Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 cze 2007, 11:43

Wszystkiego Najlepszego dla Gabrysi w dniu twojego Roczka duzo zdrowka,szczescia i milosci i spelnienia wszystkich marzen.. Tego z calego serca ci zyczy ciocia Kristi i Nicole :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Zubelek nie wiedzialam ze twoja malutka Gabi ma urodzinki bo niemamy tabelki i nie wiedzialam daty.. ale za niedlugo moze bedzie :ico_noniewiem:
A u nas zaraz zacznie padac i moja ksiezniczka sie nareszcie obudzila i niema goraczki narazie hurraaa :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-21, 14:06 ]
Ok ja wamchce tylko napisac ze Nicole wrocila juz do swojej skorki do siebie,jest taka zywa,enregiczna ze szok :ico_szoking: Teraz powinna spac powoli ale jej to nie w glowie tylko psocenie,itd.. Ciesze sie ze niemagoraczki i ze jest jej juz lepiej bo juz krzyczy na mnie i czasami mnie bije.. ale tulmacze jej ze nie wolno mamy bic :-D :ico_brawa_01: No lece do tego mojego lobuza bo lezy narazie w swoim lozeczku i krzyczy i krzyczy o rety.. :ico_olaboga: :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

21 cze 2007, 16:28

Dzień dobry ... jeszcze Was nie doczytałam ale spieszę złożyć Małej Gabrysi życzenia z okazi roczku ....
Gabrysiu ..... życzymy Ci pięknego tortu , dużo zdrówka , uśmiechu na buźce i samych pogodnych dni ....
:ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 cze 2007, 16:57

Hallo jestem juz z wami i musze powiedziec ze Goraczka chyba nas opuscila na dobre :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dzisiaj mala byla taka jak zawsze jest czyli ruchliwa,z energia i sila,nawet bylam u tesciow na kawce i bylo fajnie,mala moja coreczka na kazdym kroku mi pokazuje ze to ja jestem dla niej najwazniejsza a nie babcia czy ktos kolwiek inny super kontakt mam z moja Nicolinka ciesze sie ze ja mam i ze niema goraczki i ze jest juz wszystko ok zebym nie wykrakala ale narazie jest super wszystko i ani sladu po jakiejs goraczce zaraz moj mezus powienien przyjsc z pracki i moze pojedziemy na zakupy tylko ze mala Nicole spi.. takze jak sie nie obudzi to bedzie musiala tesciowka przyjsc i malej popilnowac bo jak sie obudzi to ktos musial by byc w domku no to narazie tyle znowu zajrze pozniej buzka paa :ico_brawa_01: :-D :ico_oczko:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

21 cze 2007, 18:50

Ile godzin bije czas,
Ile liści sypie las.
Tyle szczęścia i słodyczy,
W dniu urodzin. Twoich życzy... Kourosh z mama


Wszystkiego czego serduszko zapragnie,duzo milosci i usmiechu i jeszcze raz milosci :-D dla Gabrysi na ROCZEK
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

21 cze 2007, 19:31

zubelek, ucałuj Gabi od Matusia!!!!
sto lat
sto lat!!!!!!
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

pozniej wam baboski doczytam jak Mati zasnie

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

21 cze 2007, 20:22

Maggie i jak bylo na rozmowie o prace? :ico_sorki: :ico_haha_02:
Alez Antos ma zabojczy usmiech! suuuper fotka :ico_brawa_01: :ico_brawa: :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 cze 2007, 20:59

Cześć Baboski kochane.
Przedewszystkim życzenia dla Gabci
Wszystkiego naj naj Gabryniu, zdrówka szczęscia, uśmiechu na buziaczku i samych radosnych, słonecznych dzionków

Dzisiaj dzień miałam pełna parą...wstałam raniutko a raczej pomógł mi w tym synuś mój, ale obudził mnie dzisiaj cudownie , najpierw zawołał "mama" a potem jak się odwróciłam to dał mi buziaczka....usta miał szeroko otwarte bo on tak daje buziaczki :ico_oczko: :ico_brawa_01: , rozczulił mnie, słodycz.
Na 11 miałam tę rozowę, było bardzo miło, opowiadałam o swoim doświadczeniu o tym co robiłam w PL o planach na przyszłość , dałam swoje CV, list mot. i referencje , no i dostałam formularz do wypełniema i w środę mam znowu przyjechać i będę prowadzić próbne zajęcia z dziećmi, już mam pietra okropnego, ale myśle że będzie dobrze.
A tak wogóle przedszkole super...z ładnym ogródkiem i placem zabaw, przedszkole dla dzieci studentów z uniwersytetu Oxfordzkiego :ico_oczko:
diem pisze:Alez Antos ma zabojczy usmiech! suuuper fotka

:ico_haha_02: dziękujemy :ico_oczko:
Kristi to świetna wiadomość że nicolce juz lepiej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 cze 2007, 21:15

Witajcie ja tylko na chwilke bo na wiecej nieda mi moj maly szrab nic napisac ale tak w skrocie to dzien fajnie mi zlecial,bylam na kawce u tesciow bylo fajowo i potem tez na zakupach bylismy ale mala sie zdazyla obudzic i pojechalismy wszyscy fajowy dzien byl i najwazniejsze ze mala jest zywa i energiczna,jestem zmeczona troszke ale niema goraczki i sie ciesze ze jest juz dobrze HUraa <jupi>

Maggie ciesze sie ze udala sie rozmowa kwalifikacyjna super napewno sobie poradzisz z tymi dzecmi na probe i bedzie wszystko ok trzymam kciuki Dokladnie super foteczki Antosia taki maly przystojniacha super.. i te zabki :ico_oczko:

:ico_brawa_01: :-D

Ok ja uciekam i zycze wszystkim wam mamusie dobranoc i milej i slodkiej nocki narazie do jutra paa ja bede ladnie snic bo mala niema goraczki i zaraz ja ide uspac bo juz zmeczona moze jest niewiem zobaczymy :ico_oczko: :-D Do juterka paaa

[ Dodano: 2007-06-22, 07:55 ]
Hallo Babosy

Ja sie czuje nawet wyspna wiec sie nie kladlam dalej spac,czuje sie fajnie i z Nicole jest juz naprawde lepiej jest juz dobrze goraczki niema i mam nadzieje ze juz nie przyjdzie :ico_sorki: Pozatym to u nas pogoda dzisiaj chlodna jakas.. leciutki wiaterek wieje ale moze jeszcze zaswieci slonce.. a moja dziewczynka jeszcze sobie spi a ja zaraz ide sobie cos zjesc i poczekam az sie malutka obudzi to potem jak juz zje wezmiemy sobie razem prysznic bo juz czas by sie bylo troche odswierzyc.. mala niew moglam wykapac szybciej bo miala goraczke ale na szczescie jest juz wszystko dobrze co mnie bardzo cieszy i jestem szczesliwa ze jest ok.A dzisiaj fajnie jest nareszcie piatek i moj mezus bedzie szybciej z pracy bo okolo 13 wow fajnie zeby tylko nie robil nadgodzin hehe :ico_noniewiem: OK ja ide na sniadanko buziaczki dla was papa aha miejcie ladny dzien bo mi sie zaczal dzionek ladnie i mam fajny humorek a to jest wazne :ico_oczko: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

22 cze 2007, 07:58

Maggie, trzymam kciuki...napewno sie uda!!!!
praca cudna......naprawde super trafiłas!!!!! a prace dostaniesz..zobaczysz...dzieciaczki będą cię uwielbiac....a ty bedziesz sie realizowac!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kristi, jak Nicolka??? zdrowiutka juz???

my tez diz na zakupy..musze sobie kiecke kupic na wesele..za 2 tyg idziemy
mam zaproszenie na panienski....nie ide....nie chce mi sie....straszne to jest ale nie chce mi sie
najlepsze jest to ze każą nam sie składac na striptiz...oszalały..faceta w domu nie mają?? mnie takie cos obrzydza...jakis 'facet' ma sie przed nami rozbierac i jeszcze ja mam za to płacić?????
:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

postanowione..nie ide..tym bardziej ze to nie moja kolezanka

[ Dodano: 2007-06-22, 07:59 ]
Kristi, to dobrze ze z Nicolką lepiej..u nas tez pogoda beznadziejna..zimno i deszcz

[ Dodano: 2007-06-22, 08:00 ]
Maggie, cudo fotunia Antosia

i księzniczki Nicolki takze..jak sobie słodki spi...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 cze 2007, 09:40

czesc Baboski
ja dzsiaj od 5 na nogach juz jestem padam bo w sumie moze dwie godziny w nocy spałam Antoś tez jest wyczerpany, chciałby spać ale nie moze przez te zebiska :ico_zly:

pogoda mnie tez przygnebia bo deszcz pada i jest szaro ... ale moze sie poprawi.

Kristi pisze:A dzisiaj fajnie jest nareszcie piatek i moj mezus bedzie szybciej z pracy bo okolo 13 wow fajnie zeby tylko nie robil nadgodzin hehe :ico_noniewiem:

Widzę że u Was też piatki sa "krótsze" :-D
Mój mężowski wraca tak ok 14 w piątki :ico_oczko:
iza pisze:my tez diz na zakupy..musze sobie kiecke kupic na wesele..za 2 tyg idziemy
mam zaproszenie na panienski....nie ide....nie chce mi sie....straszne to jest ale nie chce mi sie
najlepsze jest to ze każą nam sie składac na striptiz...oszalały..faceta w domu nie mają?? mnie takie cos obrzydza...jakis 'facet' ma sie przed nami rozbierac i jeszcze ja mam za to płacić?????

Iza popieram :-D
ale jak już kupisz sobie kreację to się pochwal...masz juz coś na oku?

O rety a ja bym poszła na jakąś imprezę i się wybawiła....ostatnia impreza na jakiej byłam to było moje wesele :ico_haha_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość