Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

27 wrz 2007, 17:33

A mnie się chociaż udaje Was dziś czytać na bierząco, ale mały maruda dziś nie z tej ziemi, nie wyspał się i mrałczy. Życzę wszystkim zdrówka i jak najmniej wizyt u lekarzy i zmykam bo Karol już wrzeszczy :ico_olaboga: Pewnie wieczorkiem choć na chwilkę zajrzę

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 wrz 2007, 17:35

ja to ostatnio jestem uczulona na lekarzy i nie chce ich widziec jak najdłuzej

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 wrz 2007, 17:43

No właśnie Jagódka moja też michę jarzy jak wcina łyżką...ale wiesz...ja marzę o tym, żeby jej waga w górę poszła i mam nadzieję, że kleik w mleczku na noc by pomógł :-D dziś zrobie ostatnie podejście...hehehe już to widzę...znów :ico_zly:

A J z młodą nadal spacerują...porażka...moim zdaniem to powinna już zjeść!!! bosze...bosze...osiwieję...

[bGlizdunia[/b] powodzenia na szczepieniu! oby było jak najmniej przykrości! i udanych zakupów...ja też chcę!!!

Sikorka trzymaj się!!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

27 wrz 2007, 18:04

zborra, trzymam się trzymam, a Karol w klawiaturę łapką pyka. Jeszcze godzinka i kąpanko i spanko :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 wrz 2007, 18:08

Wróciłam i....od razu mi lepiej :ico_haha_02: Mój synek nie ma żadnej pieprzonej krzywicy - ma jedno malutkie ognisko, w którym jest mięciutka kość ale to nic złego - zostajemy przy dwóch kroplach Vigantolu (bo nadmiar wit.d3 jest naprawdę szkodliwy) i dodatkowo podajemy wapno - 1/2 łyżeczki dwa razy dziennie. Wysypka też nie jest alergiczna-po prostu dzieciaczki do 1 roku życia mają często wszelakie wysypki - on ma jedą kropkę a reszta skóry gładziutka więc jest ok - zmienione miejsce mamy smarować 2 razy dziennie maścią Lorinden a.

Glizdunia podawanie wit.d3 jest bardzo ważne !!!

ANES chirurg może zbada czy z odbytem jest wszystko w porządku - czasami zdarza się, że jest np. w pewnym stopniu zarośnięty i stąd problemy z kupką. Ewentualnie może być coś z jelitkami. Spokojnie - ja też panikowałam a okazało się, ze jest dobrze.

No teraz czeka mnie tylko wizyta u endokrynologa - pisałam o tych włoskach na jajkach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

27 wrz 2007, 18:40

glizdunia zborra dzieki za pocieszenie,bylam drugi raz u lekarza ipowiedziala ze to moze byc zwezenie odbytu...martwie sie....

zegnam sie juz...do juterka dziewczyny....buzka

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 wrz 2007, 18:40

Kamizela super!!! i od razu nam wszystkim lżej..

Sikorka no i dobrze, niech się uczy chłopak...

A ja przyszłam odmeldować, że przyczłapię pewnie dopiero ok.21, bo dziś sama kąpię i kładę i pewnie będę biegać sto razy zanim uśnie...Wrócili ze spaceru o 18!!! jedzenie...troszkę piersi i pół słoiczka zupki...oczywiście własnej produkcji (marchew, ziemniak i pietruszka), ale odmierzyłam pół słoiczka i zjadła!!! teraz oczywiście leży na macie...na brzuchu a ja idę na szybką kolację, bo potem nie będzie na nią czasu,...pa!

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

27 wrz 2007, 18:48

kamizelka a czy mialas ten sam problem ze nie chciala sie zaltwiac??
i bylas u chirurga?? i co??

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

27 wrz 2007, 19:35

yyyyy, to ja się przywitam i idę nadrabiac lekturę coście naskrobały :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 wrz 2007, 20:00

ANES nie miałam takiego problemu ale czytałam, że zdarzają się właśnie zwężenia odbytu. Nie martw się, ja dziś płakałam przed wizytą u lekarza i okazało się, że niepotrzebnie. Wiem, że mamę serce boli jak dziecku coś dolega :ico_haha_02:

Oj ze mnie emocje już opadły. Jesteśmy już po kąpieli i mały wariuje :ico_haha_01:

Uwaga uwaga Wiktorek przewrócił się dziś po raz pierwszy z brzuszka na plecki :ico_brawa_01:

Dziękuję wam kochane za ciepłe słowa :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 0 gości