julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

01 sie 2007, 18:31

fela dokladnie... prawde powiedzial ale to przykre jak ch..ra :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 sie 2007, 18:44

Julie Nathanek widze rozrabiaka>>????? fajne fotosy :ico_brawa_01:
dziewczyny mojemu małemu wyszło pod paznokciem ropa, mysle ze paznogietek tam sie wbił i tam mu sie zbiera. przemyłam mu spirytusem zeby do zakażenia nie doszło myslicie ze to wystarczy????
bycie matką to ciągła troska o maluszka, a ja chyba zawsze tak panikuje bo sie boję o mojego Franusia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 sie 2007, 19:38

a my dzis na szczepieniu bylismy. dwie szczepionki w raczke i nozke dostalismy i strrrraaaasznie bolaly. nie wiedzilam, ze moje dziecko ma taka pojemnosc pluc :ico_olaboga: . najpierw ja pan doktor pochwalil, ze taka spokojna, grzeczna, usmiechnieta, a potem kooooonnnnceeertttt!!! :ico_olaboga: a wazymy juz 5200 :ico_brawa_01: . acha marta!! i zapisal mi ta witamine co drugi dzien po kropelce, ale dlatego, ze piersia nie karmiona.

martuchafrost pisze:dziewczyny mojemu małemu wyszło pod paznokciem ropa

pewnie juz mu paznokcie obcinalas? moja polozna wlasnie mnie przestrzegala, ze do dwoch tygodni dziecku sie nie obcina, bo moze ropka podejsc. trzeba tylko niedrapki zakladac. teraz po prostu przemywaj spirytusem i nie obcinaj na razie.
jesli o kandydatow na meza chodzi, to bieda szesciotygodniowa ma ich tyle, ze na bank stara panna zostanie jak zacznie w nich sama przebierac i wybierac.
acha i do tej pory miala granatowe oczenta, a dzis zauwazylam brazowawe plamki :ico_brawa_01: za mamusia :ico_brawa_01:

jesli o plakow za granica chodzi to tez sie przekonalam jacy sa. dzisiaj dwoch moich kolegow zjechalo z UK, tylko, ze oni z takich bardziej co nie przepuszcza. Szef byl im winien po 1500 F i umowili sie na spotkanie, zeby im dal ta kase. Szef-Polak podjechal na spotkanie swiezo zakupionym mercedesem i wreczyl im po 300 F, twierdzac, ze reszty na razie nie ma, bo kontrahenci nie zaplacili itakie tam sre te te te. ale chlopaki takie bardziej nerwowe byly i facet nie ma kilku zabkow, a dlug odebrali sobie w postaci stereo z merca i kilku drobiazgow nalezacych szefa. i pojechali do PL. i tak mieli juz zjezdzac.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

01 sie 2007, 19:42

Martusiu, nie wiem, co ci poradzić z tym paluszkiem :ico_noniewiem: ale ropka juz zeszła, czy jeszcze jest?
a koleżance szczerze współczuje :ico_placzek: mam nadzieje,z e wszytsko dobrze sie skonczy, bo ta historia naprawde jest straszna. ale dlaczego nie zatrzymali jej w szpitalu? przeciez tam by miala opieke, nawet gdyby jakiś stan gorączkowy byl przy zakażeniu rany to od razu można pomóc, bo niektóre bakterie zbyt szybko atakują rane, tak mi mówił gin jak leżałam po cc, że minimum te 5 dób po każdej operacji trzeba byc pod opieką lekarza, bo to zbyt poważne i chociaz zdarza sie rzadko to niewarto ryzykowac :ico_noniewiem:
Fela, masz racje z tymi polakami za granicą :ico_puknij: nie wiem od czego to zależy, że ludzie take świństwa sobie robią :ico_puknij:
Beatko takie historie są po prostu niewiarygodne :ico_szoking: jak mogli zrobic to człowiekowi, który szuka pracy, chce zarobić, tak wykorzystywać :ico_olaboga: dobrze, ze poszliscie na policje :ico_brawa_01:
Gosia rzeczywiście moglysmy pociągnąć tą aukcje :ico_oczko:
Julie lenka nie miala pleśniawek, ale koleżanki dziecko często gęsto ma i i ona polewa wacik wodą mineralną gazowaną i przemywa dosyć obfiecie i czesto, naprawde pomaga, spróbuj :ico_oczko:
Beatko II :-D w takim razie trzymam kciuki, zeby po narodzinach maleństwa jakieś mieszkanko sie dla was znalazło :ico_oczko:
Madziorka, oto ja SKARPETA we własnej osobie :ico_haha_01:

dziewczyny, bylam u lekarza, będę żyć :-D to wjakiś wylew podskórny, mam smarować i brać rutinoskorbin, a wszytsko to dlatego, ze za duzo chodze, bo ja naprawde z 10 kilosó to dziennie robie :ico_olaboga: najpier lenka rano do babci, a ja na świtlice, ze świetlicy po lenke i znowu droga do domu :ico_oczko:

a teraz wiadomość specjalna dla Ilonki...Ilonuś siedzisz??? dzowniła do mnie dzisiaj Hogata!!! :ico_szoking: poprosiła, czy nie zostałabym chrzestną dla marysi!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: chrzciny 15 sierpnia :-D :-D :-D ja to mam szczęście :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 sie 2007, 19:44

martucha moj mial taki zadziorek i tez sie ropa zbierala,a to bylo zaraz jak sie urodzil,po tygodniu zaschlo i zrobis sie strupek dzieki bogu,a ja sie tez tym strasznie martwilam :ico_olaboga: niczym nie smarowalam,ale spirytus pewnie nie zaszkodzi
madziorkamoj tez mial krostki takie jak opisujesz,zeszly mu :-D teraz ma taka sucha skore bidulek i czerwone,hv mowi ze to normalne u maluszkow,bo sie przyzwyczaja do srodowiska...raz mu schodzi ,raz sie pojawia .teraz smaruje takim kremem do suchej skory dla alergikow,tesciowa przywiozla dla tomka,ale tam napisane ,ze sie nadaje dla niemowlat,wiec smaruje,bo oliwka nic nie daje :ico_olaboga:
kasiaa niestety musialam mu troche nagadac,zeby sie zmienil.powiedzialam,ze jak pojedziemy teraz do pl to ja wroce dopiero w styczniu,bo jak mam siedziec w domu i wszystko sama,to wole w polsce ...wymienilam mu wszystkie korzysci bycia w polsce ,powiedzialam ,ze w uk nic mnie nie trzyma i sie chlopak przejal...oczywiscie bym go nie zostawila,ale musialam go postraszyc troche...w ogole sie okropna zrobilam i jest mi go troche szkoda,bo mowi,ze serca dla niego nie mam ,a ja po prostu nie mam sil i jak jestem taka zmeczona,to mnie wszystko wkurza :ico_zly: chyba w koncu to zrozumial,ale nie raz sie czepiam bez powodu :ico_wstydzioch:
beatkastraszne z twoim tata :ico_zly:

a pamietacie co wam pisalam o tym koledze,co go polacy nozem dzgneli (2 ciosy )okazalo sie,ze moja kolezanka mieszka z jednym z nich i jak wypili,to on jej wszystko powiedzial.jeszcze chamy sie odgrazaja ,ze znajda tomka kolege,bo jeden dostanie 15lat ,a reszta chyba 8...i jeszcze ten gosciu powiedzial,zebym kolezanki lepiej nie odwiedzala,bo bedzie masakra :ico_szoking: tylko dlatego,ze znam tego kolesia co go dzgneli nozem :ico_szoking: chcieli,zeby wszyscy sie ich bali i zrobili jakas grupe przestepcza :ico_puknij: dla mnie to chore...wiec co do polakow za granica sie nie wypowiadam,bo jak chca robic grupy przestepcze,to niech lepiej wracaja do polski debile... :ico_placzek: i kto madry dzga czlowieka na ulicy,gdzie sa kamery...policja ma wszystko nagrane ,wiec sie nie wymgaja :ico_zly: :ico_zly:
kasik tak mi przykro :ico_placzek: ale przynajmniej wiesz na czym stoisz :ico_noniewiem:
julie Nathus wyglda super w stroju koszykarza i w pizamce :ico_brawa_01: wspolczuje choroby,ale na chorego rzeczywiscie nie wyglada :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

01 sie 2007, 19:46

Jasnie Pani :), ja tez własnie nie obcinałam paznokietków, teraz mi sie przypomniało, ale jak były strasznie długie to obgryzałam troszeczke :ico_oczko: moze ta ropka rzeczywiscie od obcinania :ico_noniewiem:
:ico_brawa_01: dla Łucji za koncert, a co niech dziewczyna ćwiczy arie :ico_brawa_01: :-D
Jasnie Pani :) pisze:ale chlopaki takie bardziej nerwowe byly

moja krew :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 sie 2007, 19:49

kaasiaa79 pisze:teraz wiadomość specjalna dla Ilonki...Ilonuś siedzisz??? dzowniła do mnie dzisiaj Hogata!!! :ico_szoking: poprosiła, czy nie zostałabym chrzestną dla marysi!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: chrzciny 15 sierpnia :-D :-D :-D ja to mam szczęście :ico_haha_01:
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_haha_01: kasiaa dobrze,ze nic powaznego z noga

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

01 sie 2007, 19:49

lucy23 pisze:to niech lepiej wracaja do polski debile...

na pustynie niech spadają! ja też ich tu nie chce :ico_zly:
czasami trzeba troche ustawić faceta jak sie rozreguluje, kuba dosłownie może z miesiąc temu przejął na siebie częśc obowiązków, bo tak to tylko zwarty i gotowy do sexu chodził i do pracy i nic więcej :ico_zly: a teraz, po kilku rozmowach, łzach i krzykach, kąpie lenke co wieczór, karmi przed snem, a po pracy ja wynegocjowałam 2 godziny dla siebie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-01, 19:51 ]
lucy23 pisze:dobrze,ze nic powaznego z noga

oj, troche sie bałam, bo ten wylew jest wielkości dłoni, z tyłu na łydce i wygląda paskudnie :ico_noniewiem: mama mnie starszyła, ze może mam jakieś żyły niedrożne :ico_puknij:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 sie 2007, 19:51

Jasnie Pani :) pisze:ale chlopaki takie bardziej nerwowe byly i facet nie ma kilku zabkow, a dlug odebrali sobie w postaci stereo z merca i kilku drobiazgow nalezacych szefa. i pojechali do PL. i tak mieli juz zjezdzac.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla chlopakow

a dla Lusiaczka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-08-01, 19:53 ]
kaasiaa79 pisze:lucy23 napisał/a:
to niech lepiej wracaja do polski debile...

na pustynie niech spadają! ja też ich tu nie chce :ico_zly:
sorry Kasiaa masz racje,pociesze cie,ze nie moga uk opuszczac,a jedyne gdzie teraz pojada to za kratki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-01, 19:55 ]
kaasiaa79 pisze:a po pracy ja wynegocjowałam 2 godziny dla siebie :ico_brawa_01:
ja wymyslilam,ze bede teraz jezdzic na rowerze w ramach odchudzania :ico_oczko: tak na godzinke lub 2 ,bede jechac na jakas polanke (mamy fajny park) i bede sobie w spokoju czytac :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-01, 19:56 ]
kaasiaa79 pisze:oj, troche sie bałam, bo ten wylew jest wielkości dłoni, z tyłu na łydce i wygląda paskudnie :ico_noniewiem: mama mnie starszyła, ze może mam jakieś żyły niedrożne
moja mama tez mnie ciagle straszy :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

01 sie 2007, 19:57

lucy23 pisze:bede teraz jezdzic na rowerze

super!!! :ico_brawa_01: mozna wtedy pozbierac myśli i odpocząć troche od zgiełku w domu :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość