Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

07 gru 2010, 12:30

Witam serdecznie :-D
W końcu udało mi się uśpić Natuśkę,trwało to prawie godzinę a wreszcie śpi :ico_sorki: Coś od 2 dni znów marudna się robi.Mam nadzieję że święta jednak miną bez atrakcji ząbkowych :ico_sorki:
Po całym dniu przy małej i tak jestem padnięta,odkąd umie chodzić sama wszędzie jej pełno.Lata po całym pokoju,a jak zapomnę zamknąć bramkę oddzielającą od łazienki i kuchni to i tam pocieknie. :ico_szoking:
Mikołajki u Nas mięły dość spokojnie,mała dostawała w sumie prezenty już od soboty.Od teściowej mikołaja i czekoladę,szkoda tylko że ja jej nie daję wcale słodyczy wiec chyba sami z mężem zjemy te prezenty :ico_wstydzioch: Od moich rodziców kredki wysuwane jak szminka,natce podobało się tylko pudełko bo kredek używać jeszcze nie potrafi,od nas dostała książeczkę i świąteczną skarpetę na prezenty....na więcej nie było nas obecnie stać,po kupieniu drzwi (bo wymieniamy w tym roku jeszcze)skafandra i butów dla niunki,do 10-tego chwilowo konto świeci pustkami. :ico_olaboga:
Na święta chcę kupić małej coś grającego melodyjki,bo przy swoim pianinku ślicznie tańcuje...tzn póki co taniec polega na wywijaniu jedną nóżką i obracaniu się raz w lewą i w prawą stronę.ale jakieś początki już są :ico_oczko:

dorotaczekolada, duuuużo zdrówka dla maluchów :ico_sorki:
po rozmowie z mezem ograniczylismy jej jedzenie
brawo za podjęte decyzje :ico_brawa_01: to małej tylko na zdrówko wyjdzie
Shiva, współczuję,faktycznie dzień mało optymistyczny. :ico_pocieszyciel:
anetka607 napisał/a:
skąd takie dziecko zna takie słownictwo :ico_placzek:
pewnie cwani koledzy
No niestety,na dzieci ogromny wpływ wywiera środowisko w jakim przebywa

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

07 gru 2010, 12:33

Witajcie

Justynka jest u dziadków, a ja sama siedzę w domu. Poruszam się na czworakach, bo nie chce obciążać chorej nogi. Boli trochę mniej, ale i tak po południu, gdy mąż wróci z pracy pojadę do lekarza. To raczej nie złamanie bo ruszam pałacami, ale jedna kość dziwnie jest wysunięta :ico_olaboga:
My mamy za sobą dość kiepską noc, Wiki przebudzała się kilkukrotnie z płaczem, aż w końcu koło 4-tej wzięłam ją do siebie do łóżka.
współczuję nocki :ico_sorki: oby to był tylko taki jednorazowy wyskok
ja też mam dość swojej pracy, szef wymaga od nas cudów, co chwile dogaduje, niekiedy mam ochote wyjść i nie wrócić, zaczynam już szukać czegoś lepszego, ale kurka ciężko z pracą teraz :ico_placzek:
wiem coś o tym, bo od sierpnia szukam pracy i nic, składam na wszystkie konkursy, gdzie spełniam wszystkie wymagania formalne i do tej pory nikt nie zadzwonił :ico_placzek:
a jeszcze syn wczoraj na wycieczce był i z kolegą pisał do 2 kolegi takie rzeczy :ico_placzek:
kurcze, ale teraz ciężko ustrzec swoje dziecko przed takimi rzeczami :ico_szoking: Dobrze, że zabraliście mu komórkę i z tymi grami też fajny pomysł :ico_sorki:
ja juz sama nie wiem, czy kupowac kozaczki, czy nie... dopoki Kiara nie chodzi, w zasdzie nie potrzeba, moze wystarczyloby cos takiego
my kupiliśmy kozaczki, mimo że Justynce ciężko jeszcze w nich chodzić, ale z czasem sie nauczy :ico_sorki:

Helen, świetne zdjęcie w podpisie :-) no i wszystkiego najlepszego dla Kiary za skończone 11 m-cy

leona, spóźnione ale szczere życzonka dla Marcela :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-12-07, 11:37 ]
inia1985, ehh z tymi teściami to masz rzeczywiście nieciekawie :ico_puknij:
Na święta chcę kupić małej coś grającego melodyjki,bo przy swoim pianinku ślicznie tańcuje...tzn póki co taniec polega na wywijaniu jedną nóżką i obracaniu się raz w lewą i w prawą stronę.ale jakieś początki już są :ico_oczko:
moja wywija tyłkiem na boki :-D

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

07 gru 2010, 13:18

przedwczoraj Asia przespała całą noc do 7.00 ... ale wstałam wypoczęta
wczoraj, miałam pobutkę o 24.00 - kaszka i do 7.00 znów spanie

Trochę cieknie mi z piersi... ale da się przeżyć, a piersi nie bolą.
Od wczoraj strasznie pobolewa mnie brzuch, tak okresowo - czyżby.. jak na razie to miałam ze 3 plamienia po porodzie, więc to raczej okresem nie nazwę.
Nabawiłam się zakażenia pochwy.. ale czytam w ulotce tego leku na lamblie, że to jest efekt terapi więc muszę się jeszcze do jutra przemęczyć. A potem zobaczę, jak nie przejdzie, czeka mnie wizyta u gina

Shiva współczuję czarnego dnia i oby się taki nie powtórzył, a jak tam noga?
Helen ja tam dla Asi mam zwykłe kozaczki po Szymusiu bo staram się na spacerku, aby troszkę zawsze pochodziła sobie :-)[/b]

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

07 gru 2010, 14:50

do 10-tego chwilowo konto świeci pustkami.
skad ja to znam...ja musialam kase od mamy pozyczyc bo pkole musialam malemu oplacic a zasilek i w tym mcu nie doszedl :ico_olaboga:
Na święta chcę kupić małej coś grającego melodyjki
my tez planujemy.Lena uwielia muzyke,jak uslycszy mowi LALA i tancuje jak dzika :ico_haha_01:
inia1985 napisał/a:
anetka607 napisał/a:
skąd takie dziecko zna takie słownictwo :ico_placzek:
pewnie cwani koledzy
No niestety,na dzieci ogromny wpływ wywiera środowisko w jakim przebywa
oj na pewno...przyklad innych dzieciakow duzo robi..radze z synem porozmawiac szczerze ale nie karzcie go tez zbyt ostro bo tym bardziej sie postawi :ico_noniewiem:
To raczej nie złamanie bo ruszam pałacami, ale jedna kość dziwnie jest wysunięta :ico_olaboga:
daj znac co lekarz powie :ico_sorki:
od sierpnia szukam pracy i ni
no z praca jest koszmar :ico_olaboga: ja wiem ze bym znalazla bo nie mam wielkich kwalifikacji ani wymagan.pewnie do biedronki bym poszla pracowac :ico_oczko: ale ja nie moge isc ze wzgledu na mala :ico_noniewiem:
my kupiliśmy kozaczki,
no ja wlasnie nie wiem co robic boLena tez jeszcze nie chodzi. w domu przy meblach ciagle,czasem stoi sama parenascie sekund...
jak na razie to miałam ze 3 plamienia po porodzie,
jeju ja juz ponad pol roku mam regularnie okres..ale za to bardzo dlugo trwa zawsze i dodatkowe plamienia mam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

07 gru 2010, 15:41

Lata po całym pokoju,a jak zapomnę zamknąć bramkę oddzielającą od łazienki i kuchni to i tam pocieknie. :ico_szoking:
znam to, tylko ja nie mam żadnej bramki, a do kuchni z salonu nie ma drzwi i tak sobie lata po długości :ico_oczko:
chyba sami z mężem zjemy te prezenty :ico_wstydzioch:
he he, można i tak :ico_oczko: Ja tam myślę, że od czasu do czasu kostka czekolady Wice nie zaszkodzi. A na Mikołajki objadła się czekolady ciut więcej, ale to w końcu jedyny taki dzień w roku

Shiva, daj znać jak po wizycie u lekarza :ico_sorki: Oby to nic poważnego :ico_sorki:

graz1974, super, że noce lepsze :-)
geheimnis napisał/a:
do 10-tego chwilowo konto świeci pustkami.
skad ja to znam...
ja niestety ostatnio też znam to uczucie... nieciekawe :ico_noniewiem:

Spacerek udany, jesli można go w ogóle tak nazwać :ico_oczko: bo znów ja odśnieżałam, a Wika patrzyła :ico_oczko: Mam nadzieję, ze nie zapeszę, ale dziś ładnie zjadła obiadek :-)

A ja czekam na te sanki z utęsknieniem, sprzedający chyba ich jeszcze nie wysłał, choć na koncie kaskę miał już 2 grudnia. Napisałam maila z prośbą o nr przesyłki i nazwę kuriera, może to go pogoni :-)

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

07 gru 2010, 16:39

wywijaniu jedną nóżką i obracaniu się raz w lewą i w prawą stronę.
fajnie :ico_brawa_01:
ale jedna kość dziwnie jest wysunięta :ico_olaboga:
oj, moze zwichnieta :ico_noniewiem: wracaj szybko do formy :ico_sorki:
wszystkiego najlepszego dla Kiary za skończone 11 m-cy
dziekujemy :-) no to chociaz :ico_tort: postawie :ico_oczko:
staram się na spacerku, aby troszkę zawsze pochodziła sobie
Kiara do chodzenia ma chyba jeszcze daleko, za jedna raczke prowadzic sie nie da, nawet za dwie placza jej sie nogi i zamiast stawiac normalnie stopy, wywija je i ciagnie palcami po podlodze...
ja wlasnie nie wiem co robic boLena tez jeszcze nie chodzi
nasze ksiezniczki obie na koncu ze stawianiem pierwszych kroczkow :ico_oczko:

Maz pojechal wlasnie do ortopedy, jak wroci bedzie trzeba sie wybrac na zakupy, bo juz pieluchy sie koncza.... moze uda mi sie go wyciagnac do centrum handlowego, zeby kozaki poogladac, bo samej z Kiara jest zbyt stresujaco :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-12-07, 15:42 ]
A ja czekam na te sanki z utęsknieniem, sprzedający chyba ich jeszcze nie wysłał
naszych tez jeszcze nie ma, a podobno wysyla ekspresowo, pewnie dluzej to teraz przed swietami trwa, spory ruch w branzy wysylkowej

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

07 gru 2010, 20:33

hejka

ja niestety nie mam dobrych wiesci, egzamin oblalam :ico_noniewiem:
ale juz zamowilam nast za dwa tygodnie, moze wtedy pojdzie lepiej :ico_oczko:


Helen wszystkiego dobrego dla Kiary :ico_tort: :ico_oczko:
co do butow, to ja nie bede malemu kupowala na zime, mamy podobne co ty wkleilas i wydaje mi sie ze wystarczy, bo nawet jak nasze dzieciaczki beda chodzily to ile po tym sniegu pochodza?? a na chwile to i w takich mozna puscic w snieg :-)
mi mama wczoraj podala ciekawa stronke z butami, ale takimi mieciutkimi, lekkimi z jagniecej skory
Helen jak chcesz to wpisz w google greenfoot, to jest podobno niemiecka firma :ico_oczko:
ja sie wlasnie zastanawiam nad takim, tzn babcia ma ochote kupic

a powiedzcie jak stwierdzacie jaki rozmiar butow kupic? mierzycie stopke i dodajecie jakis zapas mm?? :ico_noniewiem:
bo co firma to inny rozmiar :ico_noniewiem:
moze uda mi sie go wyciagnac do centrum handlowego, zeby kozaki poogladac, bo samej z Kiara jest zbyt stresujaco
i jak udalo sie??
my dzisiaj bylismy na miescie, bo mi wlasnie zamek w kozakach sie popsul, kupilam sobie, ale raczej takie na jeden sezon :ico_noniewiem:
zreszta mam jedne kozaki ale to takie raczej wyjsciowe

Shiva, mam nadzieje ze z noga to nic powaznego :ico_sorki:



Marcel spi, ja zaraz do wanny, teraz pije meliske, musze sie troche odstresowac bo jakiego dola po tym egzaminie mam :ico_noniewiem:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

07 gru 2010, 20:38

leona, nastepnym razem zdasz :ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

07 gru 2010, 21:47

no to chociaz :ico_tort: postawie :ico_oczko:
wszystkiego naj dla Kiaruni :ico_brawa_01:
pewnie dluzej to teraz przed swietami trwa
to fakt, ale ten koleś chyba jeszcze w ogóle nie nadał tej przesyłki.

leona, pewnie Cie to nie pocieszy, ale ja zdałam za 8 razem :ico_oczko: Pierwsze koty za płoty :ico_oczko:
raczej takie na jeden sezon :ico_noniewiem:
ja też zawsze takie kupuję, bo mam big nogę i mogę dostać tylko w deichmannie, a jakość tych butów pozostawia wiele do życzenia, ale cóż.

Dzisiaj Wiki mi dała w kość, marudna coś była, latała jak szalona w te i we wte i ciągle kładła się na podłodze z płaczem... ehhh... zmęczona jestem strasznie i jeszcze mnie ręce i brzuch bolą od odśnieżania.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

07 gru 2010, 21:57

ja zdałam za 8 razem :ico_oczko:
to niezle :ico_oczko: moj maz po 2 razy podchodzil do teorii i jazdy :ico_haha_01:
leona napisał/a:
raczej takie na jeden sezon :ico_noniewiem:
ja też zawsze takie kupuję
ja ostatnio buty dostaje "w spadku". rzadko naprawde cos sobie kupuje nowego :ico_wstydzioch:
ciągle kładła się na podłodze z płaczem..
moze choroba ja bierze? u mnie Mati tak ma.jak sie robi mega marudny i bleczy nie wiadomo o co to znak ze nadchodzi choroba :ico_chory:
moje dzieci juz spia :ico_brawa_01: dostaja witaminki,syropki,mala krople :ico_sorki: oby nic nie wyniklo z tego kataru :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-12-07, 21:03 ]
ja mam jeszcze pytanie administracyjne :ico_oczko: czesc naszych maluchow juz skonczylo roczek lub konczy wkrotce..czy chcecie sie juz z naszym watkiem przeniesc na roczniaki? czy jeszcze poczekamy?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości