Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 kwie 2008, 17:23

Czesc dziewczynki :-D wpadlam doslownie na sekundke od jutya przez dobry tydzien bez neta :ico_placzek: chata SUPER az nie chce sie wychodzic :ico_brawa_01:
yoanna pisze:A na kiedy masz dokladny termin ???
pierwszy termin nialam na 21.09 a pozniej zmienili mi na 1.10.Pozdrawiam i do uslyszenia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

30 kwie 2008, 16:04

wiola85, na tym zdjęciu byłam naprawdę mooooooooocno najedzona :ico_oczko: wierz mi, na codzień mam może polowę tego, wchodzę we wszystkie normalne ciuchy i nikt kto nie wie, nie wpadłby na to że jestem w ciąży :ico_olaboga: za 3 tygodnie będę w połowie ciąży a brzucha ani widu ani słychu...

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 kwie 2008, 19:14

Tak sobie mysle co jest lepsze: jak szybko wyskoczy brzuszek czy jak go dlugo nie widac? No ale jak ma potem rozsnac w przyspieszonym tempie to moze lepiej niech od poczatku powolutku rosnie :-)

Mam tutaj taka kolezanke, ktora tez jest w ciazy i termin ma na pazdziernik.Powiedziała mi ze juz kupuje rzeczy dla dzidziusia i ciagle chodzi po sklepach oglada wozki, ciuszki i takie tam. Jak ja jej powiedziałam ze jeszcze do zadnego takiego sklepu nie weszłam to sie zdziwiła, no i tak sie zastanawiam czy to jest normale :ico_szoking:
Moze to przez ten brak czasu? Bo tu do pracy, to przygotowania do slubu, latanie za sukienka i jakos tak sie złozyło. Bo juz powoli sie zaczynam zastanawiac czy ja jestem normalna :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mikkado1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2008, 19:21

30 kwie 2008, 19:55

zirca- super wiadomość, gratuluje synusia :-D ,naprawde u nikogo z moich znajomych tak wczesnie nie rozpoznano plci, jest takie powiedzenie ze jak dziecko nie chce pokazać swojej płci i się chowa-to będzie dziewczynka :ico_oczko: ,a wiadomo jak chłopczyk to od razu pokazuje co ma między nogami; nie wiem czy to się tak do końca sprawdza, ale u mojego brata córa faktycznie na kolejnych usg splatała nogi i nic nie mogli zobaczyć

mmarta: podwójne gratulacje poczuć ruchy dziecka to już prawie móc je przytulic, no i własny kąt super sprawa :ico_brawa_01:

wiola jesteś całkowicie normalna,na wszystko przyjdzie czas i na zakupy też, na razie masz ślub na głowie, do urodzin zdążysz jeszcze zrobić zakupy 200 razy, a poza tym będziesz znała na pewno płeć,więc zakupy będą jezcze przyjemniejsze. :-D

[ Dodano: 2008-04-30, 20:58 ]
wiola brzucholek super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sarah
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 02 maja 2008, 11:43

02 maja 2008, 13:03

cześć dziewczyny, trochę się spóźniłam, ale co tam ;-)
19 X, ale pewnie będzie wcześnie bo szykuję się na cc.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 maja 2008, 15:50

sarah witam serdecznie, fajnie ze jest nas coraz wiecej :-)

Awatar użytkownika
sarah
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 02 maja 2008, 11:43

02 maja 2008, 21:47

co do ciuchów i ciuszków.
właśnie planuję sobie kupić dżinsy, więc weszłam do 3 sklepów z ciążowymi fatałaszkami.
oczywiście nic nie kupiłam, bo to albo za gruby materiał, albo za duże, albo fason nie taki... no nic, nie ma problemu - spokojnie mogę chodzić w swoich dotychczasowych spodniach, najwyżej z rozpiętym guzikiem ;-)
dziś sobie jeszcze weszłam do sklepów z dzieciowymi. i to mi się podobało! takie słodkie to wszystko.
jeszcze nie kupuję. czekam na wynik amniopunkcji, ktorą robiłam we wtorek, więc jeszcze jakieś 4 tygodnie i będę wiedziała na 100% jaka płeć, a wtedy poszaleję.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 maja 2008, 09:38

Witajcie

ja jestem w PL wiec nie mam za bardzo czasu pisac na TT dzis nocowalam u rodzicow wiec weszlam sie przywitac i napisac, ze u mnie wszystko w porzadku. Podroz znioslam calkiem dobrze tylko moj mezulo musial sie czesto zatrzymywac :-D brzuszek rosnie jak na drozdzach :ico_brawa_01: mamy piekna pogode, cieputko .

Zycze Wam udanego dlugiego weekemdu i przesylam buziaki

[ Dodano: 2008-05-03, 09:39 ]
Zirca kochana GRATULUJE synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sarah
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 02 maja 2008, 11:43

03 maja 2008, 10:35

Pati85, dokladnie równo idziemy ;-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 maja 2008, 12:43

Dzien dobry Drogie Panie.

Jak wam mija ten długi weekend? Mnie tak sobie, pogoda koszmarna zimno i pada od wczoraj :ico_placzek: zobaczyłam juz wszystkie filmy co miałam i na prawde nie ma juz co robic, a przeciez sprzatac nie bede cały dzien. Jutro do pracy wiec jakos dzien zleci i tak cały tydzien.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość