Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 wrz 2007, 21:02

Też bym chlebuś wszamała...

o kutwa...co ja wkleiłam??? :ico_noniewiem: starość...

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

27 wrz 2007, 21:02

Gosia A, ja przekąszam chalwą mężową :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

i pepsi ale nie max... :ico_oczko: stety...

zborra, a komu wszystkiego najlepszego ??? :ico_oczko: :-D
A dziękujemy... hahaha ajhahaha

Jaka anoreksja u Hanusi jak ona 400gr cięższa od mojej Misiuli co ??? :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

27 wrz 2007, 21:10

kurna chałwe tez bym wszamała ...
jagodka - twoja gruba ???? ja sie martwie moim 9,5 kilo :ico_szoking: !!! dzis dostał tylko jedna butle i kaszke ...reszta cyc ... zdazyło sie nawet co godzine ... kurna ...mój ma takie udzicha ....no nie chce zeby był za gruby ...
..co tu zjesc.... w domu nic nie ma ..bo prez to szczepienie do sklepu nie poszłam ...a teraz ni nonono nie wyjde .... bo sama!! :ico_zly: a bym wszamała cos ..zupka chińska ??? o nalesniki w nocy to głupio nie ? :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 wrz 2007, 21:11

Pepsi...ojojojoj!!! przy karmieniu piersią??? :ico_nienie: mój mnie goni od pepsi...więc usycham... :-D
I tak o tym żarciu marudzicie, że zaraz się rzucę na wafelki!!! a na prawdę baaaardzo nie powinnam, bo kuźwa spodnie co mi były za duże robią się powoli jakieś mniejsze... :ico_noniewiem:

No anoreksja...bo jeść nie chce...ale ja jej pokażę!!! jak J wróci po miesiącu nieobecności to dziecka nie pozna! :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

27 wrz 2007, 21:12

zborra, - eee .ja juz jem wszystko - pepesi -młody sie obudzi nad ranem .....

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

27 wrz 2007, 21:14

Moja też wiecznie głodna :-D po mamie :ico_oczko:

Obrazek

Idę posledzia w śmietanie i wpuszczam męża na kompa, więc do jutra babeczki !!! Spokojnej nocki !!! :-)

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 wrz 2007, 21:16

A ja muszę popracować nad moim jadłospisem - zero czekolady, więcej owoców i warzyw - niuniek doi cyca niech więc ma w mleczku witaminki :ico_brawa_01: Uciekam lulu bo te dzisiejsze emocje mnie wykończyły...Do jutra kochane. :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

27 wrz 2007, 21:20

Co Wy chcecie od tych swoich dziewczyn :ico_haha_01: jaka anoreksja :-D Ja Wam mówię, że jeszcze będą się kiedyś odchudzać i do mam mieć pretensje, że kaszkami je utuczyły :ico_oczko: Śliczne są, aniołeczki wspaniałe.

A swoją drogą ja też już jestem ciekawa ile moje szczęście przybrało na wadze. W środę idziemy na szczepienie to i ważenie będzie. Mam nadzieję, że będzie to szczepienie , bo coś mi mały podejrzanie dziś wyglądał, tak jakby jakiś katarek, a u nas jakieś wirusisko panuje, aż się boję, ale już narazie nie kraczę.

[ Dodano: 2007-09-27, 21:22 ]
kamizela, wszystko będzie dobrze, zobaczysz.Dobrej i spokojnej nocki życzę

[ Dodano: 2007-09-27, 21:24 ]
I też już uciekam, syncio łazienkę zwolnił idę się myć. A gary w zlewie :ico_olaboga: no trudno jak się Sikor nie zlituje to niech czekają do jutra, dziś już nie mam siły, rany może i mnie coś bierze :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: tylko nie choroba.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 wrz 2007, 21:28

E...Gosia dawaj te naleśniki!!!
Nie...no ja też jem wszystko...nawet zupę kalafiorową ostatnio! ale bąki sadziła całą noc :-D Pepsi czasem popiję, ale mało...bo jak mnie wciągnie, to z butami!!!
A ja już odkryłam, czemu te spodnie za duże były akurat...wyprane! :-D więc w nagrodę...troszkę nutelli i płatki z jogurtem!!!

No Sikorka skoro tam mówisz...ale wiesz...jednak jak dziecko nie przybiera...to coś nie tak nie?
I żeby Krolus był zdrowy!!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

27 wrz 2007, 21:32

zborra, zastanawiałam się właśnie czy kalafiorową jutro ugotować, bo kalafior w lodówce, to znaczy gotować ędę, ale czy jeść, pewnie zjem bo nie wytrzymam, najwyżej będzie pierdział :-D

Ale ja miałam iść już spać :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość