawa_01: oby było już tylko dobrze!

Motylku no witaj! nie ładnie nam tak znikać :ico_nienie: zdrówka dużo :ico_sorki:

Ania napisz później co tam ta położna Ci nagadał, bom ciekawa :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

22 lut 2011, 13:34

hej dziewczyny,

Koroneczka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

markotka, jak czlowiek w szoku to robi lub nie pewne rzeczy nieswiadomie wiec to tez byla normalna reakcja

Ja wczoraj tego moczu nie oddalam bo mialam znow taki atak ze nie zdolalam sie z lozka zczolgac. Zadzwonilam do lekarza i powiedzial zebym przyjechala na 17 ale on mi nie gwarantuje ze bez kolejki bo to zalezy od ludzi w poczekalni bo poniedzialki i srody on ma "dni otwarte" znaczy bez zapisu przychodzisz siadasz i czekasz, no i trafilam - 8 osob przede mna na szczescie juz mnie nie bolalo i moglabym siedziec ale lekarz przyjal 2 pacjentki, wyszedl do poczekalni i przeprosil panie bo teraz musi przyjac ciezarna z bolami, poczulam sie jakbym juz conajmniej rodzila :ico_haha_01:
Skasowal tez polowe mniej, to akurat mile, zrobil usg i Filipkowi nic nie grozi. Ani przedwczesny porod ani wymuszone cc w najblizszym czasie. Jedynie co to zostalo coraz mniej czasu zeby sie odwrocil ale tym tez powiedzial ze bedziemy sie martwic od 36tc nie teraz.
Nerka rzeczywiscie ma dziwny obraz, dzis mialam zaniesc mocz do badania, jutro zadzwonic z wynikami dal mi 2 osobne recepty i od wyniku bedzie zalezec ktora mam wykupic. On stawia na ostre kolki nerkowe, ale bez wynikow niczego nie potwierdzi ani nie wykluczy.
Mowie Wam tak mi ulzylo, ja juz mialam ten czarny scenariusz w glowie, a lekarz powiedzial ze tych na izbie przyjec to czasem ma ochote powystrzelac jak kaczki. Pyta mi sie czemu nie zostalam w ta sobote w szpitalu no ale po co mialam zostawac jak zapytalam co mi beda robic to mi powiedzieli ze "nic bo przeciez jest weekend, trzeba bedzie zaczekac do poniedzialku". A polezec to ja sobie moge w domu i jedzenie lepsze :ico_oczko:

Ja tez dzis, jak zanioslam mocz do laboratorium, pytalam o te wizyty poloznej przed porodem i nikt nic nie slyszal. Tez mi powiedzieli ze to byc moze od rejonu albo od niepublicznych NZOZow zalezy, bo moze one wysylaja

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 lut 2011, 15:34

hejka

już w domku jestem,tylko jeszcze po zakupy muszę lecieć bo mój inteligentny mąż miał listę zakupów na szafce i oczywiście kupił sobie tylko chleb do pracy i nic więcej :ico_zly:

co do położnej to fajnie było :-D słuchała tętna dziecka,zważyła,zmierzyła ciśnienie,pytała o samopoczucie,mówiła o oddychaniu w czasie porodu,w sumie w tej pierwsze fazie żeby sobie ulżyć :ico_oczko: dała też kartkę z ćwiczeniami i jeśli chcę to mogę ćwiczyć-nie zmusza :ico_oczko: pytała gdzie mieszkamy,o lekarza rodzinnego,gdzie chcę rodzić,czy poród rodzinny i tak sobie porozmawiałyśmy :-) w sumie jak u niej byłam o 8.40 tak wyszłam o 9.45 :-D :-D za tydzień znowu się spotykamy,ale to zależy ode mnie kiedy mi w przyszłym tygodniu będzie pasowało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 lut 2011, 15:50

patrycja_g, super, że nie grozi Ci wcześniejszy poród :-):-) i że z małym wszystko dobrze! Bólu współczuję, oby szybko przeszedł :ico_sorki: :ico_sorki: Informuj nas na bieżąco!

aniawlkp86, No to super, że tak miło sobie pogawędziłaś, ja też muszę do mojej zadzwonić i się umówić!

Właśnie obiadek zjadłam, choć miejsca niewiele na niego miała, bo całkiem niedawno pochłonęłam 2 pączki :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 lut 2011, 16:40

patrycja_g dobrze,że coś się wyjaśniło i na razie jest wszystko ok :ico_sorki:

Koroneczka tymi pączkami narobiłaś mi ochoty,ale że w sklepie nie było teraz to wzięłam 2 bułki słodkie :ico_wstydzioch:

no i kupiłam sobie ryżu bo mi się z mlekiem zachciało i już się gotuje :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość