leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

06 gru 2010, 20:19

ja wybrałam na allegro rowerek 3 kołowy
a pokaz jaki :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-12-06, 19:24 ]
Marcel w lozeczku ale cos ma problem z zasnieciem, karuzelka sie popsula, pewnie dlatego :ico_haha_01:
wlaczylam mu kolysanki, zobaczymy czy usnie :ico_oczko:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

06 gru 2010, 20:53

moje smarkatki juz spia...znow choruja :ico_chory: ehh to pkole da nam popalic :ico_olaboga: no ale Mati szczesliwy,byl dzis Mikolaj i dal slodycze :ico_brawa_01:
przepraszam ze malo pisze ostatnio..czytam na biezaco ale jakos czasu i sil czasem brak :ico_wstydzioch:
Inia piekna skarpetka :ico_brawa_01:
Shiva super tort :ico_brawa_01:
wszystkie mamy i ich pociechy piekne na fotkach :ico_sorki:
Lena ostatnio ciut lepiej spi,obym nie wykrakala :ico_sorki:
po rozmowie z mezem ograniczylismy jej jedzenie.tzn dostaje tylko 3 posilki dziennie,je do syta ale zadnych przekasek :ico_nienie: a tym bardziej slodyczy i chipsow :ico_zly:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

06 gru 2010, 21:45

Pozytywny dzień za nami :-D Byłyśmy odwiedzić kuzyneczki Wikunii, ale było wesoło :-) :-) Wiki to z tych wrażeń zasnąć nie mogła, mruczała z pół godz.
super fotki
dzięki dziewczyny :-)

Helen, fajne te sanki :-) A reakcja na kotka całkiem typowa, pewnie jutro już Kiara nie będzie się go bała
czyzby Wiki tez nie bylo za wygodnie w czapce?? bo widac tak jakby chciala sciagac :ico_haha_01:
dokładnie tak, ciężko było fotkę zrobić :ico_oczko:

leona, taki rowerek z prowadnikiem fajna sprawa, my prawie całą jesień przejeździliśmy takim, w przyszłym roku też będziemy go używać, bo szczerze powiedziawszy lepiej się z nim chodzi na spacery niż z naszym wózkiem.
pewnie, może jakieś fotki zrobię :-)
czekamy :-D
znow choruja :ico_chory:
ehhh... teraz niestety będzie tak coraz częściej :ico_noniewiem: zdrówka!

dorotaczekolada, dobrze, że coś postanowiliście w sprawie żywienia Lenki. Przyzwyczai się i na zdrowie jej to wyjdzie

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

06 gru 2010, 23:03

Ja miałam dziś naprawdę zły dzień :ico_placzek:
Musiałam iśc do swojej dawnej pracy bo kadrowa mnie wzywała, okazało się że przygotowała pismo o rozwiązanie ze mną umowy, a ja jej na to że przedłużam urlop wychowawczy na kolejne 6 m-cy ( ciekawa jestem co na to szef). Przy okazji dowiedziałam sie że laska która mnie zastąpiła też już nie pracuje, zwolniła się z sama, bo gdzie indziej znalazła robotę (po znajomości) a na jej miejscu mają stażystkę :ico_zly:
W drodze powrotnej zepsułam komórkę (i to na dodatek pożyczoną) :ico_placzek:
Justynka dziś też kiepsko, bo zaliczyła dziś dwie przewrotki i nieźle sobie głowę obiła. Na koniec pod wieczór schodząc po schodach, z małą na rekach, skręciłam nogę w kostce :ico_placzek: :ico_placzek: Boli jak diabli, nie mam pojęcia jak ja sobie jutro z małą sama poradzę, gdy mąż będzie w pracy :ico_zly:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

07 gru 2010, 09:19

Ojoj Shiva, współczuję wczorajszego dnia... Dziwnie się zachowali w twojej pracy. Oby noga nie doskwierała dziś zbytnio :ico_sorki:

My mamy za sobą dość kiepską noc, Wiki przebudzała się kilkukrotnie z płaczem, aż w końcu koło 4-tej wzięłam ją do siebie do łóżka. Za oknem 0 stopni, pada mokry śnieg, nieciekawa pogoda. Może dziś sanki przyjdą? Ale tak czy siak najpierw buty zimowe trzeba Wiki kupić.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

07 gru 2010, 11:03

inia1985, ale Wiki szczęśliwa z prezentów, moja od dziadków dostała bąka grającego a syn zestaw układanek, a teście nawet głupiego mikołaja nie kupili :ico_noniewiem: później byliśmy na otwarciu lodowiska ale żadna rewelacja, myślałam że coś zorganizują dla dzieci i tu nic

Helen śmieszne małe saneczki, podobne tylko większe beda za tydzien w czwartek w biedronce za 19,99 obowiązkowo jedziemy kupić bo mamy niedaleko domu super górkę, zjeżdżałam z niej w sobotę i więcej w krzakach leżałam :-D

mojha rowerek dostanie w czwartek od moich rodzicow :ico_brawa_01: bedziemy po domu śmigać, też taki do pchania, zaraz poszukam czy sa na allegro
,je do syta ale zadnych przekasek :ico_nienie:
ja mojej daje jabłuszko i jogurt zawsze jako przekąskę

Shiva, jejku, koszmarny dzień, aby kostka cię przestała boleć, moje tylko nadwyrężona :ico_olaboga: ja też mam dość swojej pracy, szef wymaga od nas cudów, co chwile dogaduje, niekiedy mam ochote wyjść i nie wrócić, zaczynam już szukać czegoś lepszego, ale kurka ciężko z pracą teraz :ico_placzek:

a jeszcze syn wczoraj na wycieczce był i z kolegą pisał do 2 kolegi takie rzeczy :ico_placzek: dzisiaj od jednego mamy się dowiedziałam i przejrzałam telefon syna, te co dostał od kolegi skasował ale co sam pisał nie wiedział że się zapisują, jak przeczytałam to się poryczałam, skąd takie dziecko zna takie słownictwo :ico_placzek:


:ico_placzek: mam doła na maksa, na razie zabraliśmy mu komórkę, wydzwonię co na niej zostało i wywalę kartę, przynajmniej przez parę lat nie dostanie telefonu i w kompie dzisiaj jak kolega naprawi bo mi siadł skasuje mu gry, zobaczymy co dalej....

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

07 gru 2010, 11:37

inia1985, to fajnie :ico_brawa_01:
Ja miałam dziś naprawdę zły dzień :ico_placzek:
wspolczuje...a nie ma kto ci pomoc przy malej? jakas sasiadka czy ktos z rodziny?
pisał do 2 kolegi takie rzeczy :ico_placzek:
no niesety dzieci bywaja okrutne..a rozmawialas z nim dlaczego to robil?
ja zmykam bo synek chory w domu zostal i chce na kompie dinozaury ogaldac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

07 gru 2010, 12:13

Byłyśmy odwiedzić kuzyneczki Wikunii, ale było wesoło
mieszkaja w Waszej okolicy? fajnie miec mozliwosc takich odwiedzin, to duza frajda dla maluchow :-)
Shiva, alez Cie pech wczoraj dopadl, dobrze, ze dzisiaj jest juz nowy dzien :-)
buty zimowe trzeba Wiki kupić.
ja juz sama nie wiem, czy kupowac kozaczki, czy nie... dopoki Kiara nie chodzi, w zasdzie nie potrzeba, moze wystarczyloby cos takiego
Obrazek
skąd takie dziecko zna takie słownictwo
oj, to macie teraz wychowawczy orzech do zgryzienia :ico_olaboga: Kiedys dzieci chyba dluzej zostwaly dziecinne i nie uzywaly tak szybko wulgaryzmow... Teraz chlopcy szybko zaczynaja wyklinac, siegac po alkohol itp., dziewczynki maluja sie, chodza na obcasach...

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

07 gru 2010, 12:14

a rozmawialas z nim dlaczego to robil?
tłumaczył sie ze on mu takie same pisał, ale co to za wymówka, on nawet nie rozumie znaczenia tych słow :ico_placzek:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

07 gru 2010, 12:24

a teście nawet głupiego mikołaja nie kupili :ico_noniewiem:
u nas identycznie, choć myślę, że coś kupili, ale oni wyznają zasadę, że to ja powinnam z Wiką przyjechać do nich po prezent :ico_puknij: Ja mam gdzieś taki prezent. Wolałabym, żeby sami z siebie się czasem zainteresowali co u nas i tak po prostu odwiedzili. Jakbym ja nie jeździła do nich (co tez rzadko się zdarza), to Wiki by nawet nie wiedziała, że ma dziadków.
ja mojej daje jabłuszko i jogurt zawsze jako przekąskę
u nas identycznie, albo inny owoc, czy kisiel z soku
ale kurka ciężko z pracą teraz :ico_placzek:
dokładnie :ico_noniewiem: Ja miałam od stycznia zacząć nową pracę, ale cisza, pewnie mają kogoś innego :ico_zly:
skąd takie dziecko zna takie słownictwo :ico_placzek:
pewnie cwani koledzy

[ Dodano: 2010-12-07, 11:27 ]
ja juz sama nie wiem, czy kupowac kozaczki, czy nie... dopoki Kiara nie chodzi, w zasdzie nie potrzeba, moze wystarczyloby cos takiego
na razie mogą takie wystarczyć, ale zima jest długa i myślę, że do jej końca Kiara zacznie chodzić. Wiki już coraz ładniej stawia stópkę więc zaczęłam jej zakładać po domu buty, nawet w adidasach sobie wczoraj poradziła, więc buty zimowe są konieczne. Już się nie mogę doczekać kiedy mój bałwanek przejdzie sam po śniegu :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 07 gru 2010, 15:09 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość