emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 sie 2008, 10:33

dziewczyny powiedzcie, czy Wam jeszcze wypadają włosy po ciąży??

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

27 sie 2008, 10:53

emilia7895 pisze:dziewczyny powiedzcie, czy Wam jeszcze wypadają włosy po ciąży??


Mnie jeszcze troche wypadaja, ale juz mniej, wczesniej to strasznie mi wypadaly :ico_szoking: to co wczesniej przybylo to teraz ubylo... czyli wszylo na zero :ico_zly:

[ Dodano: 2008-08-27, 10:54 ]
Renia0601 pisze:Mi właśnie przyszedl nowy czajnik elektryczny z możliwością podgrzania wody do określonej temp czy utrzymania przez jakiś czas (do 24godzin) fajny taki


no to fajny, ale ile kosztuje takie cacko, jesli mozna spytac??

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 sie 2008, 11:44

emilia7895 pisze:dziewczyny powiedzcie, czy Wam jeszcze wypadają włosy po ciąży??
mi już nie wypadają... z resztą mi zaczęły lecieć dopiero z 4 miesiące po porodzie i z 1.5 miesiąca to trwało zaledwie... jakieś osłabienie czy coś... a swoją drogą to super zdjęcie w podpisie :ico_haha_01:

Renia no to czajnik faktycznie fajny

mi powinno dzisiaj przyjść krzesełko do karmienia :ico_noniewiem: w ogóle to powinnam Gabiemu jakieś ciuchy na jesień kupić, ale nie wiem za bardzo jak się zabrać do tego

Z Kubą też dzisiaj rozmawiałam... jakoś pójdzie, On nie widzi problemu-znaczy twierdzi, że się teraz złoszczę i mam prawo, ale nie może to być powód do kryzysu, lub nie wiadomo jakich jeszcze straszności... cóż, trzeba przejść nad tym wszystkim do porządku dziennego, życie się ciągle zmienia i jesteśmy w różnych sytuacjach, ale powinno być na dobre i na złe, więc jakoś trzeba pchać dalej te sanki...

Pinko Powiedz, czy chciałabyś z Jarkiem iść do zoo? bo Kuba pytał czy mógłby się wybrać z nami...

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

27 sie 2008, 12:55

Hej dziewczyny!!!
ale mi Was brakowało...
nie pamiętam nawet kiedy Was ostatnio odwiedziłam,ale czas mi tak ucieka, odkąd wróciłam do pracy, że nie wyrabiam. Na dodatek 3 tygodnie byliśmy bez komputera, bo system nam całkiem padł :ico_olaboga: , a nasz osobisty informatyk :ico_oczko: był akurat na urlopie, dopiero w niedzielę udało się przywrócić kompa do zycia W pracy już wpadłam w rytm i wszystko w porządku, w domu też OK, Maja świetnie daje rade bez mamy, babcia i tatuś świetnie sobie z nią radzą.
Co do Mai, to wreszcie doczekaliśmy się pierwszego ząbka, wykluł się jakieś 2 tygodnie temu, Maja już ładnie siada i zaczeła stawać w łóżeczku, dzisiaj byłyśmy na placu zabaw, mamy tu takie fajne huśtawki dla takich maluszków jak nasze, Maja uwielbia się huśtać :-)
Bardzo jestem ciekawa co u Was, muszę znaleźć chwilkę i Was poczytać, wszystkiego napewno nie dam rady, ale coś może mi się uda
Buziaki

[ Dodano: 2008-08-27, 13:00 ]
Maja właśnie chrapie na balkonie, a ja zmykam jakiś szybki obiad zorganizować zanim Maciek z pracy wróci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

27 sie 2008, 13:22

Cześć dziewczyny dawno nie pisałam ale mam u siebie chrześniaka mojego męża i jakoś nie było kiedy. Zkładam zaległe życzenia i dziękuje za życzenia dla mnie . Wszystkie zdięcia super naczytałam się co nie miara o wyczynach waszych szkrabów, mój Kamilek też pełza ale bardziej podoba mu się próba wstawania jakoś tak jedną nużke pod pupe wkłada drugą prostuje chwyta się czego się da i już na nużkach :ico_szoking: , wczoraj strasznie mnie zdziwił bo ja go do łóżeczka smoczka mu do buzi a on mi go spowrotem go oddajai i zasmoł bez smoczka wczoraj ciekawe jak dziś to będzie :ico_noniewiem:
Jola wspolczuje sytuacji ty to się masz z tym swoim. Strasznie mi przykro ,że tyle walki od ciąży już i w końcu taki finał :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 sie 2008, 13:38

Gosiahttp://www.allegro.pl/item417870738_czajnik_inox_z_wyswietlaczem_lcd_swiecacy_gwara.html to ten czajnik :ico_oczko: firma marki firma ale się okaże w praktyce jaki, przeczytałam instrukcję i gotowć gotuje i po czasie też zagotuje :ico_haha_01:

no co sobie sprzątnęłam to obiadek małemu ugotowałam i znowu sprzątanie bo się nie da ładnie zjeść przecież :ico_haha_02: ale już nie narzekam. Teraz może ja jakiś obniadek bym zjadła. Już po 13-tej :ico_szoking: ależ mi dzisiaj czas goni

Asikk pisze:mój Kamilek też pełza ale bardziej podoba mu się próba wstawania jakoś tak jedną nużke pod pupe wkłada drugą prostuje chwyta się czego się da i już na nużkach

fajowo musi to wyglądać.

Aha i ja dzisiaj coś tam przy kuchni robiłam a mały w chodziku doszedł do ławy i placka sobie kawałek szamnął (sernika) hehe cały był brudy :-D

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

27 sie 2008, 13:54

Renia0601, ja też od rana po kuchni Kamilek śpi co prawada myslałam że już po spaniu bedzie bo listonosz go obudził ale dałam mu soczku i zasnoł na nowo. Mój rano wcinał parówke sam ale miała radoche. ok uciekam pa pa postaram się jutro ba tak po kilku dniach to strasznie ciezko potem sie wciągnąć w rozmowe zanim przeczytam zaleglości i chcę do was popisać to juz nie pamietam co było w postach. ok pa pa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

27 sie 2008, 14:03

Renia, no fajny ten czajnik... nie potrzeba pogrzewacza... poczekam troche az go przetestujesz i wtedy zakupie.... :ico_oczko:

Renia0601 pisze:Aha i ja dzisiaj coś tam przy kuchni robiłam a mały w chodziku doszedł do ławy i placka sobie kawałek szamnął (sernika) hehe cały był brudy :-D


no niezle.... trzeba teraz uwazac co sie zostawia na ławie.... pewnie mu serniczek smakowal.... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 sie 2008, 14:44

mz74 pisze:nie potrzeba pogrzewacza

no właśnie przez to go kupiłam, wiadomo słoiczka nie podgrzeje ale ja gotuję więc mi nie potrzeba a na mleko to sobie ustawię tep jaką chcę i mi zagrzeje a jak już dochodzi do temp. to piszczy chwilę

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

27 sie 2008, 14:51

Renia0601 pisze:ale ja gotuję więc mi nie potrzeba a na mleko to sobie ustawię tep jaką chcę i mi zagrzeje a jak już dochodzi do temp. to piszczy chwilę


.. ja tez juz tylko gotuje i nie kupuje sloiczkow....sporadycznie jak cos mi wypadnie i nie mam kiedy ugotowac... :ico_haha_01: fajna rzecz ten czajnik :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość