Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 sie 2007, 15:00

Znacie jakies strony w necie (oprocz allegro), gdzie mozna sobie wozki poogldac??
Tez cos musze wybrac w koncu kiedys....

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

15 sie 2007, 10:34

hejka! Piekna pogoda. spadam gdzies na spacer!

moj wózek - kolorek ten co jest jak sie wlacza pomaranczowo bananowo granatowy.

Pozdrowionka dla Wszystkich pa pa

[ Dodano: 2007-08-15, 10:36 ]
aha jeszcze jest e-bay gdzie można cos kupowac na internecie.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 sie 2007, 10:38

Cześć dziewczynki!

U nas od rana super pogoda ale siedzimy sami bo mąż w pracy :-/

Nic mi sie nie chce, czy ktoś zna lekarstwo na lenistwo? :ico_oczko:

Gosia ja szczerze mówiąc nie znam innych stronek oprócz allegro. Na innych się nie rozglądałam. Ale myśle ze jakbyś wpisała w wyszukiwarkę wózki coś na pewno by Ci wyskoczyło.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia...

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

16 sie 2007, 08:59

Cześć kochane!!! Ale tu dzisiaj cisza od rana, no to będę pierwsza :-)
We wtorek byłam u gina, ale niestety nie robił mi usg, więc nie widziałam maleństwa. Dał mi skierowanie do szpitala na test potrójny i dokładne usg, więc dopiero wtedy zobaczę dzidzię i dowiem się coś więcej. Od ostatniej wizyty przytyłam tylko 2 deko :ico_olaboga:
mam nadzieję ze to normalne. A co tam u Was??
Pozdrawiam!!!!

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

16 sie 2007, 09:43

Witajcie kochane!
A u mnie dzisiaj dzień zaczął się nie najlepiej :ico_placzek:
Rano pojechaliśmy z mężem na pobranie krwi i ja oczywiscie musiałam zasłabnąć,padłam nawet nie wiem kiedy :ico_szoking: i teraz oczywiście sie martwię czy aby malenstwu nic sie nie stało :ico_noniewiem: To było tylko chwilowe omdlenie,ale i tak sie martwię.
Taka babka co nam pobrałam krew to chyba jakaś nowicjuszka,bo nawet mój mąż źle sie poczułm i było mu też słabo,chyba,ze to przez tą pogode :ico_olaboga:

A wczoraj spedziłam miły dzień w Toruniu,siostra miał rocznice ślubu i pojechalismy odreagowac i przy okazji uczcic ich święto :-D :ico_brawa_01:

Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

16 sie 2007, 14:37

Witajcie Dziewczyny!!

Monia nic sie nie martw, napewno wszytko jest w porzadku i takie zaslabniecie nie mialo zlego wplywu na dzidzie. Glowa do gory!! :-)

Misia85 a co ile chodzisz na wizyty?? Bo ja przez 4 tygodnie przytylam 2,5 kg, moze to za duzo???
Ja tez wczoraj odpoczywalam caly dzien, ale niestety sama, bo moj mezus byl w pracy.

U mnie dzisiaj taki upal, ze nie wiem czy przezyje w pracy do 17.00!!

Pozdrowionka :ico_haha_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

16 sie 2007, 16:11

Cześć dziewczyny!!!

A mi od rana wyskakiwał bła na tt i nie mogłam się dostac. :ico_zly:

U nas tez jest straszna duchota :ico_olaboga:

monia26, mi tez ostatnio na pobraniu krwi zrobiło się słabo, nie martw się na pewno nic się dzidzi nie stało. pewnie byłaś na czczo i pogoda tez swoje zrobiła.
Najlepiej to chyba zamknąć oczy i nie patrzec na to co sie tam robi.
Dobrze ze był z Tobą mąż.

misia85, ja przytyłam od początku ciąży całe dwa kilo, a w pierszej ciąży na tym etapie miałam juz 6 na plusie. Więc ja sie ciesze bo nie chciałabym przytyc znowu 25kg.

Mam do Was pytanko. Używacie jakiś kremów na brzuch? Mysle o czyms na rozstępy, nie chciałabym zeby jeszcze ich przybyło, wystarczą mi te co mam :-D
Znacie jakis dobry?

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

16 sie 2007, 16:24

Ja zawsze odwracam glowe w druga strone przy pobieraniu krwi....... tez nie lubie tego :(
Wlasnie ta pogoda tez daje w kosc, pewnie to tez mialo wplyw!!
Mnie sie raz zdarzylo prawie zemdlec, ale na szczescie tez moj maz byl obok.....

Ja dopiero zaczelam uzywac kremu na rozstepy wiec na razie nie moge powiedziec czy jest dobry czy nie, bo rozstepow na brzuchu jeszcze nie mam....
smaruje brzuch i uda tez (tam juz niestety mam rozstepy) i mam nadzieje, ze nie przybedzie mi ich wiecej.... jak beda jakies efekty lub nie, to dam znac!!

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 sie 2007, 00:18

Mnie pobieranie krwi czeka w najbliższy wtorek :ico_olaboga: i siuśki znowu będę musiała nosić :ico_haha_01:
Ja używam czasami mustelli, ale nie wiem jak ze skutecznością-przekonam się jak mi wyskoczą rozstępy, albo jak urodzę i okaże się, że nie ma ani jednego... a tak poza tym uważam, że jak mają wyleźć to i tak wylezą... ja niestety mam skłonności-za ciasna skóra czy co :ico_haha_01: na co dzień smaruję brzuch i cycochy oliwką, po kąpieli... nie wiem czy pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi, a nie kosztuje 80zł jak krem na rozstępy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

17 sie 2007, 07:30

Witajcie :-) !

Wczoraj tt szwankowało i nie mogłam sie dostać :ico_zly: Miejmy nadzieje że dzis będzie ok.

U mnie w zasadzie nic nowego. Poza tym że dzis jestem ostatni dzień w pracy :509:

Maluch kopie na całego, ja czuje sie dobrze, a w poniedziałek mamy kolejną wizytę. Mam nadzieje że poznamy płeć :ico_noniewiem: :ico_oczko: .

Buziaki i pozdrowionka :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-08-17, 07:32 ]
Jesli chodzi o krem na rozstepy to ja kupiłam sobie balsam Ziajki. Nie jest tak drogi jak mustela a czytałam że tez niezły. Póki co nie jestem systematyczna w smarowaniu sie tym więc nic więcej nie moge Wam napisać :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość