Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

24 wrz 2008, 16:54

Z karmieniem chyba idzie lepiej, mam coraz wiecej pokarmu ale boli jak cholera, mam pokaleczone brodawki chyba maly zle ciagnie
kochana napewno początki sa trudne zarówno dla ciebie jaki dla małego , ale dacie rade mały wkoncu się nauczy .
A co do porodu to nie bede opisywac- bardzo go przezylam i nie jestem w stanie nic opisac- myslala, ze te skurcze co mialam te nieregularne to sa bolesne, a jak przyszly te wlasciwe to myslalam, ze umre

no to musiało być straszne , ale dobrze ze dali ci znieczulenie bo byś się tam wykończyła .

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 wrz 2008, 16:54

Miszka pierwsze:super ze tak Ci poszlo z tym,,gojeniem sie,, ja sie bardzo tego boje bo sie nasluchalam...ale troszke mnie pocieszylas :ico_sorki:
co do karmienia to mi sie wydaje ze dopiero sie rozkreca-i zobaczysz bedzie dobrze a jak dla mnie to karmienie cycyem jednak wieksza wygoda nie trzeba myc butelek podgrzewac itd
powiem Ci ze jak chodzilam na ta szkole rodzenia to w jeden dzien bylo tylko o karmienu piersia i tam polozna przestrzegala ze dziecko noworodek ma zoladek wiekosci duni-tego korala :ico_oczko: -ze na 100% sie naje piersia zeby nie dokarmiac zabardzo zeby wlasnie ssalo ta piers poprawnie-bo inaczej ssie butle inaczej piers-no ale to teoria poloznej-a w praktyce jakby mi mala ryczala po karmieniu to tez bym jej butle podala :ico_sorki:
ja mam zamiar karmic okolo 6 miesiecy zobaczymy czy pokarmie chociaz jeden :ico_sorki:
Miszka pamietaj ze w okolo 3 tyg po porodzie jest kryzys mleka i jak wtedy przestaniesz dostawiac mala do cyca to czesto juz koniec karmienia
Sarenkato widze ze tez sie jeszcze kulasz :-) pewnie w niedziele urodzisz jak mama przyjedzie :ico_brawa_01:
slonko a Ty masz dolkadnie taki termin jak ja z OM :ico_brawa_01:
manenka :ico_brawa_01: wpadaj wpadaj do nas zapraszamy my juz Cie tu jak ,,swoja traktujemy,, :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

24 wrz 2008, 16:56

slonko a Ty masz dolkadnie taki termin jak ja z OM
no i zamierzam tego 1 urodzic ani dnia dłużej sie nie zgadzam :ico_nienie:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 wrz 2008, 16:59

no i zamierzam tego 1 urodzic ani dnia dłużej sie nie zgadzam
boze ja chce juz teraz ale tego 1.10 to juz najpozniej :ico_placzek:
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: 2 razy mi posta takiego samego wyslalao
Pati ja tez bym bardzo juz chcala Igoslawke :ico_oczko: oblukac :ico_noniewiem:
ale widzisz tajemnicza z niej babka :-D
wiecie bylam pewna ze ten sex podziala a tu kurde nic :ico_zly:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

24 wrz 2008, 17:07

wiecie bylam pewna ze ten sex podziala a tu kurde nic
no własnie człowiek się tak męczy szuka pozycji i chce żeby było miło itp
"a tak wogóle to juz ma nadziejze że się coś zacznie dziać " może coś się przyspieszy a tu nic normalnie załamanie ale wiesz mmarta trzeba to dzisiaj zrobić znowu :-D :-D może dzisiaj się uda ( przy okazju facet będzie zadowolony , bo mój jak pomysli ze po porodzie będzie miał zakazane to ma takie smutne oczka )

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 wrz 2008, 18:35

mmarta trzeba to dzisiaj zrobić znowu
ja jestem otwarta ale nie wiem co moj moz na to :ico_oczko: on juz ma 30-stke :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Normalnie ta moja Helga mnie dzis rozbraja :ico_olaboga: nie dosc ze mi tak na pecherz cisnie ze na 5 krokow od ubikacji nie moge sie oddalic :ico_olaboga: to jeszcze na nerke czy kurde na cos jak chodze boli jak siedze boli :ico_placzek: ona juz jest taka wielka ze po malu mnie wszystko juz boli :ico_placzek:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

24 wrz 2008, 20:00

ja jestem otwarta ale nie wiem co moj moz na to on juz ma 30-stke
chyba nie chesz powiedzieć że 30letni faceci nie myślą o seksie co 5min :-D :-D :-D
Normalnie ta moja Helga mnie dzis rozbraja
no ładnie zmieniłaś imię dla małej Helga też ładnie :-D :-D a tak na poważnie to ja tez mam juz dość ciągłego siedzenia na kibelku
ale mam dziś humor sama nie wiem czemu ciągle mnie coś śmieszy normalnie chyba jakaś nienormalna jestem :ico_puknij:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

24 wrz 2008, 20:06

nie dosc ze mi tak na pecherz cisnie ze na 5 krokow od ubikacji nie moge sie oddalic
Bo bedziemy dzis w nocy rodzily,dlatego tak do toalety biegasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
chyba nie chesz powiedzieć że 30letni faceci nie myślą o seksie co 5min
Wlasnie,mysla ,mysla,moj maz ma 34 lata i jeszcze sie nie doprowadzilam do ladu po porodzie ,a on juz mnie codziennie pyta,kiedy bedzie mozna :ico_olaboga: No ,nie predko :ico_olaboga:
ale mam dziś humor sama nie wiem czemu ciągle mnie coś śmieszy normalnie chyba jakaś nienormalna jestem
Moze tez dzis wyladujesz na porodowce :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

24 wrz 2008, 20:34

Moze tez dzis wyladujesz na porodowce
MISZKA KOCHANA OBY, BO JAK NIE TO MOGA MNIE W KAFTANIE BEZPIECZENSTWA ZABRAĆ ALE NA INNY ODDZIAŁ :ico_oczko: :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

24 wrz 2008, 20:40

MISZKA KOCHANA OBY, BO JAK NIE TO MOGA MNIE W KAFTANIE BEZPIECZENSTWA ZABRAĆ ALE NA INNY ODDZIAŁ
No co Ty?Nic innego,tylko porodowka :ico_brawa_01: Czas poogladac Antka :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość