Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

03 kwie 2008, 12:53

wiecie co, dziś chyba zgwałce mojego m. on ostatnio w ogóle nie ma na mnie ochoty :ico_placzek: a jeszcze tak niedawno jednej z was współczułam że facet nie chce. Mój płacze że nie może pomasowac wiecie czego :ico_puknij: obiecałam mu że po 37 tc bedzie mógł je masowac do woli, to szybciej urodze :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-03, 12:55 ]
NOWA bo ja taki analityk jestem, zawsze tak wszystko musze przemyślec pod kazdym kątem- nawet nie wiesz jak to uprzykrza życie :ico_puknij:
M. już jedzie z pracy to mykam zaraz do kuchni obiad konczyc. Czemu Wy sie pojawiacie w porze obiadowej a nie rano? Ja was chyba musze odpowiednio zdyscyplinowac! :ico_nerwusek: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

03 kwie 2008, 12:56

a w którym moje drogie jesteście tygodniu? to moje pierwsze dziecko więc czytam wszędzie jak najwięcej. Samego porodu się nie boję, ostatnio tylko zaczęłam się zastanawiać w jakiej sytuacji życiowej typu codziennego złapią mnie skurcze i odejdą wody :-D

A nowinkami z różnych stron i książek powoli zamęczam męża, który jest nad wyraz wyrozumiały :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

03 kwie 2008, 12:56

Marta26 pisze:on ostatnio w ogóle nie ma na mnie ochoty


U mnie to samo, od Świąt nic :ico_wstydzioch: , ale u mojego m. wiąże się to ze zmęczeniem (stresująca praca).
No i może ja jakaś mało aktywna też jestem, chciałabym, ale się boję :ico_olaboga:
Zapomniałam się zapytac gin. czy można z ta moją szyjką.
No i teraz jeszcze biorę, globulki na infekcję i tam wyczytałam, ze nie mozna
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2008, 12:58 przez NOWA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

03 kwie 2008, 12:56

Marta26 mysle ze nie ma co przesadzac, od odrobiny zwyklego proszku nie powinno sie nic stac..Kiedys wcale takich proszkow nie bylo i sie zylo :ico_oczko: :-)

Co do Oilatum to tez chcialam kupic, ale ostatnio uslyszalam ze to powinno sie stosowac jak jest jakis problem ze skora, AZS itp.. I sama nie wiem. Tym bardziej ze ja mam wiecznie uczulenia i egzemy i kiedys lekarka mi zalecila to stosowac - i bylo jeszcze gorzej :ico_olaboga: Mam nadzieje ze dziecko nie bedzie tego mialo po mnie, maz ma super skore moglby corce w spadku zostawic :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ja to jestem bledziuch rozowy, prawie sie nie opalam i te uczulenia wiecznie szorstka skora :ico_zly:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

03 kwie 2008, 12:58

Marta26 pisze:wiecie co, dziś chyba zgwałce mojego m. on ostatnio w ogóle nie ma na mnie ochoty :ico_placzek:


moja droga, u mnie mąż trochę narzeka, bo niekoniecznie zawsze mam ochotę :ico_oczko:
ale po prostu czasami czuję się tak 'cięzka' i obolała w plecach że naprawdę byłby to chyba przymus.

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

03 kwie 2008, 12:58

Najmniejsze ciuszki będę prać dopiero w czerwcu, bo też nie chcę żeby leżakowały. Teraz uprałam tylko takie, które dokupiłam lub dostałam a nie były "świeżo" wyprane, żeby wszystkie włożyć do jednej półeczki :-D I już czekają posegregowane rodzajami i rozmiarami :ico_brawa_01: Nie zamierzam więcej ubranek kupować, więc nie musiałam czekać. Denerwowało mnie że nie musiałam je w oddzielnych miejscach trzymać. Wiecie u mnie liczy się każdy cm :-D

Co wypłukiwania dorosłego proszku z pralki, to myślę, że lepiej włączyć dodatkowe płukanie i po problemie.

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

03 kwie 2008, 12:58

Marta26 pisze:Czemu Wy sie pojawiacie w porze obiadowej a nie rano? Ja was chyba musze odpowiednio zdyscyplinowac!


bo rano to sie spi!! :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

03 kwie 2008, 12:59

no dobra, to nie będę z tym proszkiem cudować, jak dobrze że mam was to mnie sprowadzacie na ziemię :ico_sorki:
janoszka, na naszych suwaczkach sa dokładne info o tym który tydzien, a jak przejdziesz na 2-ga stronke w tym temacie to masz listę która na kiedy ma termin i jakiej płci bobasa sie spodziewa :ico_haha_02:
a mój M. nie chce tez przez zmeczenie i troche przez to że nie może sobie cycuchów pomasowac, a bez tego to sie żyć nie da według niego. on mówi ze po porodzie jeden cyc dla dzidzi, drugi dla niego. No i wez tu chłopa nie traktuj jak małe bobo :ico_puknij: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

03 kwie 2008, 13:00

Marta26
ja jak się obudzę czyli koło 9-10 to obiecuję pojawiać się codziennie :-D

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

03 kwie 2008, 13:00

janoszka pisze:
Marta26 pisze:wiecie co, dziś chyba zgwałce mojego m. on ostatnio w ogóle nie ma na mnie ochoty :ico_placzek:


moja droga, u mnie mąż trochę narzeka, bo niekoniecznie zawsze mam ochotę :ico_oczko:
ale po prostu czasami czuję się tak 'cięzka' i obolała w plecach że naprawdę byłby to chyba przymus.


A my to oboje bysmy chciali, a tu nie wolno :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-04-03, 13:01 ]
Marta26 pisze:on mówi ze po porodzie jeden cyc dla dzidzi, drugi dla niego. No i wez tu chłopa nie traktuj jak małe bobo :ico_puknij: :ico_oczko:


hehe moj identycznie mowi :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość