Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 sie 2008, 11:56

witanko
my juz po chrzcinach...nareszcie :ico_haha_01: :ico_haha_01: w nocy z soboty na niedziele w ogole nie spalam i jak przed 22 wczoraj sie polozylam tak o 7 jak sie obudzilam nie mialam sily wstac :ico_haha_01:

jakos dalam rade z chrzcinowym menu..
zurek w chlebku,
zrobilam karkowe pieczona nadziewana pieczarkami i papryka, takie zawijasy z piersi kurczaka a zfeta, papryka i ogorkiem konserwowym, do tego pieczone ziemniaczki byly, pomidorki w cebulce, salatka z pora i jablka, sal;ata lodowa z ogorkiem , rzodkiewka i pomidorkiem i jeszcze gotrowane warzywka kalafior, brokul i marcheweczka...
sosiki :czosnkowy, pieczeniowy, mysliwski...
upuieklam tort szwarcwaldzki, ciasto kokosowo-ananasowe, francuskie ciasteczka z brzoskwinia i zrobilam sernik na zimno z galaretka...
na wieczor mialam gyros, salatka z tunczyka w makaronie, sledziki pod pierzynka, polmisek wedlin , jajka faszerowne

i dzieki Bogu ze nic wiecej po tyle zarelka mi zostalo ze przesada..wlasciwie tylko ta "kolacyjka" bo goscie wszysdy wyszli przed a ze byli najedzeni to mowili abym nie stawiala tego wszystkiego

w koscile Oskar na szczescie wytrwal ta 1,2 minut.... ale i tak jak dla mnie jak na chrzciny to zdecydowanie za dlugo, bylo duszno i biedne dzieciaczki sie meczyly...a ksiadz nie kwapil sie aby przyspieszyc..
w kazdym badz razie jak na swoj temeprament to nawet Oskar byl grzeczny hihi
wkurzyl sie jak ksiadz mu polal glowe, i mu pocie3klo na twarz bo o9d razu sie podniosl, dostal chusteczke to tak sie wycioeral ostentacyjnie ze mysielismy ze pasniemy ze smiechu... :ico_haha_01:

pokaze Wam foteczki
Obrazek
Obrazek
tu juz polewany woda swieta
Obrazek
Obrazek
tu namaszczany
Obrazek
Obrazek
tu ma w nolsie ze ksieza ida z komunia :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
tu juz mu sie nie chcialo czekac i mial gdzies ze wolamy go do rodzinnego zdjhecia :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
a tu juz na koniec Oskar z rodzicami i rodzicami chrzestnymi, moim bratem i siostra T :-D
Obrazek
Obrazek

Kamizela i Babe superowe zdjcia w podpisie macie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 04 sie 2008, 12:10 przez Natashka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

04 sie 2008, 12:10

witam :-D kamizela nastrój lepszy,dzięki :-) troche odetchnęłam jak D był i @ dostałam w końcu,bo przez nią też taki humor miałam (jak zwykle przed zresztą)

Nat super że wsyzstko sie udało,Oski grzeczny :ico_brawa_01: a jedzonko to rzeczywiście prawdziwa uczta :ico_brawa_01: fajowe zdjęcia i Oskar jaki przystojny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wczoraj byliśmy w lasku na polanie,fajne miejsce znaleźliśmy na ognisko,jak będzie pogoda to może w sobotę pojedziemy tam smażyć kiełbachę :ico_oczko:
Kacper w końcu wczoraj sie przełamał i sikał na stojąco w lesie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: on normalnie jakąś blokadę ma :ico_puknij: wołał chyba z 5 razy i za każdym razem jak go wysadzałam to po chwili mówił że nie chce a widziałam że chce,w końcu jednak przełamał sie i zrobił :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: może to w końcu ten przełom i normalnie będzie wołał na podwórku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wtedy zostanie nam jeszcze ta kupa,bo z tym bez zmian jak narazie

popołudniu idziemy odebrać wyniki z krwi i moczu i zanieść kał na pasożyty,mam nadzieje że nie ma już tego dziadostwa :ico_sorki:

Kacper dostał rowerek od ciotki i wujka,wprawdzie nie nowy ale wystarczy narazie,tzn jeszcze jest ciut za duży (to chyba koła 16),ale niewiele,musimy tylko kółka boczne dokupić i kija wsadzić i bedzie sie uczył jeździć

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

04 sie 2008, 12:13

Natashka, śliczne zdjecia a jaki Oski już duży i co zdjęcie to piękniejszy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jeśli chodzi o menu to ja Cie chyba zatrudnię na chrzciny Michasia a jak nie bedziesz chciala to porwe i już :P

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 sie 2008, 12:14

czesc Kasiu
jak tam jazdy???

ja uspilam malego i ide sprztac domek :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-08-04, 12:16 ]
porywaj hehe :ico_haha_01:
ja tam lubie pichcic , zwlaszcza jak mam czas
a ze niestety u nas ostatnio bylo goraco to nie moglma wszystkiego porobic wczesaniej bo by w lodowce sie nie pomiescilo a przeciez nie ebde bez sensu zamrazac bo tez wiekszosci sie nie da, dlatego robilasm dzien wczesniej , wlasciwie noc :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

04 sie 2008, 12:23

Nat pomału sie przyzwyczajam do samochodu,jeszcze troche to potrwa zapewne :ico_noniewiem:

mój śpi a ja nie mam juz nic do roboty i mogę siedzieć :-D :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-04, 12:25 ]
w sobotę była D siostra z mężem u nas,ona jest w ciąży 8 miesiąc,normalnie jak tak sie napatrzyliśmy na ten brzuszek i poczuliśmy to kopanie maluszka to zachciało nam sie bobaska,szkoda że teraz to niemożliwe :(

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

04 sie 2008, 12:43

Nat ja też lubię a nawet uwielbiam gotowac neistety kiepsko z czasem...

Kasiek czemu nie możecie miec teraz dzidziulka...?

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

04 sie 2008, 12:49

babe_boom poprostu nie pora na dziecko,trzeba sie skupić na innych sprawch i nie da rady
ale napewno kiedys drugie bedzie :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-04, 12:51 ]
babe_boom ale ten twój szkrabek już duży jest :ico_brawa_01: a dopiero z brzuszkiem byłaś,leci ten czas
Śliczne zdjątko Mai w podpisie ,te oczęta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

coś się chmurzy,będzie pewnie padać

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

04 sie 2008, 12:54

kasiekk, dziękujemy za komplementy :ico_sorki: :ico_sorki: no a Michaś rzeczywiście duży, nikt mi nie wierzy, że 2 miesiące ma, ubranka mu kupuje na pół roczne dziecko

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

04 sie 2008, 12:56

mojej koleżanki siostrzeniec ma pół roku a kupują mu ciuchy jak dla roczniaka :ico_szoking: choc on to bardziej wszerz niż wzdłuż :ico_oczko: ,chociaż długi też jest

[ Dodano: 2008-08-04, 12:56 ]
ile waży Michaś??

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

04 sie 2008, 13:01

kasiekk pisze:ile waży Michaś??

6300 a Maja 10 niewielka rożnica

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość