Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 cze 2009, 22:56

Beatris60, hehe, no cyc wygoda jak nic :ico_oczko:

Wiecie co ja sobie nie wyobrazam w nocy wstawac i isc butle z mlekiem robic, normalnie chyba za wygodna jestem :ico_oczko: , bo mi to na reke jak dzidzia w nocy dossana do mnie a ja na pol przytomna tylko strony zmieniam zeby drugiego cyca dac.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 cze 2009, 09:39

siunia pisze:Wiecie co ja sobie nie wyobrazam w nocy wstawac i isc butle z mlekiem robic
ja tez nie szczegolnie ze wstaje do niej po 8 razy w nocy :ico_noniewiem:
Beatris60, Iga w zasadzie zaczela jesc w 7 miesiacu-bo wczesniej nie chciala krecila glowa ze nie i tyle :-)

Awatar użytkownika
Bea
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2008, 22:22

06 cze 2009, 10:18

Ja w nocy karmię ze dwa-trzy razy. Nie raz nawet nie wiem ile, bo wstaję do Małego półprzytomna, karmię i jeśli nie zasnę wcześniej, to jak Misiu się napije, odkładam go do łóżeczka. W przeciwnym razie śpi z nami :ico_haha_01: :555:
A jeśli chodzi o jedzonko to ja zaczęłam podawać na początku piątego miesiąca. Najpierw po troszeczku jabłko, marchewke, a teraz to zje na obiadek pół ziemniaczka z masełkiem no i jakieś warzywka do tego. A pół jabłka czy banana znika w parę minut, ale jeszcze na razie przez gryzak z siateczką. Oczywiście wszystko musi być zapite mleczkiem :-D :-D :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

06 cze 2009, 10:25

Bea, Beatris60, :-D :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: O, nowe cycowe mamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

06 cze 2009, 20:32

wiecie co, ja też sobie nie wyobrażam z butelka - wyparzac, szykowac, a tak to spi ze mna, kweknie to cyca dam i nawet sie nie rozbudzam za bardzo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

08 cze 2009, 14:40

Karmię cycem mojego synka od początku, przy czym w 2gim czy 3cim tygodniu był 3 dni na butelce ze względu na to, że brałam b.silne leki. miał wtedy problemy z kupką i kolki się zaczęły. Bez problemu wrócił do cyca a kolki raz są, a innym razem nie. Miałam w planach, żeby karmić Go do 6 miesiąca, ale coś stoi na przeszkodzie - 5września wychodzę za mąż i na tydzień jedziemy w podróż poślubną. Antoś będzie miał wtedy 6 miesięcy bez 6dni. Chcę ściągnąć mleko, ale na tak długi okres czasu nie da się...
Przed ślubem będę musiała zacząć Go karmić butlą i martwię się, że znowu będzie miał problemy z kupką lub brzuszkiem. Można w dzień karmić Maluszka mlekiem modyfikowanym, a np. w nocy i rano odciągniętym?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 cze 2009, 14:45

niktusia Da się :-D Zacznij już od dziś ściągać mleko- kup sobie specjalnie pojemniki na pokarm, w których można zamrażać-i ściągaj sobie po troszkę. Trzeba się napracować ale opłaci się. W razie czego ktoś dokarmi maleństwo butlą, ale ściągaj, zobaczysz korzyści większe.

[ Dodano: 2009-06-08, 14:47 ]
Można w dzień karmić Maluszka mlekiem modyfikowanym, a np. w nocy i rano odciągniętym?


Pewnie, że można- ja tak karmiłam starszego synka. Ale może lepiej nie ściągać tylko cyca rano i wieczor podawać?! Wypróbowałam i to i to- ale zdecydowanie opcja cyc na + :)

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

08 cze 2009, 15:17

jak ściągne to nie wiem czy bede miala jak to mleczko przewieźć.. mieszkam w Szczecinie, a ślub pod Łodzią... chyba, że przenośną zamrażarke się kupi.
Cytat:
Można w dzień karmić Maluszka mlekiem modyfikowanym, a np. w nocy i rano odciągniętym?



Pewnie, że można- ja tak karmiłam starszego synka. Ale może lepiej nie ściągać tylko cyca rano i wieczor podawać?! Wypróbowałam i to i to- ale zdecydowanie opcja cyc na + :)

Mialam tu na mysli czas, gdy Nas nie bedzie, a Mały zostanie u dziadków...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 cze 2009, 15:22

niktusia pisze:Mialam tu na mysli czas, gdy Nas nie bedzie, a Mały zostanie u dziadków...


A aaaaaaaaaaaa to co innego hihiih ! Pewno że tak, jak najbardziej! Nawet na tym ściągniętym kaszkę może babunia zrobić i będzie super!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 cze 2009, 19:30

dziewczyny Iga ma nowe 4 zabki :-D i kurcze boli mnie jak cycujemy :ico_olaboga:
dwa dolne zebacze sa juz spore i nic a nic nie przeszkadzaja :ico_nienie: ale gorne 4 wyszly na raz i zaczol sie problem :ico_noniewiem:
myslicie ze sie nauczy :ico_noniewiem: bo kurcze od wczoraj przed daniem cycka troche sie stresuje :ico_noniewiem:
ona nie grysie tylko zabki tak jakby obcieraj :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość