Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

24 kwie 2013, 15:48

anade, trzymaj się tam! Wiem, że szpital to nic przyjemnego i można kręcka dostac i ma się tylko "te gorsze dni". Ale wytrzymaj. Zobacz jaka nagroda na ciebie czeka. Na szczęście do porodu z każdym dniem bliżej niż dalej! A ty już praktycznie na samej końcówce.
Lekarze mówią chociaż czy masz jakąś perspektywę wyjścia? czy kategoryczny zakaz wyjścia?

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

24 kwie 2013, 16:01

hej mamunie

Dziekuję za podtrzymanie na duchu kochane Milenka idzie w ślady mamy i dba o linię jak to mi jedna koleżanka powiedziała...Dziewczynki jest taki wysyp majóweczek,ze aż strach pomysleć o jutrze teraz :ico_szoking: podczytuje pewne forum już dłuzszy czas i już 6 się majowych dzieciaczków urodziło szok :ico_szoking:

jenny super,ze dostaliscie kredyt kochana :ico_brawa_01: nerwy pewnie były jak nic jak się czeka na decyzje :ico_noniewiem: a co do Twoich skórczy i szyjki,może warto by było porozmawiać z ginem o feneterolu? on nie dość,ze nie dopusci do skórczów to i szyjka sie nie skróci? a lek bezpieczny a mógłby pomóc? ja właśnie w 18tc pierwszy raz poszłam do gin ze skórczami już i wtedy szyjke juz miałam nie taką i zmiękczoną... poradz się gina...

Monika a jak ci się ten brzuś opuścił troszku to nie lepiej ci sie oddycha? bo ja to zipie jak lokomotywa w nocy tak mam brzuchol wysoko :ico_noniewiem: i nos mam zapchany...

tibyyyy
za 29tc :ico_brawa_01: brzuś przeessłodki i taaki zgrabny :ico_buziaczki_big:

mróweczka
za 32tc :ico_brawa_01: leci,leci :-D
Dobrze, że nic sie do porodu nie szykuje.
No wlasnie u mojej kolezanki,która miała termin na 16 maja tez się nie szykowało,i wlasnie dzis urodziła,ale mały duzy bo 3300gr ,ale mnie póki co trzymają leki więc spokój,ale i tak pooszczedzam sie jednak do tego 7 maja tak w razie co :ico_oczko:
ziolo i juz zostało 100 dni super! :ico_brawa_01:
anade a czemu aż do porodu musisz zostać? oo i Twoja taka malutka? ale podrosną jeszcze :-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

24 kwie 2013, 18:02

dziewczyny, myślałyście nad zrobieniem planu porodu?
ja to ide na zywiol :-P nie wiem jak wyglada porod ale tez i za specjalnie sie do tego nie przygotowywuje bo z tego co wiem to podczas porodu samo wszystko jakos przychodzi wiec co bedzie to bedzie jakos moze damy rade urodzic a jesli nie to bedziemy wtedy sie martwic na razie sobie nie zaprzatam glowy porodem bo na sama mysl rece mi sie trzesa a juz co prawda powinnam pomysle bo to juz tuz tuz ale wczesniej myslalam duzo o porodzie to i w nocy mi sie snil i spac nie moglam a teraz stwierdzilam ze im blizej konca to chce sie jeszcze cieszyc z dnia na dzien ze jeszcze sie nie znalazlam na porodowce. mam tylko taka nadzieje ze mnie nie zlapie na weekend majowy bo wtedy w szpitalu to wszyscy maja takie zlewcze podejscie bo to weekend majowy swieto za swietem i kazdy tylko mysli zeby odbebnic dyzur.
monika, mam nadzieję, że nie przesadzasz z ruchem. Ja wiem, że to dobre się ruszac, ale wiesz... teraz spokojniej już ;-) Jesteś już przygotowana ze wszystkim na pojawienie się Patryczka?
staram sie teraz bardzo nie forsowac juz tylko wiecej oszczedzac :ico_oczko: ale szczerze to dobrze jest tez czasem tak pojsc na miasto na 2 godzinki na zakupy i troche pospacerowac bo porod moze byc potem lzejszy jak stawy i to wszystko jest dobrze rozruszane niz zastane. ale po takich zakupach to ja juz potem praktycznie do konca dnia odpoczywam. cos porobie jeszcze w domu ale juz tak sie nie mecze jak na zakupach.
przygotowana w sumie juz jestem. po niedzieli jedynie mam w planach umyc okno w sumie to zagonie meza do tego i powiesi jeszcze czysta swieza firanke i zaslonki w pokoju i w koncu trzeba bedzie rozlozyc lozeczko dla Patryka :-)
maz nawet stwierdzil ze jeszcze nie ma potrzeby bo to mozna w kazdej chwili zrobic ale ja juz bym wolala zeby to zrobil i juz bym wiedziala ze wszystko jest juz do samego konca przygotowane :-)
Monika a jak ci się ten brzuś opuścił troszku to nie lepiej ci sie oddycha? bo ja to zipie jak lokomotywa w nocy tak mam brzuchol wysoko :ico_noniewiem: i nos mam zapchany...
ja w ogole jakos nie mialam problemu z oddychaniem czem mi w nocy sie ciezko oddychalo jak sie coraz wiekszy brzuch robil i nie moglam sobie pozycji wygodnej do spania znalezc. teraz to troszke juz mi ciezko sie chodzi to i oddech sie plytszy robi i czlowiek zssapany idzie. w nocy teraz to mi sie zle oddycha bo suche powietrze jest przez to ze jest cieplo na polu. ja to juz w ogole ledwo daje rade :ico_sorki:

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

24 kwie 2013, 19:19

No wlasnie tez malutka nasza Hania. a do porodu zostane raczej choc lekarzee konkretnie nic nie mowia bo chyba nie chca.mnie zalamywac. kokezanka ktora miala mniejsze cisnienie ode mie tez tu lezalaa miesiac do porodu...

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

24 kwie 2013, 20:21

Nie.no tylko w leb sobie strzelic.ja juz więcej ciaz nie chce.to za duzo stresu jak dla mnie.wlasnie sie dowiedzialam ze mam tego cholernego paciorkowca! Czy ktoras z was miala, ma. Jejku jak sie boje teraz :(

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

24 kwie 2013, 20:35

anade Kochana. Tego co sie orientuje to podaja Ci antybiotyk I to ochroni Malenstwo. Powiem Ci, ze u nas w Anglii nie robia wogole badan na paciorkowca. Takze nawet nie bede wiedziec czy go mam czy nie :cry: uwierz mi wolalabym wiedziec I w razie czego wziasc antybiotyk.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

24 kwie 2013, 20:48

anade, z tego co wiem to nasza Monkka ma paciorkowca. Ale jest tak jak pisze zioło - dostaniesz antybiotyk i o nic sie nie martw. Z dzidzia będzie dobrze :-)

My byliśmy dzis znów na spacerze i tak mnie kuło cóż w środku co jakiś czas ze sie nie na darmo wystraszylam. Jakby mnie w pipce ktoś szczupak co kilka kroków. Na szczęście teraz to ustało ale na tym spacerze to było momentami dość bolesne.
Teraz jestem wykąpana i pisze z tel leżąc na tapczanie.
Mi się strasznie oddycha w nocy. Momentami muszę przez usta oddychać, a strasznie tego nie lubię. Nos też suchy w środku jakiś...
Do jutra dziewczynki.
Jutro zaczynamy 30tc!!! Jeszcze minimum 7!!!!

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

24 kwie 2013, 20:54

tibby moze za dlugi spacer? Ja wczoraj sie nachdzilam I dzisiaj przez to nigdzie nie poszlam, bo brzuszek boli. Tibby Alez Ty pedzisz ;)
A ja dzisiaj powyciagalam wszystko z szafy I pochowalam ubranka w ktore sie nie wcisne. Wyciagne pewnie dlugo po porodzie.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

24 kwie 2013, 21:27

witam wieczorkiem :)

Szymek śpi, mąż pojechał do pracy,

my dziś byliśmy u babci, posiedzieliśmy na podwórku, Szymek pobiegał i pokopał piłkę, byliśmy ponad 2 h, ja siedziałam na takim krześle plastikowym i powiem Wam, że mnie teraz plecy bolą, tak mi było nie wygodnie, że szok, no i za długo,brzuch też się napinał,

tibbysuper brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , mnie jeden raz też tak kuło po długim spacerze, do tego ten ból podbrzusza, dlatego teraz się oszczędzam i chodzę tyle ile wiem, że mogę, oddycha mi się dobrze, ale szybko się męczę, muszę wolnej chodzić, a do mieszkania na 2 piętro to, idę jak żółw,
jeśli chodzi o plan porodu, to ja nic takiego nie robię, na samą myśl o nim już się boję i mam dziwne myśli :ico_puknij: , nie wiem nawet gdzie rodzić :ico_noniewiem: ,

anade dostaniesz antybiotyk i będzie wszystko dobrze :ico_pocieszyciel: ,
ja nawet nie wiem czy mam i czy w ogóle będę miała to badanie, muszę spytać ,

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

24 kwie 2013, 22:47

tibby ja musze znalezc forme do wypelnienia na plan porodu. Juz wlasciwie mam sporo zaplanowane. Znieczulenie gazem, przy pierwszym porodzie byl rewelacyjny. No I porod w basenie. Do tego musze jeszcze zgrac muzyke relaksacyjna. Hmm po urodzeniu chce trzymac jak najdluzej Maluszka przy sobie i od Razu przystawic do piersi. Maz pewnie nie przetnie pepowiny, bo bedzie sie bal. chcialabym, zeby przecial. Moze akuratnie bedzie chcial.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość