doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

04 cze 2007, 10:38

wczoraj wieczorem przezylam atak kolki - Kinga ponag godzine ryczała!! :ico_olaboga: ja razem z nia z bezradnosci...

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

04 cze 2007, 11:00

dorotaczekolada, Gabi chodzi od 8miesiaca,hehe :-D Wiecie poderzewam zabki o taki stan rzeczy :ico_noniewiem:
doris,niestety wiele dzieci przez to przechodzi... :ico_pocieszyciel:
Moja Gabi tez miala kolki ,matko jak ona plakala :ico_olaboga:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

04 cze 2007, 16:42

Natashka, to beda prawie blizniaki-roznica taka ze tamten juz siedzi a Mat jeszcze nie.najtrudniej na spacerze bo Mat w nosidelku ale juz je polubil.no i uczy sie zasypiania w lozeczku bez noszenia..lubi lezec na kocu i sie bawic :-D wiec raczej tak zle nie bedzie...poza tym to niepelny wymiar tzn 2razy po 8 i 2 razy po 4 godz.na krotsze dni nie bede Mata brala,zostanie z moimi rodzicami :ico_oczko:
doris, nie zadroszcze-jeszcze to pamietam :ico_placzek: ale w miare szybko przeszlo :ico_sorki: jak nie beda poamgaly masaze brzuszka,ukladanie na brzuchu,kolysanie to idz do pediatry niech cos przepisze.nam pomogl DEBRIDAT-zawiesina.sloka wiec Mat chetnie pil :ico_oczko: reguluje prace jelit.najlepiej jak tak mocno placze odaj ja komus.u mnie tak bylo ze przy mnie Mati darl sie 2 godz a jak go wziel moja mama to po 5 min zasnal :ico_szoking: dzieci czuja nasze zdenerwowanie i tez zapach mleczka-kojarzymy im sie z jedzniem i nie moga sie uspokoic.przystawianie do piersi poamaga ale trzeba pamietac zeby sie odbilo i uwazac bo ssanie owszem uspokaja malucha ale brzuszek moze sie przepelniac i bolec jeszcze bardziej :ico_olaboga:
Alka mamaGabi:), no to nie wiem czy zazdroscic tego chodzenia czy nie... :ico_oczko: Mat na lezoco-siedzaco jest wystarczajco ruchliwy :ico_olaboga: moga byc i zeby :ico_noniewiem: albo za cieplo w sypialni.Mat lepiej spi odkad go lzej ubieram i nie przykrywam :-D

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

04 cze 2007, 18:00

dorotaczekolada, powiedzmy tak,ze kondycje juz sobie wyrobilam :ico_oczko:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

05 cze 2007, 09:54

Alka mamaGabi:), ja sie boje ze jak Mat zacznie biegac to wogole schudne.juz waze mniej niz przed ciaza.mam rece chudsze niz Mat uda :ico_szoking: wygladam jak zombie :ico_placzek: a jak jeszcze bede za nim popylac to wogole masakra :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

05 cze 2007, 10:48

a ja juz bym nawet chciala zeby Zuzia zaczela sie przemieszczac,moglabym zrzucic te 2 kg ktore mi zaostaly, a i jeszcze pare by sie przydalo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

05 cze 2007, 12:55

dorotaczekolada, tez bym chciala tak narzekac :ico_oczko: Nie no zartuje,ale to chyba przez to,ze karmisz????Ja jak Gabi karmilam to waga caly czas mi w dol leciala,a bylo co bo w ciazy mialam 30kg do przodu :ico_noniewiem:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

05 cze 2007, 13:55

Alka mamaGabi:) pisze:Ja jak Gabi karmilam to waga caly czas mi w dol leciala,a bylo co bo w ciazy mialam 30kg do przodu

udało ci sie zgubic te 30 kilosow? bo ja tez tyle przytylam... juz zgubilam 10 (wazylam sie tydzien temu) ale reszte tez chce zgubic... a nawet wiecej...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 cze 2007, 19:44

ja malo przytylam w ciazy bo ok 12 -14 kg, i wszystko zgubilam i teraz mam 5 kg mniej niz przed ciaza, ale jakos i tak nie widac tego za bardzo...przed ciaza mialam sie zaczac odchudzac ale nie zdazylam....ja jeszcze walcze o zrzucenie chociaz 5 kg i wielu cm, zwlaszcza w pasie bo nienawidze tych moich wielkich boczkow :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

05 cze 2007, 21:57

doris, zgubilam to w pol roku :ico_oczko: Bog jeden wie jak to zrobilam.... :ico_noniewiem:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość