julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

01 sie 2007, 12:19

dzien dobry!
kasik :ico_pocieszyciel: mam nadzieje ze wszystko bedzie ok
leos sliczny mamusia zreszta tez :-D cos czuje ze po takiej mamusce to niezly aparat wam madziorka wyrosnie
u nas znow noc byla placzliwa ale antybiotyk zaczyna dzialac juz nic nie charczy malemu w pluckach tylko te pelsniawki + dwa wychodzace zeby powoduja ze apetyt lekko sie stracil ale mam na to rade jadamy mleczko i kaszki poki co :ico_oczko: tak wiec natus chyba z glodu nie zginie...
a dzis juz sie wkurzylam bo maly mi sie drze strasznie jak mu chce posmarowac te dziasla rozpacz i tragedia ale bez smarowania bedzie sie to ciagnac w nieskonczonasc wiec dzis poprostu smaruje i juz- i juz jest duzo lepiej :ico_noniewiem: tak wiec dla dobra dziecka ....
a tu kilka zdjec mojego chorowitka... od tych slinek to mu sie zrobily naa buzce liszajki takie ale ma podobno przejsc z calym chorobskiem.... narazie 3 dzien sie antybiotykujemy wiec zobaczymy za dwa dni co bedzie
a maszyna do szycia brdzo sie malemu spodobala :ico_haha_01: koniecznie chciazl ja podniesc :ico_haha_01:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

01 sie 2007, 12:47

hejka dziewczyny!
wpadam tylko na chwilke, bo zarz wyruszam do lekarza, wyszedł mi na łydce jakis żylak albo naczynka mi pękły, jest złóto brązowo-fioletowe, paskudztwo, a ja sie boje, ze to moze jakies zakrzepy, wiec lece do wewnętrznego :ico_noniewiem:

Kasiunia, napisz dokładnie co z Vikulką, jak sie to leczy i czy w UK dasz rade? :ico_noniewiem: buziaczki dla malutkiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
julie_377, mały jest super!!! :ico_brawa_01: w ogóle nie wygląda na chorego :ico_haha_01:
Jasnie Pani :), teraz troche żałuje, ze bardziej nie p[odbiłyśmy tej akukcji, no, ale mówi sie trudno :ico_noniewiem:
madziorka zdjęcia bombowe, a Leon to chyba rzeczywiście bedzie ZAWODOWIEC :ico_haha_01:
Beatka mam nadzieje, ze uda wam sie jednak z tym mieszkaniem, chyba duzo zależy tez od szczęście, powodzenia!!! :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

01 sie 2007, 12:51

oj kasiula tylko ty si tu nie rozkladaj kobieto :ico_olaboga:

ZDROWKA ZDROWKA ZDROWKA WSZYSTKIM!
a ja ide zaraz na zakupy jakas zabawke wypasiona malemu kupic coby mu nastroj poprawic :-D - cos czuje ze zepsuje malego jak nie wiem ale dla rownowagi jest moj maz - skapiec- lepszy niz kasia skarpeta w te klocki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

01 sie 2007, 12:56

Opowiem wam co mnie ostatnio spotkalo. Do mnie do Londynu przyjechal moj tata na dwa miesiace zeby sobie cos dorobic. Z zawodu jest elektrykiem wiec jakas prace napewno znajdzie ale nie bylam do konca pewna. Znalezlismy mu prace przez strone Londynek. Popracowal u gosia tydzien oczywiscie u polaka i tu kazdemu znan bajka nie wyplacil mu obiecujac ze mu da kase w przyszlym tygodniu wiec moj tata pracowal dalej. Przepracowal u niego ok miesiac wkoncu zostawil ta prace z dlugiem 550f, Moj tata dzwonil do niego przez ok tydzien zeby tamten mu oddal kase. W koncu doszlo do spatkania i wspanialy szef dal mu tylko 300f i w dodatku pobil mojego tate(bo sie klucil o reszte kasy) i powiedzial ze jak mu sie nie podoba to moze nic mu nie dac. Gdy moj tata wrocil do domu i mi to opowiedzial odrazu pojechalam z nim na policje i ku mojemu zdziwieniu :ico_szoking: pan policjant wysluchal mnie z dokladnoscia i powiedzieli ze zajma sie ta sprawa mimo tego ze moj tata byl nie zatrudniony, bo wiedza ze to jest na porzadku dziennym w srodowisku polskich builderow.
To wszystko sie dzialo wczoraj wiec jak tylko bede wiedziala jak sie sprawa toczy to wam dam znac.

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

01 sie 2007, 13:25

beata84 mysle ze jal mowia ze dostaniecie to tak sie stanie ale dopiero po porodzie bo wtedy przyznaja punkty za dziecko ja mam 2 pary znajomych ktorzy maja jedno dziecko i dostali mieszkania po porodzie a przed porodem mieli 0 punktow takwiec i my czekamy byc moze cos ruszy acha i latwiej jest dostac mieszkanie jak obydwoje maja prace na stale i jakies oszczednosci odlozone tak slyszalam

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 sie 2007, 13:35

beatka niestety to czesty przypadke z tymi polakami-szefami... wspolczuje!!! dobrze ze zainterweniowaliscie!!! niech sobie te gnoje nie mysla , ze wolno im tak bezkarnie rodakow wykorzystywac.. moj maz mial podobna sytuacje na poczatku naszego przyjazdu.. na szczescie wyplacil mu na koniec choc latwo nie bylo.. mam nadzieje, ze u was skonczy sie wszystko pozytywnie..!!! a tymczasem dawaj znaka jak juz cos bedzie wiadomo
trzymam kciuki!!!
a synka masz slinczego hihi wloski zabojcze,. tez mi sie takie dlugie podobaja .. hihi
a i brzucholek widzialam hihi piekny!!! wklejaj jak najwiecej fotek i zaloz suwaczek co bysmy mogly razem z toba odliczac hihi

kasik ja nie wiedzialam ze u ciebie taka tragedia powodziowa!!! masakra!!! dobrze ze juz w polsce jestescie bezpieczne... a z ta alergia vikusi.. to napewno polscy specjalisci pomoga... informuj nas jak malutka i co mowia lekarze!!!
nasz leonek ma krosteczki na buzce i juz sie boje.. bo jednego dnia wydaje sie ze powoli znikaja a na drugi dzien znow cos sie pojawia... i przenosi...
jutro idziemy do lekarza.. ale znajac tutejsze podejscie to pewnie sie nie przejma...

witam sandre!!! klikaj z nami hihihi

a foteczki wszystkie przesliczne... :-D :-D :-D
tyle co zapamietaalam ale jeszcze nie wszystkie strony przezczytane wiec dajcie mi troche czasu...

aha dobre kasia-skarpeta :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 sie 2007, 13:57

Jasnie Pani :) pisze:bedziesz w takim razie wracala do Uk skoro tam nie lecza takich rzeczy?

jak to nie lecza? To nie znają takiej choroby alergia???
Kasik najwazniejsze ze juz sie wami zajeli i nie musisz czekac w uk niewiadomo na co.

Kasia79 ja bylam pewna ze to nie ty zalicytowalas, ale i tak dobrze ze sie sprzedalo nastepnym razem bedziemy wyzej podbijac cene :-D

Madziorka super zdjecia. Leos cudny zwlaszcza kolo lewka, a ty widze ze juz znowu laska jestes i nie widac po tobie ze rodzilas. Co do ubran to uwazalam ze zawsze lepiej mozna wystroic dziewczynke niz chlopczyka. Inaczej uwaza moja siostra co Tomkowi ciagle kupuje ubrania w h&m takie zielone. Ma cała kolekcje :ico_haha_01: Ale ja i tak wiem swoje

beatka84 trzymam kciuki moze w koncu sie uda z mieszkankiem.

lucy a co to podmienili ci meza??? Gratuluje moze i mi mojego podmienią jak bardzo po prosze. Kasia zadzialaly twoje czary? Bo ja chetnie i stane na glowie by sie zmienil.

Marta po prostu w glowie mi sie nie miesci jak wszystko tam lekarze olewają wszystko.

No i pisalam dluzszego posta ale mnie P zdenerwowal i juz wena mi sie skonczyla. :ico_zly:

[ Dodano: 2007-08-01 ]
Julie sliczny Nathanek

[ Dodano: 2007-08-01 ]
Beata78 ale twoj tata mial nie mila przygode :ico_szoking: Mam nadzieje ze ukarzą odpowiednio tego cwaniaka. Az mnei trzesie jak slysze o takich przypadkach. Jak to jest ze inne narodowosci jak są za granica to trzymają sie zawsze razem a polak polaka potrafi tylko oszukac.

Moja kolezanka z mezem i dzieckiem zyją glownie z tego ze pojada do niemiec na 2-3 miesiace tam harują i moze cos w polsce dorabiają i tyle. Mają corke 2,5 letnią. Tesciowa kolezanki znalazla przez jakis serwis randkowy polaka mieszkajacego w norwegii i tam mieszka u niego juz prawie rok. Teraz sciagnela syna do siebie mial miec prace zapewnioną na bank zakupy na prawie 3 tys narobili, bilet swoj i mamy ( ten jej gach nie kupil) juz prawie 1000zł a oni naprawde sie szczypią z kazdym groszem no i pojechal a tu sie okazalo ze nie ma pracy. I ze wraca do domu :ico_szoking: Co jak co ale zeby takie numery matka dziecku wywijala???

Julie tak sie zastanawiam czy Nathanek to krawiec czy koszykarz rosnie. Chyba do obydwu rzeczy go ciagnie co???

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 sie 2007, 17:02

hej dziewczyny
Kasik no niestety tu nie wiedza co to alergia, a jak juz to zapisuja paractamol :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
zycze duzo zdrowia dla Viki
Madziorka Leos boski
Jasnie Pani tak patrze na Łucje i wydaje mi sie ze fajną synówke bym miała bo innej Frania nie oddam :ico_puknij:
Beatko dobrze zrobiłas ze poszliscie na policje :ico_oczko: mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni informuj nas
Kasiu zdrówka
a teraz Wam powiem co z ta moja kolezanka co miała operacje: wczoraj zadzwoniłam do niej ponownie bo zaczełam sie nie na zarty martwic, ale ona juz w domu była i co???????? piers po operacji ma zmasakrowaną, boli ja strasznie a te debile ( inaczej tego nie idzie nazwac) kazali jej sciagac pokarm z tej piersi, to ona mówi ze nie ma sił bo ból jest tragiczny a oni jej dali........ paracetamol :ico_puknij: zadzwoniła do Polskiego lekarza pytac sie co ma robic, a on jej na to ze ma im powiedziec zeby jej dali zastrzyki na zatrzymanie pokarmu, to ona im mówi, a oni nic!!! :ico_szoking:
wiecie co???? ja nie mam sił juz na ten kraj, no i ta kolezanka do Polski leciec nie moze bo nie ma paszportu dla małego :ico_olaboga: zał mi jej strasznie bo słyszałam przez tel jak płakała :ico_placzek:
my dzis na zakupkach bylismy i małemu gruszke do nosa kupiłam a sobie bluzke, " na oko" bo nie miałam czasu przymierzyc, zreszta ja nigdy nie przymierzam bluzek :ico_szoking:
no i pokłóciłam sie ze siostra, bo jest u mnie :ico_placzek: jakos mi nerwy i jej pusciły wiec humorek mam dzis do d......

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

01 sie 2007, 18:16

beatka slow mi brak na ta historie z twoim tata :ico_olaboga:
ja zabralam malego troche do znajomej zapomnial na chwile o buzce...
wiecie ta infekcja w pluckach mu przeszla juz ale buzka nadal okropna i boli go strasznie :ico_olaboga: lekarz mi nie kazal nic na to dawac :ico_zly: ale ja mu smaruje zelem na plesniawki na chwile pomaga ale dawleko jeszcze do zagojenia...wiecie moze co pomaga jeszcze na takie stany zapalne w jamie ustnej????
tylko chodzi mi ojakies ziola albo cos co moge tu w uk kupic :ico_noniewiem:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

01 sie 2007, 18:28

o jeny dziewczyny :ico_olaboga: :ico_olaboga: to co piszecie o nhs jest straszne...ja jak do tej pory nie musialam korzystac za bardzo z ich doswiadczenia i dlatego nic zlego powiedziec nie moge,ale z waszych opowiadan dziekuje bogu ze u nas zdrowko dopisuje i wszystko jakos pomalu leci do przodu.a na to wszystko co opisujecie to doslownie brak mi slow na jakies komentarz.....tylko co taki lekarz moze umiec po 3 latach nauki,w pl medycyne 6 lat sie studiuje.

trzymajcie sie chorowitki i zycze szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim: vikuli naszej ksiezniczce,nathankowi ,kolezance martuchy i kasience...mam nadzieje ze nikogo nie pominelam.

gosia888 pisze:Jak to jest ze inne narodowosci jak są za granica to trzymają sie zawsze razem a polak polaka potrafi tylko oszukac.

kiedys jakis hindus w sklepie tez mi to powiedzial ze polacy to dziwny narod,bo nie bardzo jeden drugiemu chce pomagac,a jak komus powodzi sie gorzej to sie ciesza...a jak ktos ma lepiej to az z siebie wychodza z zazdrosci....
glupio mi sie zrobilo :ico_wstydzioch: bo to przykre ze inni maja o nas takie zdanie :ico_noniewiem:

wszystkie fotki sliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość