SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

11 paź 2009, 13:37

tibby, ja tez raz to ide codzien czasem 2 a dzis 3 razy :ico_zly:
ja zdjadlam sniadanko 2 kanapki pelnozarnistego chlebka z szyneczka i papryka , wypilamkawke rozpuszczalna z mleczkiem i zrobilo mi sie lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: teraz sprzatam bo mielismy gosci od czwartku tesciowa byla i brat Lukasza , dzis polecieli wiec sprzatam , a Kubus wywala zabawki przez okno :ico_szoking: zaraz go wysle do ogrodu i bedzie je zbieral :ico_oczko: chce sprzatnac ugotowac rosolku i reszte dnia spedzic z Kuba pobawimy sie ,porysujemy , poszalejemy :D jej tan moj synek juz taki duzy ma swoje zdanie i w ogole dopiero pamietam jak zapakowalam do wozka taka mala niemowe i szlismy na spacer :-D a teraz on juz wybiera gdzie mamy isc ,co ma ubrac itd :ico_haha_02: lece kobitki dalej do roboty buziaki dla Was

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 paź 2009, 14:17

dzieciaki rosną niezwykle szybko, co?
szkoda, że nie mogą być takie małe i słodkie jak po urodzeniu przez dłuższy czas. :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

11 paź 2009, 17:21

tibby, sa slodkie :-D niewiem ale ja mysle ze Kuba ma teraz najlpeszy okres w swoim zyciu mozna z nim porozmawiac i jest moim najlepszym przyjacielem :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

11 paź 2009, 18:08

SANDRUSIA)), ja tez tak mam z Julcia :ico_brawa_01: jak taka panienka jest to i dluzej sie da pobawic i te fajne zabawy, nie nudzi sie tak szybko jedna zabawa, porysowac mozna z nia i pogadac hihihih musze wogole wkleic jej dzielo ostatnie hihih taki mialam ubaw, narysowala glowe i rece i nogi co z tej glowy wychodza, ehehe pamietam to jeszczez psychologi ale to bawi jeszcze bardziej jesli sie widzi swoje wlasne dziecko ktore maluje najwieksza glowe a wszystkie inne czesci ciala z niej wychodza hihihih :ico_brawa_01:


kobietki ide was poczytac bo tyle napisalyscie ze szok!

[ Dodano: 2009-10-11, 18:18 ]
tibby brzuszek i dzieciatko przesliczne! :ico_brawa_01:

a ja sobie licze wedlug tego pierwszego schematu - czyli mam 3 miesiace ciazy, co do trymestru to u nas sie przejmuje ze do konca 12 jest I trymestr, a 13 tydzien to juz II trymestr :ico_brawa_01: wiec jeszcze dwa tygodnie i bede juz 1/3 miala z glowy hihihih ta najgorsza :ico_sorki:


wymioty juz mi przechodza, naprawde coraz zadziej sie zdarza, a teraz jeszcze z moim witaminkowym sposobem jeszcze rzadziej :ico_sorki: wiec juz watpie calkowicie czy to blizniaki, bo podobno przy nich sa straszne i dlugie mdlosci :ico_noniewiem: Skan bede miala 23 pazdziernika :ico_sorki: czyli za niecale dwa tygodnie HURRRAAA i wtedy zobaczymy ile jest dzidzi i czy zdrowe :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

11 paź 2009, 18:56

MamciaKochana, a ty masz miec blizniaki?????

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 paź 2009, 18:58

MamciaKochana, współczuję szczerze tych mdłości. ja sobie nie wyobrażam siebie z głową np. w klozecie codziennie. dobrze, że mnie to ominęło! :ico_sorki: :ico_sorki:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

11 paź 2009, 19:10

a mnie nadal trzyma rano codzien walcze z miska a tu juz koniec 14 tyg :ico_olaboga:
lece kapac Kubusia bede pozniej

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

11 paź 2009, 19:11

tibby, super brzuszeczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

witam was tak wogole

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

11 paź 2009, 21:27

SANDRUSIA)), nie, albo w sumie jeszcze nie wiadomo, ale brzuszek mam dosc duzy odkad wylazl tak juz taki duzy i coraz wiekszy jest, u mnie w rodzinie sa bliznieta ( taty siostry sa blizniaczkami ) no i hehehe - prababcia tutaj mi przepowiedziala ze bede miala blizniaki hihihi zawsze trafiala kto co bedzie miec, ale wiadomo, to sa takie tam przepowiednie starej babcie, wiec nie wierze w nie za bardzo. Ale wlasnie usg jeszcze nie mialam, wiec nic nie wiadomo, strasznie sie niecierpliwie ale napewno bedzie tylko jedno dziecie :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

11 paź 2009, 22:06

MamciaKochana, a ty jeszcze nie mialas usg???

[ Dodano: 2009-10-11, 22:09 ]
MamciaKochana, u mnie tez bliznieta byly tata moj byl z blizniakow tylko ze jeden przestal sie rozwijac w pewnym momencie :( ale polozna mowi ze duzo wieksze prawdopodobienstwo jest wtedy gdy to po stronie mamy sa bliznieta czyli moja babcia (od strony mamy ) albo mama albo siostra miala by bliznieta , :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość