Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

12 kwie 2007, 18:17

Chloe ja bym wybrała opiekę nad Maluszkiem,dla mnie nie ma nic lepszego niż sidzieć z chłopakami w domu

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

12 kwie 2007, 18:46

Chloe- ja tez bym zostaała z małym :ico_haha_01:

A wogóle to straszliwe pustki się robią, cieplutko, i wszystkie na spacerkach a w weekend ma być 24 stopnie, wtedy już chyba nikogo tu nie będzie :-)

[ Dodano: 2007-04-12 ]
Ania- to nieżle Cię załatwiła ta księgowa, co za baba

mk- a mały ma jakieś krostkina ciele? wiem ,że wtym wieku to maozna jakieś badania zrobić, żeby sprawdzić czy jest uczulony, bo lekarka nam kiedys mówiła

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

12 kwie 2007, 19:09

Moja Ola tez juz probuje raczkowac :ico_haha_01: i glownie porusza sie jak typowy rak - czyli do tylu....

Dzis - mimo,ze mala nie jest jeszcze w pelni zdrowia - wyszlysmy na godzinke na spacerek...bylo super - normalnie piekne lato! :ico_haha_01: Mala pooddychala swiezym powietrzem i poopalala sie troszke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

12 kwie 2007, 19:12

Mery dowiedz się jakie to badanie i daj mi znać proszę....
A Oskar ma brzydkiego liszaja na policzku i łuszczy się z niego skóra..:( poza tym na ciałku czasem mu wyskakują....

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

12 kwie 2007, 19:20

mk- mój mąż napewno bedzie pamietał bo ja to skleroza jak wróci to go zapytam, nasz pediatra na początku jak mały miał problemy z kupkami tez sie bała czy nie ma skazy i mówiła, ze to dopiero po skończeniu 3 miesięcy można zbadać, tyle ja pamietam,

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

12 kwie 2007, 19:53

Hej, hej, hej :-D

Ale dzisiaj puchy. Słoneczko piknie świeci to w końcu wszystkie grzeją sie poza domem :-D My też niedawno wróciliśmy z kolejnego spacerku :-D Zaraz kąpanie Hubcia i może później będzie nas tutaj więcej i sobie pogadamy :-D

Chloe, Ty się nie zastanawiaj tylko zostań w domu :-D 80 % pensji o i tak duzo, a tych paru miesięcy nikt Tobie nie zwróci :ico_haha_02: Ja dzisiaj odebrałam całe 266 zł zasiłku dla bezrobotnych :ico_szoking: :-D Ciekawe kto za to żyje :ico_szoking: :-D Ale chciałam to mam :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

12 kwie 2007, 19:54

Buziaki dla Maciusia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
no i jescze dla Gosieńki naszej kochanej z okazji urodzin dużo zdrówka i spełnienia marzeń :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

zamknęli mi temat o odchudzaniu wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Aniak ja bum się wypięła i kasy nie oddała :P zapłacili, niech ponoszą konsekwencje,

co do raczkowania to my się śmiejemy, że Jaś jest na etapie bzykania, a podeślę filmik to zrozumiecie :-D

buziole dla wszystki

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

12 kwie 2007, 19:56

Riterko, doczekać się tego bzykania nie mogę :-D Widziałam, że temat o odchudzaniu zamknęli, bo niby się dublował. A tam było tak miło.....Wcale się nie dublował :(

Gosiu, dużo, dużo zdrówka i spełnienia marzeń z okazji urodzin :ico_tort: No i żebyś do nas częściej zaglądała, bo nam bez Ciebie smutno :(

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

12 kwie 2007, 19:57

mery, a jakie to były problemy? Bo my przez te kupki musimy Maciejowi dawać Nutramigen. Nie żałuję, bo na to wygląda że mały nie jest uczulony. Żadnych wysypek, duszności itp.Lepiej zapobiegać niż leczyć.
A z tymi testami, badaniami to uważajcie, żeby czasem się maluszek nie uczulił na inne rzeczy...
No właśnie chyba zostanę w domciu z małym. A do pracy wrócę od września. Chyba nie doniesiecie na mnie do ZUSu :-D ?? Dzięki dziewczynki
Co do raczkowania do tylu, to własnie tak musi być :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-04-12 ]
A co do siedzenia w weekend w domu, to my na pewno na spacer jeszcze nie pójdziemy

Dla Gosi :ico_tort:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

12 kwie 2007, 20:01

Chloe, ja nie doniosę :-D Swietna decyzja :604:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości