Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

12 kwie 2007, 12:26

a ja juz wrocilam z pierwszego spacerku :-)

Ola zje zupke i idziemy dalej ,Ola juz nie spi caly czas jak sie obudzi podnosze oparcie i oglada swiat ,chcialam jej dac do raczki trawke czy kwiatuszka ale pcha od razu do buzi

Sosna juz widze jak chcesz skometowac dawanie trawki :ico_haha_01:

mk to musisz juz przemeblowanie robic jak Oskar zaczyna raczkowac

buziaki dla Maciusia :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

12 kwie 2007, 12:32

Mk, super z tym raczkowanie. Mój Hubcio pierwszy raz się wczoraj podniósł, tak jak do raczkowania, ale zaraz runął na podłogę. A smiał się przy tym.... :-D Oglądałam kiedyś taki program, że właśnie dzieci najpierw do tyłu chodzą. Ale nie pamiętam dlaczego :ico_noniewiem:

Mosob, a ja jeszcze w domu kwitnę :ico_olaboga: Hubcio ciągle śpi, nie obudził się nawet na żarło. I ciekawa jestem jak on mi na spacerze pośpi jak teraz taki wyspany. Zła trochę jestem, bo pogoda przepiękna i już mnie nosi na powietrze a tu du*a :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

12 kwie 2007, 13:09

Hehe może własnie dlatego nazywa sie to raczkowanie...:d
Kurde ja tez musze iśc na spacer ale jakos nie mogę się zabrać...Brakuje mi kompana na spacerki:( nie ma z kim pogadać....

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

12 kwie 2007, 13:20

xddddddddddddd u v bvc v v w n g c-to ży x dfc jlllllll-to życzenia od Bartusia dla Maciusia z okazji 5 miesiaczka i ode mnie zdróweczka dla małego Jubilata :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-04-12 ]
Chloe-dzięki za fotki-cudne :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

12 kwie 2007, 13:39

Hehe
Mosob z tym przemeblowaniem to nie bardzo by my na razei w kawalerce mieszkamy...i ciężko by było i tak nagłowiłam się żeby wszystko pomiećić w takim maluskim mieszkanku,,,, chyba nze na balkon coś wyniosę..swoja drogą to dobrze, że jest cieplutko i moge suszerke na balkon wywalić bo nei wiem gdzie mogłby łazic...

[ Dodano: 2007-04-12 ]
O kurde waśnie przeczytałam, że nasza Maritka jest w ciąży!!!
Kochana Gratulacje!!!!Wszystkiego dobrego, żeby maluszeg rósł zdrowo w brzuszku:d
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

12 kwie 2007, 14:01

Ja tez po pierwszym spacerku zaraz zupke zjemy i uciekamy na dwór, mój Kornelek tez do tyłu się przesuwa ciekawe kiedy zacznie do przodu :ico_haha_01:

Kocica- ale śpioch z Hubcia balange jakś odsypia czy co? :-D :-D

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

12 kwie 2007, 14:19

Witam.
Dla Maciusia STO LAT.

Co do kompromisu to ja tez jestem uparta a jeszcze jak mam racje to kłaniajcie sie narody w domu wojna i to zazwyczaj mąż przeprasza. :-D

Dominiki znów daje w kosc juz ma tak spóchnięte dziąsła w góry,ze szok i lada dzien wyjdą mu te durne jedynki a jeszcze idą doły boczne.

A ja mam doła.Jak składałam podanie do firmy o wychowawczy to księgowa mi powiedziała,ze normalnie mi beda płacic i zapłacili za luty a tu przyszła nowa księgowa i powiedziała,ze nielegalnie mi wypłacili zasiłek bo to płaci gmina ale powiedziała,ze te 400 zł za luty to jest nagroda.A teraz jednak zmieniła zdanie,ze mam oddac te pieniądze,Pojechałam do gminy załatwiłam zasiłek od 1 marca a za luty powiedziała,ze mi kasy nie dadzą bo sie nie cofną mc w stecz i teraz muszę wykombinowac kase bo stara księgowa tak się znała,ze gdyby nie ta nowa to płacili by mi do teraz.

A do tego mały dostał kataru i w nocy kaszle. :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-04-12 ]
A co do pracy to ja miałam super.Było nas pare i super sie zastepowałysmy a teraz jest nowa hala ,90 procent nowej załogi,kamery,strórze.Ale niewiem czy tam wróce bo mam zasiłek do konca umowy i moze pózniej mnie szefowa zatrudni.

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

12 kwie 2007, 15:37

Dziękuję za życzonka dla Maciusia :ico_buziaczki_big: No teraz to już musi szybko wyzdrowieć :ico_haha_02: Mały chyba osłabiony, bo znów zasnął. Była u nas teściowa ale mały spał i wcale "nie użyła" wnuka a ja pomocy teściowej :ico_szoking: (tłumaczę, myślałam że go ponosi, pobawi. :ico_haha_01: :ico_haha_01: ..). A jak już się obudził, to :arrow: butla i sam się bawił w kołysce. Potem przyszedł dziadek (mój tata) i mi malucha uśpił :ico_haha_01: . Ja w międzyczasie zrobiłam zakupy.
Teraz zabieram się za obiadek.
Co do pracy, to rozmawiałam wczoraj z pediatrą i może mi dać troszkę opieki nad małym, resztę muszę załatwić u rodzinnego i tym sposobem będę z moim skarbem do końca sierpnia!!! Co wy na to?? Skusić się, czy iść do pracy na 1,5 miesiąca?

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

12 kwie 2007, 16:19

Chloe o co chodzi z z pediatra i załatwoaniem że możesz zostać dłużej z mały i nie musisz iśc do roboty???

[ Dodano: 2007-04-12 ]
Własnie rozmawiałm z pediatrą i najprawdopodobniej mOj mały Oskar ma alergię pokarmową...Jeszcze nic pewnego ale ja niestety mam takie podejrzenie już od 2 miesięcy...Wstrzmywaliśmy się z wycofaniem białka, żeby nie robic tego pohopnie ale niestety podejrzenia się potwierdzają:( :ico_placzek:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

12 kwie 2007, 17:41

Mk, ta opieka to zadna rewelacja. Pracuję w szkole i bez sensu jest wracać na ostatnie 1,5 miesiąca. Prawdopodobnie będę na L4 i na opiece, czyli będę miała płatne 80%. Stracę finansowo , ale będę z dzieckiem, więc pewnie się zdecyduję....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości