Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

06 gru 2010, 12:33

witajcie,

Życzę Wam i dzieciakom wspaniałych prezentów mikołajkowych.
dużo zdrowia dla Justynki, śłicznie wyglądała :ico_brawa_01:

haha ale fajnie Klara talerz wylizuje, chyba Jej smakowało :ico_haha_01: a Piotruś śpi w takiej samej pozycji :-)

graz kurcze ale Wam się przyplątało :ico_chory:
ja {Piotrusiowi zaczęłam podawać wodę jak się budzi w nocy, albo po prostu ląduje z nami w łóżku, przytula się i śpi. Już niby chciałam go ostawić całkowicie ale mleko mam, a On przy cycu super mi zasypia... w dzień dostaje 1 lub 2 no i w nocy jak przytulanie i woda nic nie dają a ja już nie mam sił.

Inia śliczna skarpeta! :-)
leona trzymam kciuki za zdany egzamin :-) no i :ico_tort: dla Marcelka za 11 m-cy.

My mieliśmy weekend pełen wrażen. W sobotę wybrałam się na Marywilską po zakupy a mąż został z Piotrkiem. Wiecie że ostatnio wyszłam gdzieś na dłużej (2, 3 godziny) jak miał 2 m-ce. :ico_olaboga:
w sumie myślałam że gorzej mi będzie ale byłam spokojna o moich chłopaków. Kupiłam kilka rzeczy dla męża a sobie super buty, sukienkę i 2 pary spodni (bo wszystko na mnie wisi) :ico_oczko:
Potem byli znajomi ale Piotrek był taki niegrzeczny że szok, spotkanie to była klapa na maxa...
Moi rodzice też nas odwiedzili z torbą ubrań i zabawiek :ico_brawa_01:
aaahh w piątek się wkurzyłam na maxa. Przyszedł kolega i siedział do 2 :ico_zly: kurna że ludzie nie myślą że my nie możemy spać do południa tylko o 7 musimy wstać i bawić się z maluchem :ico_zly: porażka! głupio mi było powiedzieć idź już...poszłam spać ale tak głośno gadał że nie mogłam...i mimo moich uwag ściszał głos na chwilę i znowu :ico_zly: wrrrrr

dziś przychodzi do nas Mikołaj :ico_haha_01: sąsiadka ma się przebrać :ico_oczko: i przyjdzie z córeczką :-) oby tym razem Piotrek był grzeczny. :ico_sorki:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

06 gru 2010, 12:35

Czekoladowy Mikołaj już czapki nie ma :ico_oczko:
moja wczoraj dostała od prababci na patyku i zjadla calego
za miesiac sweitujemy roczek :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D
my za 3 dni :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-12-06, 11:39 ]
(2, 3 godziny) jak miał 2 m-ce. :ico_olaboga:
jejku ja bym oszalała cały czas z dzieckiem, no ale jak nie masz z kim zostawiac to wyjscia brak
był taki niegrzeczny że szok, spotkanie to była klapa na maxa..
moja uwielbia towarzystwo i paskuda zawsze jest grzeczna, im wiecej ludzi tym lepiej a jak sama ze mna to rogi pokazuje
i przyjdzie z córeczką :-) oby tym razem Piotrek był grzeczny.
niezly pomysl

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

06 gru 2010, 15:25

anetka607, super, że dzieci zadowolone z prezentów :-)

leona, wszystkiego naj dla Marcelka :ico_brawa_01:
Inia śliczna skarpeta! :-)
dzięki :-)

anusiek, super, ze zakupy udane, a znajomy faktycznie trochę niepoważny. Świetny pomysł z tym Mikołajem, napisz jak było :-D
moja wczoraj dostała od prababci na patyku i zjadla calego
he he
moja uwielbia towarzystwo i paskuda zawsze jest grzeczna,
Wiki identycznie i popisuje się prezentując wszystko co potrafi. Uwielbia jak wszyscy się z niej śmieją, pajacyk mały

Wiki śpi, mikołajki bardzo udane. Widać, że Mała szczęśliwa. Od nas nie dostała za wiele, bo tylko cymbałki, mikołaja z czekolady i tego pingwina, o którym kiedyś wspominałam, ale babcia i ciotki obsypały ją prezentami, choć wcześniej się umówiłam, żeby nie przesadzali :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 09 gru 2010, 12:31 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

06 gru 2010, 15:51

Ale Kiara ma minkę :ico_oczko:
ona tak ciagle, mala zawadiaka :ico_oczko:


ja stawiam za 11 miesiecy Marcelka :ico_tort:
:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
dziś przychodzi do nas Mikołaj :ico_haha_01: sąsiadka ma się przebrać :ico_oczko:
ciekawe, jak Piotrus zareaguje :-) Kiara by sie pewnie wystraszyla :ico_noniewiem:
A znajomy rzeczywiscie bez wyobrazni...

inia1985, ale super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak na nie patrze, to chodzi mi glowie pytanie, kiedy te nasze maluchy zdazyly tak urosnac :ico_noniewiem: Wikunia slodka, taka radosna :ico_haha_02:

A panie Mikolajowe obie sliczne :-D

Kiara dostala kotka na Mikolaja, najpierw sie ucieszyla i wytargala go za wasy, ale jak go wlaczylam i zaczal chodzic oraz miauczec, to moj bohater uciekl z placzem :ico_olaboga: :ico_haha_01:

a te sanki tak wygladaja
Obrazek
trzeba bedzie poszukac jakiejs malej gorki do zjezdzania :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

06 gru 2010, 16:01

inia1985, super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a czyzby Wiki tez nie bylo za wygodnie w czapce?? bo widac tak jakby chciala sciagac :ico_haha_01: :ico_oczko:

jak na nie patrze, to chodzi mi glowie pytanie, kiedy te nasze maluchy zdazyly tak urosnac
no dokladnie :ico_olaboga:

a te sanki tak wygladaja
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: no wiadomo jak szwedzkie to szwedzkie :ico_haha_01: mamy IDENTYCZNE :-D tyle ze niebieskie :ico_haha_01:

najpierw sie ucieszyla i wytargala go za wasy, ale jak go wlaczylam i zaczal chodzic oraz miauczec, to moj bohater uciekl z placzem
a Marcel dostal od dziadkow tanczacego mikolaja, a raczej jego czapke, tanczy i spiewa :ico_haha_01:
a Marcel razem z nia, bo tak wogole od dwoch dni dopiero zaczyna tancowac :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

06 gru 2010, 16:06

mamy IDENTYCZNE :-D tyle ze niebieskie
:ico_haha_01: do wyboru byly czerwone i niebieskie, a w google widzialam jeszcze zielone i pomaranczowe...

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

06 gru 2010, 16:09

do wyboru byly czerwone i niebieskie
no ja nie wiem jakie byly do wyboru bo to mezu z tesciem kupowali :ico_oczko:
na sezon starcza :ico_oczko:


a na wiosne mamy juz zamowiony rowerek :-) pewnie za duzy bedzie ale ma pasy to przymniemy Marcela i jakos bedziemy jezdzic na spacerki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

06 gru 2010, 16:12

a na wiosne mamy juz zamowiony rowerek
zamowienie u mikolaja? :ico_oczko: my moze za rok o tym pomyslimy, Kiarze na razie daleko do rowerka, synek kolezanki dostal wlasnie na 2. urodziny i tez musi jeszcze zrozumiec, o co w tym chodzi :-D
na sezon starcza
wlasnie :ico_oczko: a wyprobowaliscie juz?

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

06 gru 2010, 16:51

zamowienie u mikolaja?
dokladnie :ico_oczko:

synek kolezanki dostal wlasnie na 2. urodziny i tez musi jeszcze zrozumiec, o co w tym chodzi
no ja nie mowie ze Marcel zaraz bedzie jezdzil :ico_oczko: rowerek jest z prowadnikiem dzieki ktoremu rodzic moze prowadzic rowerek :ico_oczko:
przynajmniej na dluzej bedzie :ico_haha_01: :ico_oczko:

a wyprobowaliscie juz?
juz kilka razy bylismy :-)


Marcel wlasnie zasypia, to i ja sie poloze na chwile

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

06 gru 2010, 19:23

Helen fajne sanki, też o takich myślałam. Siostra powiedziała że kupi więc odpuściłam i czekam :-) póki co pcham wózek :-)
ps. świetne zdjęcie widzę że Kiara sobie z pieska zrobiła konika :-)

Inia śliczne z Was Mikołajowe :ico_brawa_01:
no ale jak nie masz z kim zostawiac to wyjscia brak
ostatnio jak poprosiłam teścia żeby chwilę posiedział z małym to wyskoczę do sklepu to stwierdził że jak mały zacznie płakać to on za okno wyskoczy i weź wyjdź :ico_olaboga:
napisz jak było
pewnie, może jakieś fotki zrobię :-)
a na wiosne mamy juz zamowiony rowerek pewnie za duzy bedzie ale ma pasy to przymniemy Marcela i jakos bedziemy jezdzic na spacerki
ja wybrałam na allegro rowerek 3 kołowy tylko czekam aż mały dostane kasę na święta od dziadków (bo na bank nic nie kupią) to mu zamówię ;) póki co będziemy śmigać po domu :-)
rowerek jest z prowadnikiem dzieki ktoremu rodzic moze prowadzic rowerek
przynajmniej na dluzej bedzie
dokładnie o takim samym myślałam żeby pchać narazie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość