Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

25 paź 2012, 09:52

no ja mam od kilku dni jakieś "przeczucie". nie powiem, że dzis widząc I kreskę, to trochę się podłamałam. już pomyślałam: "wmawiam sobie i tyle". Teraz spokojnie czekam do dnia spodziewanej @. albo przyjdzie, albo będziemy testować. :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

25 paź 2012, 13:03

koniec o mnie.
jak się czujecie :ico_ciezarowka: ? misia, jak u pani Doktor?

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: wiosna-lato 2013

25 paź 2012, 17:24

Tibby ja mialam mdlosci od 5 tyg ciaza az do 6 mies, nawet wczoraj zyganko sie zdarzylo, a wkurzalo mnie to ze robilam 3 dni test po spodziewanej miesiaczce i nie wyszedl dopiero tydzien po wyszlo ale trzeba z samego rana boq poploludniu to marne te test6y sa, 3 mam kciuki.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

25 paź 2012, 18:45

tak tak, ja z rana sikałam na test.

dzis czuje pobolewania jak na @. ale nie caly czas, tylko czasami. sa. potem przerwa i znow chwilowy bol.
och, niech szybciej mija mi ten tydzien do testowania.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

Re: wiosna-lato 2013

25 paź 2012, 21:39

tibby, to znowu ja sobie wmawiałam(przy pierwszej), że w ciąży nie jestem bo mam bóle jak przed okresem, a wyszło że jest. Po potwierdzeniu przez gina, że jestem zrobiłam test (w 6 tyg ciąży) i wyszedł wynik 'nieprawidłowe'. Może niepotrzebnie Ci to wszystko piszemy, będzie tym bardziej przykro, ale jak widać natura pogrywa sobie z nami :) Trzymam kciuki.

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: wiosna-lato 2013

25 paź 2012, 21:46

tibby Poczekaj z testowaniem, ja az tak bardzo doswiadczona nie jestem, ale tydzien po pozytywnym tescie codziennie mialam bole jak na @ i tak bardzo sie obawialam,ze test mnie oszukal i ze to nic z tego,ale po kilku dniach mi to przeszlo.
A co do mdlosci to wiesz u mnie pani doktor mi powiedziala ze na poczatku to wysoki progesteron powoduje ze zle sie czujemy i mdlosci sa.
Trzymam kciuki&&&

Misia a co u Ciebie, jak po wizycie u ginka??mam nadzieje ze wszystko ok?

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

25 paź 2012, 22:42

hej dziewczynki ja po wizycie i super wiedziałam,ze na marne pieniązki nie pójdą bede do niej teraz chodziła co jakis czas i do mojego Pana doktora i tak juz do porodu planuje :-) Pani doktor zbadała mi PH pochwy jest ok,szyjka zamknieta,brzuś miekki,potem USG i co widać dwa maluszki jednak,ale ten drugi stanoł na 5,6mm i tak już został oddał zycie dla mego jedynego :ico_sorki: mój maluszek ma juz 3,13cm a tamten zarodek drugi juz tam zostanie ze mną az do porodu,ale nic sie nie stanie tak czasem po prostu jest,ze dwa zarodki są jeden zaczyna zyć a drugi podumiera,no cóż nie okłamie was jak powiem,ze nie fajnie miec bliźniaki bo ja nie chce i niech mi Bóg wybaczy :ico_sorki: ale ja modliłam sie o jedno jedyne i prosze niech tak zostanie :ico_sorki: Najlepsze było to ,najeżdziłam sie dziś tramwajem musiałam dość szybko iść gwar,rejwag itd ide na USG a moje co robi ? spi :ico_haha_01:

Prosze to zdięcie spiacego maluszka

Obrazek

Mój krwiak nadal jest,ale z boku malucha takze kompletnie mu nie zagraża :ico_sorki: moge sobie spokojnie i godzinke chodzic po dworze nawet liscie zbierać,moge od czasu do czasu pokochac sie nawet z mężem :ico_brawa_01: ale teraz akurat nie mam natchnienia hehe :ico_haha_01: jest dobrze,przytyłam jakieś 1kg moze 1,5kg i to również dobrze,mam pic sok z zurawiny itd duzo tego..Nastepne juz USG u mojego Pana doktora 13 listopada na prenatalnym,a potem znowu umówie sie do Pani Doktor :ico_oczko:

A tak apropo myslicie,ze jeszcze tamten drugi zarodeczek mógłby ożyć? Pytałam gin,ale ona mówi,ze nie bo mój ma 10tyg a tamten na 5tyg wyglada :ico_noniewiem: mam zdiecie jak jutro zrobie to wam pokaze

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: wiosna-lato 2013

25 paź 2012, 22:45

super,brawo dla maluszka ! Gratuluje kochana:)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

26 paź 2012, 06:49

szkoda, że z tamtego zarodka drugiego nie będzie dzidzi, ale masz rację - lepiej jedno ukochane dzidzi niż miałyby problemy wyjść z bliźniaczej ciąży.
ale jednak dobrze któraś dziewczyna wróżyła w zw. z bliźniakami :D

u mnie znów od rańca gula w gardle. wczoraj jak się kładłam po pracy spać, to taki ostry ból mnie chwycił na dole. myślałam że oszaleję. dobrze, że leżałam, bo bym padła.
potem jeszcze kilka pobolewań jak na @ i spokój. od rana sączę herbatę. moje dziecko dało mi dziś 4,5h snu. Padam na oczy.

misiu, brawo dla dzidziusia. Niech ładnie rośnie. Ja też chodziłam do dwóch ginków. Jeszcze usg 4d robłam u trzeciego prywatnie ;D

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: wiosna-lato 2013

26 paź 2012, 10:24

Misia - sliczny ten Twój dzieć !!!!!

:ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość