doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

07 paź 2008, 20:35

MagdalenaW-G, ty chcesz jeszcze schudnąć?? znikniesz nam, kochana.

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

07 paź 2008, 20:37

moje dzieci nie śpią lecz leżą już u siebie w łóżeczkach, no i słyszę wołanie córki mamamamamamamamamamamamaaaaa
i powtórzyła się akcja z wczoraj.... co tu dużo pisać zobaczcie same :ico_sorki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

07 paź 2008, 20:39

no co ty sama sie rozebrała?????????????

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

07 paź 2008, 20:41

no wlasnie, czy ona sama sie rozebrala???

[ Dodano: 2008-10-07, 20:56 ]
ja już uciekam, bo rano trzeba wstać. :ico_spanko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 paź 2008, 20:59

Massumi,thebestciara z Ulki!!!!!niesamowita babka...bedzie swietna jak mamusia!!!

Magda,ja bym powiedziala ze jestes bardzo chuda...i pewnie dlatego wydaje Ci sie ze cos wystaje np. tylek...ja bym sie na Twoim miejscu nie probowala juz odchudzac bardziej....raczej bym zalecila kilka kg przytyc :ico_noniewiem: ...no ale na wesele trzeba cos wymyslic skoro kieca zakupiona a nie lezy jak trzeba...hmmmmoze da sie poluzowac jednak troszeczke :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

07 paź 2008, 21:02

tak sama się rozebrała.... :ico_haha_01:

i robi mi ten numer zawsze rano i wieczorem po kilka razy :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-07, 21:03 ]
Magda znam problem "odstającej pupy" można chudnąć, ale i tak trzeba pamiętać o wciąganiu brzucha i wypychaniu bioder do przodu :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 paź 2008, 21:07

massumi nie mozliwe :ico_szoking: :ico_haha_01: to w jaka ty pidzamke ja ubierasz na noc, ze ona sie umi rozebrac :ico_haha_01:

magda w-g nie no masakra jak ty sie masz jeszcze odchudzic :ico_nienie: , ale ty juz nie masz chyba z czego dlatego ci tak trudno, ciało masz przeciez swietne, ja bym cos z ta kieca kombinowała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 paź 2008, 21:09

Hej!
dzięki za wsparcie i myślenie o mnie...ja już wczoraj J powiedziałam, że ja tam muszę mieć kompa :ico_haha_01: dziś przez komórkę się łączyłam, ale niestety TT za dużo ma info żebym mogła swobodnie otworzyc...
a tu co się dzieje??? MisiUla sama się rozbiera??? no proszę bardzo... :ico_brawa_01: a Ty się ucz kobieto tej logopedii i śmigaj do żłoba czy tam przedszkola!
Magda witaj!!! ja troszkę pamiętam...ale no wiesz...zdjęcia...przecudowne!!! synek śliczny, ale przystojniak!!! cholercia...to co, może będzie niezłą partią dla mojej Hubki? bo nasz narzeczony coś nawala...a raczej jego mamusia :-D
Doris gratuluję pracy!!! no jak na takie godzinki to zarobki extra!!! a Kiniulkę kłóli w rączkę??? nas zawsze w nóżkę robią.
Glizdunia jogurt na suficie??? :ico_haha_01: a zabawka fajna...oglądałam na allegro ale widziałam jakąś uboższą wersję chyba, bo tylko 80zł..i mniejsza jakaś...
Pati a Ty co teraz z tym bólem? byłaś u lekarza???
Jagódka jaka rehabilitacja??? a powiedz, dlaczego oni teraz wymyślają napięcie mięśniowe...? a nigdy do tej pory tego nie stwierdzili? kuźwa, człowiek lata non stop po lekarzach a po takim czasie takie diagnozy...raz padaczka, raz napięcie...współczuję...ja nie mogę...nie wiem jak Wy to znosicie...może poszukajcie jakiegoś poleconego dobrego lekarza, neurologa???

ja niestety nie pamiętam więcej...ciekawe jak Sikorka na zabawie?

u mnie dziś też cisza...no, była rano znajoma na brewkach, ale nie kasowałam...i potem przyszła pani i zapisała się na jutro na oczyszczanie, ale boję się, że nie przyjdzie...
KUlka no reklamę daliśmy w gazecie w dobrym miejscu i ulotki po mieście rozwiezione...muszę jeszce chyba drugi szyld od ulicy dać, żeby bardziej było widoczne...no i czekam dalej..
a J się czepiam...i wiesz Doris...ja przy kompie właśnie dlatego siedzę, że on przed tv i wcale nie reaguje na nic innego...jak ogląda swoje seriale to nic go nie rusza...więc mi pozostaje tylko komp...
idę...jutro znów muszę wstać rano i zdążyć przed 10...jakoś dziś nie mam nastroju...buziaki

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

07 paź 2008, 21:21

zborra, ale my juz bylismy u poleconego neurologa
dzieki michal firmie
i dzieki temu leżałysmy na tym oddziale we wrocku i zrobili nam w takim tępie badania

dzisiaj przeczytalam ze ten jej brak równowagi może być związane z dysleksją w przyszłości bądź ADHD
michal ma dysleksje wiec wszystko jest możliwe

[ Dodano: 2008-10-07, 21:21 ]
zborra, zobaczysz interes sie rozkręci
ale wiadomo moze to potrwac
ale z tym kompem to super pomysł

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

07 paź 2008, 21:28

ladybird23, no ma piżamki typu "pajac" na zatrzaski :-) i robi tttrrrrryyyyyt i już :-) jak "inni" panowie z płaszczykami w parku :ico_olaboga:

jagodka24, a z tym napięciem mięśniowym to im wcześniej zaczniecie uciskanie punktów tym lepiej dla jagódki... bo maluszki bardziej podatne... choć to już kawał baby :ico_oczko:

zborra, gdybyś tylko była bliżej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: byłabym TWOJĄ ulubioną klientką :-D
kurde znalazłam ofertę z olinofreno... i 10 października można się zapisywać... i tylko 2 semestry... czyli 3400... KU***Aaaaaaaaaaaaaaaa chyba rzucę monetą... iść nie iść :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość