szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

05 mar 2012, 17:36

Na forum cisza...
My o 13 poszłyśmy na spacer.Chodziłam z małą godzinkę a druga godz spała w wózku na polu do słoneczka. Potem się obudziła a o 16 po obiedzie mama czyli babcia chciała iść z wnusią na spacer i nakarmiłam ją przebrałam i poszły a ja mam labę.
Piję kawkę z siostrą i wystawiam na allegro kolejne przedmioty.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

05 mar 2012, 17:38

szkieletorek, no to fajnie Ci.
Szkoda,że nie mam babci pod ręką...
Ależ masz zapał do wystawiania! Ja to się zebrać nie mogę :ico_olaboga:

Byłam popatrzeć ba butki wiosenne, ale jeszcze nic mnie nie zachwyciło :ico_oczko:

Idę odsmażyć naleśniczki- taki dziś obiadek.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

05 mar 2012, 20:35

Gdzie wy się podziewacie .
Jak tak to kilka stron dziennie a teraz od kilku dni cisza jak makiem zasiał.

Moja śpi . A ja nadal wystawiam.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

05 mar 2012, 20:46

bry,

iza śpi, Julka też ja nie wiem kiedy pójdę na spacerek bo popsuł się wózek dzisiaj :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 mar 2012, 20:55

U mnie tez juz cisza ... ufff nareszcie.... teraz trochę luuzu dla mamusi.... ale niewiem ile wytrzymam bo plecy mnie bolą i chyba zrobie sobie masaż masażerem...
Ależ masz zapał do wystawiania! Ja to się zebrać nie mogę
to podobnie do mnie, nawet nie chce mi sie przepatrzyc tych reczy, które sa juz za małe :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 05-03-2012, 19:58 ]
A I JAK BYŁAM =U LEKARZA TO WAŻYŁAM SIE NA WADZE I JEST MAŁY POSTĘP bo jest - 4 kg :ico_brawa_01: co mnie ucieszyło... oczywiście to nie to u Kwatunia, ale na poczatek mi wystarczy tzn moje założenie to jeszcze tylko i az - 5 kg, a to wcale nie łatwe przy obecnym moim trybie zycia...

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

05 mar 2012, 21:06

Kwiatunio a co się stało z wózkiem ?

Aha i miałam się pytać tych co mają x-landera . Macie folie przeciwdeszczową do spacerówki ?? Jaką?

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 mar 2012, 21:48

Aha i miałam się pytać tych co mają x-landera . Macie folie przeciwdeszczową do spacerówki ?? Jaką?
my mieliśmy oryginalna , ale ktoś na,m gwizdnął spod wózka w lecie więc kupiłam taką najzwyklejszą uniwersalną i pasuje.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

05 mar 2012, 21:54

kwiatunio jak ci wozek popsul?

ja jak kupowalam pierwsza spacerowke Milci to pewnego pieknego dnia idac z zakupow przez pasy nagle zobaczylam ze kolko mi odpadlo :ico_szoking: sobie mozecie wyobrazic moj poploch, dziecko w wozku, wozek zapakowany "po pas" i wylatujace kolo :ico_olaboga: na szczescie sytuacja dala sie opanowac, ale dalej jechalam do domu w wielkim stresie :ico_zly:

izus niezla fucha mowisz :ico_noniewiem: a powiedz mi ci podjazdowi za umycie szybek sobie zycza?tzn czekaja az im ktos kaska sypnie, czy maja tak w kontrakcie ze przy okazji tankowania od stacji jest mycie szybek?
i najlepsi sa ci co wielce umia przeliczyc ile TYLKO mniej benzyny natankuje jezeli wybiora ta lepsza :ico_haha_01: ale ogolnie bardzo mili chlopcy to sa :ico_oczko:

zirafka a ile jeszcze masz zamiar byc na tej opiece?nie bierzesz pod uwage ze pozniej dzieci moga byc chore i opieka na nie sie przyda?
my juz mamy lacznie 21 dni wybranych a to dopiero poczatek roku :ico_chory: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

05 mar 2012, 21:59

jak ci wozek popsul?
no właśnie poszło kółko i ni cholery nie można go włożyć tzreba kupić nowe :ico_zly:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 mar 2012, 23:08

zirafka a ile jeszcze masz zamiar byc na tej opiece?nie bierzesz pod uwage ze pozniej dzieci moga byc chore i opieka na nie sie przyda?
my juz mamy lacznie 21 dni wybranych a to dopiero poczatek roku
no cóz ja zamierzam wykorzystac całą opieke za jednym zamachem a zostało mi juz tylko 12 dni... jak będą poźniej dzieci chorwać to się poźniej będę martwić.... na chwile obecną jestem na opiece, potem zamierzam być na chorobowym ile sie da no a potem trzeba bedzie wrócić do pracy i czekać co mnie spotka... co ja się będę na zapas martwić??? jak ni ewiem co mnie jutro czeka :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości