Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

07 paź 2008, 20:24

Witajcie kochane l&m :ico_oczko: (lutówki & marcówki :-D )
Dziewczyny Franek coś dziś nie ma apetytu nawet cyca nie chce jesc bierze wszystko co pod reką do buzi i bardzo mocno gryzie czy to na zęby takie jego zahowanie ????
u mnie od tygodnia to samo, wszystko co się da ląduje w buzi, od ok 3ch dni nie bardzo chce jeść, a dziś to już w ogóle prawie nic nie zjadła, marudzi całe popołudnia i już nie wiem czy tak negatywnie zareagowała na mój powrót do pracy czy to zęby. Fakt, mam dla niej mniej czasu.. hmm w ogóle jakoś mam mniej czasu na wszystko, ale staram się spędzać tylko z nią całe popołudnia..a ona właśnie wtedy najbardziej marudzi a mnie :ico_zly: trafia.
A co do zębów, to już straciłam nadzieję że je zobaczę, :ico_oczko: więc nawet specjalnie nie wypatruję.. na pewno jeszcze ich nie widać
dziewczyny,czy jak juz ok.miesiąca nie karmię piersią,to moge brac pigułki (te,które brałm przed ciążą)?
spokojnie możesz brać, a jakie masz? Ja właśnie też przeszłam na anty, ale dostałam inne niż przed ciążą.

[ Dodano: 2008-10-07, 20:28 ]
a co do mleka ja daję nan ha2 (ze względu na moją alergię) a ceny są różne, w Auchan płacę ok. 25 zł za 400g a w aptece ostatnio zapłaciłam 36 zł !!! :ico_puknij:

Anuszka, Olo bardzo silny chłopak :ico_brawa_01: tylko patrzyć jak dziewczynę przyprowadzi :ico_oczko: a do Twojego męża podobny jak kropla wody

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

07 paź 2008, 20:34

w Auchan płacę ok. 25 zł za 400g a w aptece ostatnio zapłaciłam 36 zł !
ja juz nie raz się przekonałam, że w aptece nie warto kupować. Raz poszłam po herbatke dla Kubusia i zapłaiłam o 8 zł więcej niz w Tesco ta sama.

Co do apetytu to u mnie tez kiepsko tzn u Kuby. Jak dzisiaj zjadł o 6 rano to poźniej dopiero o 3 i nic nie chciał , wszystkim pluł. A wogóle to jak wczesniej lubuiał zupki tak teraz jak tylko poczuje ich samak nastepuje blokada buzi i niczym mu jej nie otworzę. Niewiem dlaczego?? :ico_noniewiem: Teraz to je tylko leczko z kaszką kukurydziana albo kaszka malinowa i czasami uda mi sie w niego wmusić jakieś owoce.
a do Twojego męża podobny jak kropla wody
to samo miałam napisać. Wykapany tatuś. :ico_brawa_01:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

07 paź 2008, 21:09

AniaZaba, ja brałam rigevidon, ale chyba pojde do gienia i się zapytam

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

07 paź 2008, 22:49

to samo miałam napisać. Wykapany tatuś. :ico_brawa_01:
Dziewczyny, ja Wam muszę łby pourywać, moj maz was przekupil czy co? :-D :-D :-D


A moj maz jak to przeczytal, to powiedzial:

" Tylko nie wykapany. Jak już to pochodzi z pełnego wytrysku "

:-P :-P :-P

[ Dodano: 2008-10-07, 22:52 ]
dziekuje wam za mile slowa :-) :ico_wstydzioch:



Asiab, jak juz widzisz biale plamy to za tydzien, gora dwa będa zeby, wyczujesz taka igielke najpierw, gdy wlozysz palec. :-) :ico_brawa_01:

Ja muszę oznajmic, ze po dolnej jedynce, ktora wyszla poltora tyg temu, wlasnie dzis wyczul mąż gorną jedynkę tez lewa :-) ale będzie wygladal :-D :-D :-D

Pewnie dlatego tak wstaje w nocy co chwilke... meczą się te nasze dzieic, ale przezyjemy, juz niedlugo beda wszystki perelki swiecace na miejscu :-)

[ Dodano: 2008-10-07, 22:54 ]
zirafka, ja tez kupilam Bebilon dla puszki :-D choc my kupujemy Bebiko od poczatku :-)

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

08 paź 2008, 06:33

A moj maz jak to przeczytal, to powiedzial:

" Tylko nie wykapany. Jak już to pochodzi z pełnego wytrysku "
:-D :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ]

Asiab, ja stukalam łyżeczką, my tez czekamy na kolejne zęby, ale na razie cisza


Anuszka, ja tezuwazam,ze synuś podobny to Tatusia

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

08 paź 2008, 07:52

a co jest takiego z ta puszką? nie mogłyście kupic jakiejś herbaty w puszcze dla puszki czy coś innego? czy puszka żeby byla do mleka typowo po mleku?

[ Dodano: 2008-10-08, 08:01 ]
napiszcie mi jakie mleko mam kupic zdecydowalam sie na ten bebilon (dla puszki :ico_oczko: ) ale ich jest tyle ze nie wiem ktore, chyba juz 2? taka niebieska pucha?

wyszłąm właśnie dac kotom mleka i karmy i co widze? biala trawa!!! :ico_chory: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

08 paź 2008, 08:13

" Tylko nie wykapany. Jak już to pochodzi z pełnego wytrysku "

o to sorki hihihi :ico_oczko: :ico_brawa_01: no tak no tak - tak mi sie tylko napisało.

Lalunia bo ta puszka jest taka fajna i ma szczelne zamkniecie. Tak juz musisz kupić 2. My od poczatku uzywamy Nana i jest oki. Tylko, ze on ma papierowe opakowanie i pewnie dlatego jest tańszy tak samo jak bebiko.
wyszłąm właśnie dac kotom mleka i karmy i co widze? biala trawa!!!

no u nas wczoraj rano tez był przymrozek ale w ciągu dnia było ciepło. A dzis jest tak na polu ciemno ale jest 10 st.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

08 paź 2008, 08:15

A moj maz jak to przeczytal, to powiedzial:

" Tylko nie wykapany. Jak już to pochodzi z pełnego wytrysku "
:ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_smiechbig:
Asiab, ja stukalam łyżeczką, my tez czekamy na kolejne zęby, ale na razie cisza
ja tez stukam ale narazie nic nie ma
biala trawa!!!
_________________
u nas tez był w nocy przymrozek

Franek dzis wstał o 6.15 i teraz marudzi :ico_zly: :ico_spanko: nocka standard chyba z 5 pobudek :ico_olaboga:

No to moźe sie napijemy Obrazek

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

08 paź 2008, 08:18

czesc, dziewvczyny, moj dzis spal lepiej :-) moze to dlatego, ze wczoraj sie przebila ta gorna jedynka?? spalismy do ósmej :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

08 paź 2008, 08:18

No a nocka w miare spokojna gdyby nie to, że dostałam @ i jestem cała obolała. ufff. :ico_zly: Kubus budził sie o 2 i wypił herbatke potem o 4.30 zjadł mleczka i poszedł spac do 7. Ale powiem wam jak on szybko zapiernicza to jestem w szoku bo to sie stało z dnia na dzień. I jak to śmiesznie wygląda bo odbija sie od jednego łkcia i daje do przodu. Jak czołgajacy się żołnierz wygląda.
A wczoraj wzięłam go na plac zabaw i kołysłam na chustawce. No masakra była, wszyscy sie na nas patrzyli bo tak głośno sie śmiał. Co za gość. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-08, 08:19 ]
spalismy do ósmej

Anuszka no to szaleństwo!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości