chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

20 lip 2008, 22:47

Karola, zdjęcia wysłałam :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 lip 2008, 10:52

Właśnie popijam kawke :ico_kawa: i zaraz idziemy na spacerek :-) wpadłam na chwilke szukajac towarzystwa do kawki ale nikogo dziś tu nie ma szkoda :ico_noniewiem: może później :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 lip 2008, 11:26

Witam

Przyłączam się do kawki :-D
We Wrocku zimno, tzn niecałe 19 stopni, ale fajnieeee :ico_brawa_01: Zaraz też mykamy na spacer :-)
Miłego dnia laski

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 lip 2008, 11:31

My idziemy spacerkiem do miasta moze cos ładnego kupimy Nikoli - przydałoby się uzupełnić jej garderobe :-) Pogoda u nas taka umiarkowana świeci słoneczko ale jest przyjemnie chłodniutko coś ok 20 stopni na spacer świetna aura :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

21 lip 2008, 12:53

Cześć

a u nas pada i pochmurno :ico_zly:

Mały jest niesforny i rozkapryszony nie chce sam usnąc tylko ryczy bo chce na ręce, dawniej zawsze go kładłam i zasypiał sam a teraz po tej chorobie przyzwyczaił się do noszenia i nie moge sobie z nim poradzić chciałam go przetrzymać ale ryczał tak długo, że mi serce chciało peknąć, mały cwaniak. miałam Wam fotki wysłać i nie dałam rady mama u mnie była, a wieczorami jestem padnięta po całodniowym bieganiu za Kornelem, w nocy tez ostatnio nie daje pospać budzi się i marudzi, chce żebym przy łóżeczku stała a jak odejde to ryczy, co się z nim porobiło, nie miałam takich problrmów a teraz histeria....

Chloe- zaraz zobaczę fotki, super, że wyjazd udany, my chyba na kilka dni pojedziemy nad morze za dwa tygodni, Daniel ma urlop od 1 sierpnia 2 tygodnie mamy zamiar odwiedzic moją babcie potem Daniela i na koniec nad morze pojechać bo to już będzie blisko z Gniezna.

Nell- sorki, przesyłam spóźnione życzenia i moc buziaków :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Edulitko- ale miałaś jazde z tymi dzieciakami wspólczuję no i gratuluje grzeczniusiej córci; Pisałaś, ze jedziesz do Ustronia na wczasy też tam byłam dwa razy podobało mi się i z chęcią bym się wybrała jeszcze kiedyś, my chyba do Sopotu pojedziemy albo do Gdańska Daniel ma coś zarezerwować

Zmykam obiad robić pa

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 lip 2008, 13:51

No Mery chyba będzie trzeba przecierpieć jednak płacz, dzieci są konsekwentne i uparte. Wiem, że boli jak maluch ryczy, miałam to samo z Wiki, choć była chora krótko, ale też brałam ją na ręcę, ale jakoś przeszło. Jeden ogromny plus bycia u dziadków to to, że małą nauczyła się grzecznie chodzić za rączkę. Czasem się jeszcze wyrywa, ale często też sama podaje łapkę :-)

U nas chyba też będzie padać bo chmury takie ciężkie, ale wieje tez bardzo więc poże przewieje....

MEry w Sopocie znam fajne miejsce, byliśmy tam jak byłam w ciąży http://www.sedan.pl/hotel.php

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

21 lip 2008, 16:02

Hej,
my też byliśmy na specerze. Mały wściekał się w kaloszkach. Cała garderoba do prania, ale zabawy było mnóstwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mery, bądź konsekwentna i powoli "odstawiaj" małego. Kornelek już jest zdrowy :-)
asiu, miejsce w Sopocie świetne ale jak dla mnie za drogo. W końcu nad morzem, to wystarczy gdzie się przespać i umyć. My mieliśmy rewelacyjną kwaterę w Kolobrzegu, pod warunkiem, że jedzie większa grupa: 200 zł na dobę, 100 m od morza i wszystko co w nonono (lodówka, suszarka, żelazko, deska do prasowania, garnki, patelnie) a do tego czysto! Polecam!
edulita, zakupy udane??
Ostatnio zmieniony 21 lip 2008, 22:53 przez chloe1, łącznie zmieniany 1 raz.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

21 lip 2008, 17:49

Hej wracam na chwilke bo mój mąz pojechał na kort tenisowy mama była przed chwila na kawce ale się też szybko zmyła a dziewuchy szaleją... :-D Nasze wczasy bardzo udane Wicie to bardzo spokojna miejscowośc do najblizszego sklepiku miałam 1.5km. ale dzieci i plac zabaw mieli po domkiem i lasek :ico_brawa_01: A domek ful wypas :-D 300zł od doby na poddaszu dwie sypialnie na dole kuchnia a wniej lodówka mikrofaluwka frytkownica garnki taleze sztuczce, tuczki nie tuczki otwieracze szklanki kieliszki. tv. grill. no jak w domu. W kołobrzegu byłam kiedys i nie zabardzo bo w bloku. a tam mielismy plaze pustki a nie tak jak w Łebie że miejsca nie mogliśmy znalezć. Troche mieliśmy nie tegos towazystwo bo takie bez konserwantów i bez barwników co jedli to skład czytali :-) A dzięki za zdjęcia są super Asiu ta twoja Wikunia to taka duża wydaje się wieksza od mojej ale moja zato ciezka się zrobiła :-D Przez te 2 tyg. to tak nam się rozgadała że hej :-D Wszystko jest moje moje, odsuń się, pokaś. Nawet zdaniami już wali :-D moja mama, moja pupa (nawet jak nie jej) :-D idz spac, i takie tam :-D

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

21 lip 2008, 22:56

mazia, to fajnie że wakacje udane. Ja wolę jeździć tam gdzie blisko do morza, a z małego miasta jestem, to wolę gwar, szum, ludzi... Jedno jest pewne do Kołobrzegu pojadę następnym razem za ... 5 lat. Wyliczyłam, że byłam tam już 9 razy. Duuuuużo :ico_szoking:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 lip 2008, 00:13

Witam w nocy :)
Miałam dziś pierwszą jazde i jeździłam po mieście instruktor stwierdził że skoro sobie radze to trzeba jechac żebym się cieszyła z pierwszej jazdy i nawet jak wjechaliśmy na obwodnice to jechała 80km/h :ico_haha_02: wiecie co cieszyłam się jak dziecko :ico_wstydzioch:

Mery - myśle że u Kornelka z tym noszeniem na rękach to przejściowe i przejdzie mu, powoli go odzwyczaisz. Sama najlepiej wiesz że ostatnio sporo przeszedł i poprostu potrzebuje więcej bliskości z mamą. Powoli go odzwyczaisz tylko cierpliwości.
Chole - a jakże zakupy udane kupiłyśmy nowe spodnie, sukienki i nową torebeczke chyba z 10 :ico_szoking: :-D
Fajnie że w kaloszkach pobiegaliście ja tak zabieram się za kupno kaloszków i jakoś mi wypada z głowy :ico_wstydzioch: a to taka frajda dla dzieciaczków poskakać po kałużach :-)
Mazia- widac że zadowolona jesteś z urlopu. Fajnie że Matyldzia się rozgadała nasza też więcej zaczeła mówić i teraz to już zdaniami zarzuca i paple na okragło :ico_haha_01:

Kasiulko - :ico_urodzinki: Nie życzę Ci tego co wszyscy, bo to już wiesz. Życzę ciekawych pomysłów i oczywiście ich realizacji też. Byś potrafiła cieszyć się z każdej chwili - nie tylko z tych cudownych, jak jest w zwyczaju. Dobrego wyboru, gdy okaże się, że jesteś na dróg rozstaju. Byś spotykała tylko ludzi - aniołów. By te z Twoich marzeń, które spłonęły, powstały z popiołów. Optymizmu od stóp po czubek głowy, byś cokolwiek robisz angażowała się w całości, a nie do połowy. By udało Ci się to, o czym inni by pomyśleć się nie ośmielili. Wiedz, że tylko Ci, którzy mieli ponadprzeciętne pragnienia szczyty zdobyli.
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość