Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

10 mar 2008, 22:16

asika82 pisze:
[ Dodano: 2008-03-10, 19:32 ]
Emma pisze:Ale za to diabeł wcielony.
Emma szczerze mówiąc widać,że to taka agentka taki błysk w oku co by ty nabroić. :ico_haha_01:


No widać widać, ale takie są najlepsze :ico_brawa_01:

asika, pewnie że sobie spraw. Tylko uważaj na stopę tą co większa :-D

Ja jestem na etapie dobierania torebki co wcale nie jest takie łatwe, szczególnie jak z domu nie wychodzę....

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

10 mar 2008, 22:31

mamamonia pisze:pewnie że sobie spraw. Tylko uważaj na stopę tą co większa :-D
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Mamamonia na Allegro torebkę wybierasz?

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

10 mar 2008, 22:53

asika82 pisze:Mamamonia na Allegro torebkę wybierasz?


No, wczoraj prawie 500 stron przejrzałam. Jedna mi się podobała strasznie, ale wieczorem koleś zmienił z kup teraz na licytację i poszło jak burza w górę... Wkurzył mnie niesamowicie :ico_zly: Potem i tak okazało się że odbiór osobisty w Krakowie...

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

10 mar 2008, 22:59

Myszka_ pisze:no ale Edytka (siostra mojego) to jak była w ciąży z 2 dzieckiem to już 2 mies. wcześniej panikę siała a ja nic (no chyba nienormalna jakaś jestem :ico_puknij: ),
hehehe jakbym moja tesciowa słyszala i basie hihi :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: wiesz co ne to sobie moga rece podac :ico_brawa_01: moja tesciowa to juz odpoczatku twierdziła ze basia wczesniej urodzi i na pewno wczesniej bo ma skurcze i czesto ja brzuch boli :ico_puknij: nie wazne ze kazda je ma.
mnie dzis zaszokowala bo dzwoni ze zalatwila polozna basi i mnie i ze w piatek mamy jechac obydwie do niej do szpitala zeby nas zbadala itd i mowi ze ona jest do 19 w pracy (polozna) to ona sie najwyzej zwolni ok 16 z pracy(czyt.tesciowa)i pojedziemy tak kolo 17 .ja tak słucham co ona do mnie mowi i mowie ze przeciez mozemy jechac ok np południa same (pomyslalam po cholere mi tam jeszcze tescioa)i jej sie chyba gupio zrobilo i mowi no to najwyzej powiecie od kogo jestescie itd jakbym ja nie wiedziala co zrobic tylko przewodnika potrzebowala :ico_puknij: no ale oni tam sa wlasnie tak nauczeni ze wszystko mamusia za nich zalatwia a narwana baba z niej jest az za bardzo czasami :ico_olaboga:
j k wlasnie dopiero z tamtad wrocil bo podloge basi ukladal wzieli sie za remont calego mieszkania miesiac przed porodem i k zamiast odswierzyc u nas pare rzeczy jezdzi tam bo przeciez basia przed terminem urodzi ,tylko ciekawe czy ktos mu tu pomoze pozniej jak ja przed swietami chce miec juz wszytko na cacy zrobione.no to ja tez troche popsoczylam na tesciowa i spółke :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

11 mar 2008, 00:07

edit53 pisze:wiesz co ne to sobie moga rece podac :ico_brawa_01:


hehe no na to wygląda...
edit53 pisze:no ale oni tam sa wlasnie tak nauczeni ze wszystko mamusia za nich zalatwia a narwana baba z niej jest az za bardzo czasami :ico_olaboga:

moja też taka jest, wszystko chciałaby wiedziec, do wszystkiego się wtrącic i wkurza ją że my ją na dystans trzymamy i z tego co mi Piotrek mówił to jego mama ma tez żal do jego drugiej siostry, że tez żyje na własny rachunek, a Edytka to coś Ty, teściowa to żyje jej życiem i my wszytscy mamy żałowac jaka ona to jest biedna i nieszczęsliwa i w ogóle, ona pracuje i nawet obiadu ugotować nie może, ani zakupów zrobic nie może ani nic no bo zmęczona- przecież wszyscy pracują do cholery!!
a wiecie co jest najlepsze, że moja teściowa to potrafi się nawet zapytac czy my się kochamy (w sensie czy seks uprawiamy) :ico_szoking: ja to mało z łóżka nie spadłam, jak to kiedyś usłyszałam i ona to się tak już od kiedyś tam pyta - tylko co ją to do cholery interesuje :ico_puknij:
a ostatnio przeszła wszystkie granice jak stwierdziła, że jej to wcale nie cieszy że my sobie coraz lepiej żyjemy, bo się nam sytuacja finansowa ustabilizowała, Piotrek teraz dużo lepiej zarabia + moja wypłata to stac nas na to czy tamto, no może nie że jej nie cieszy ale jak dla niej to nie do końca to jest fajne, bo jesteśmy samodzielni i samowystarczalni a ona to by wolała inaczej - tak żebyśmy byli od niej zależy i wtedy to by się mogła wtrącać - niedoczekanie :ico_nienie: :ico_zly: ... ja po tych słowach to miałam już całkiem dośc...

no ale koniec o teściowych hehe...

monia, trzymam kciuki abyś jednak upolowała fajną torebkę :-D
mamamonia pisze:asika82 napisał/a:


[ Dodano: 2008-03-10, 19:32 ]
Emma napisał/a:
Ale za to diabeł wcielony.
Emma szczerze mówiąc widać,że to taka agentka taki błysk w oku co by ty nabroić. :ico_haha_01:


No widać widać, ale takie są najlepsze :ico_brawa_01:

ZGADZAM SIę :ico_brawa_01: :-D

asika82 pisze:ale chyba jutro pojadę w innych i poprzymierzam sobie a co będę sobie żałować.

a jasne też Ci się coś należy :ico_haha_01:
super, że zakupki udane i że zadowolona jesteś :ico_brawa_01:

buziaki robaczki i słodkich snów

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

11 mar 2008, 09:47

Myszka_ pisze:Meggi fotki super!!
dokładnie i jaka ty chudziutka jestes faktycznie tylko brzusio wystaje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Myszka_, mamy przekichane z tymi tesciowymi :ico_olaboga:
a tak wogole to witam i stawiam pyszna taka dla nas :ico_kawa:

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

11 mar 2008, 09:58

Dzień doberek.

No macie się macie dziewczyny :ico_olaboga: Ja o swoich nie będę pisać, cieszę się tylko że są daleko i do łóżka póki co mi nie włażą jak Myszce... Eeeech na samą myśl o teściu się robię :ico_chory: Musimy być dzielne i nie dać się zwariować. Ale widzę, że dobrze sobie z nimi radzicie :ico_brawa_01: Tu zawsze możecie sobie ulżyć i się wygadać, bo i tego potrzeba.

Śniło mi sie że moja Julka okazała się być Julkiem :ico_szoking: A mężowi się śniło, że ją wyjmowałam z brzucha, pocieszyliśmy się trochę i chowałam z powrotem :ico_olaboga: tak za każdym razem:ico_puknij: Już chyba oboje świrujemy kiedy ona się zjawi.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

11 mar 2008, 10:06

Śniło mi sie że moja Julka okazała się być Julkiem :ico_szoking: A mężowi się śniło, że ją wyjmowałam z brzucha, pocieszyliśmy się trochę i chowałam z powrotem :ico_olaboga: tak za każdym razem:ico_puknij: Już chyba oboje świrujemy kiedy ona się zjawi.
_________________
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: dobre sa takie sny :ico_haha_02:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

11 mar 2008, 10:08

Witam! kurcze puchne! Zdjęłam pierścionek póki jeszcze mogłam ale i już mam takie odgniotki od skarpet na stopach. Wkurza mnie to, nie chcę być taka świnka napuchnięta :ico_olaboga:
A jeśli chodzi o tesciów to ja mam super,ze ich nie mam :ico_oczko: Mam nadzieję,ze moim maluchem będą się tak interesować jak teraz czyli prawie wcale :ico_oczko: Moze to jest samolubne ale za dobrze znam tych ludzi i myślę,że tak będzie lepiej. Nawet Marek jak kiedyś powiedziałam,ze malutkiego tam podrzuce jak będe jechać na zakupy powiedział,że lepiej nie. Jeśli syn tak mówi to coś musi w tym być :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-11, 09:09 ]
Mamamonia pokazuj jak coś upolujesz tzn torebkę.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

11 mar 2008, 10:19

asika82 pisze:kurcze puchne!
znam ten bol mi krzysiek kazal poobcinac skarpetki zeby mnie nie uciskaly a w domu to chodze bez skarpet ubieram tylko jak musze ,kostek wogole nie widze :ico_placzek: pocieszam sie tylko tym ze juz nie dugo i nam sie skoncza te meki ciazowe :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość