Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 sie 2008, 11:32

A to nie wiem czemu nie chce się otworzyć, otwierała się normalnie.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-28, 11:35 ]
Już wiem, skopiowałam źle adres, teraz powinna pójść: http://malutka441.blogi.oilatum.pl/prze ... niemowlat/

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 sie 2008, 12:07

Pinko po 15 będzie dobrze, tylko Kuby nie mogę złapać, ale dzisiaj jeszcze dam znać...
odezwij się jak wrócisz z Ulą od lekarza czy wszystko dobrze...

poszliśmy z Gabrielem dzisiaj na spacer na osiedle obok-między blokami jest wiele placów zabaw, większość po remoncie-są świetne na prawdę, my zauważyliśmy taką huśtawkę o której któraś z Was mówiła :ico_noniewiem: taka huśtawka dla maluszków, posadziłam w niej Gabciocha i troszkę bujałam-podobało mu się.

teraz śpi...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

28 sie 2008, 12:51

Czesc dziewczyny pinko, koniecznie napisz co z ta morfologią.Ja musze zrobic Amelce badanie moczu ale jakosc ciezko mi to idzie.
Amelka dzisiaj tak jak jej kuzynka doczołgała sie do stolika pod telewizor ale zdazyłam ja zabrać z tamtąd bo juz łapła szybki i bałam sie ze na nia sie przewróci.Dziewczyny te nasze dzieci to niezłe łobuzy.Lato sie konczy i jak sobie uświadomie że znowu wiekszosc czasu bedziemy spędzać w domu to aż płakać mi sie chce.Już powoli wieczory robia sie długie bo godzina 21 jest juz ciemno i zimno.Dobra nie przynudzam ide myc głowe bo Amelka spi a odwiedzaja mnie koleżanki z pracy dzisiaj pa.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 sie 2008, 13:41

My już po wizycie, Ula waży 7105g, więc przybrała niecałe 200g przez miesiąc, wyniki moczu są prawidłowe, morfologia trochę za niska, ale tragedii nie ma. Mam jej dawać żelazo w syropie i cebion multi, a vigantolu dwie krople.
Fintifluszka pisze:Pinko po 15 będzie dobrze, tylko Kuby nie mogę złapać, ale dzisiaj jeszcze dam znać...

Spoko, nie śpieszy się, do przyszłego tygodnia mamy jeszcze trochę czasu :ico_oczko:
Uciekam obiadek jakiś zrobić, bo głodna jestem.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

28 sie 2008, 15:26

Pinko, dobrze ze z Ula w porzadku, tylko troche za niska morfologia, pewnie zelazo pomoze.

... no szykuje sie nastepne spotkanie na TT, super!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kolo mnie tez sa jakies place zabaw ale nie widzialam zadnych hustawek dla takich maluszkow :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-28, 15:39 ]
dziewczyny ja ostatnio przegladalam moje zdjecia z dziecinstwa i zobaczylam na nich ....... Pawelka..... zreszta ocencie same :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 sie 2008, 19:37

Mz74 super duze podobienstwo

pinko super ze z Ulka wszystko ok

my wlansie wrocilysmy z spacerku Majeczka tez dzisiaj sie troszke hustala ale nie bylo takiej hustawki dla maluszkow tylko taka normalna no i pokazalam jej co to znaczy zjezdzalnia tez sie jej bardzo podobalo jak znajde chwilke to wkleje wam kilka fotek

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

28 sie 2008, 20:38

Witam i ja,
Arturek już śpi a ja wcześniej nawe kompa nie włączałam. Byliśmy u Hepatologa kontrolnie i krew pobierali Arturkowi, nie mogli żyłki znaleźć i dwa razy kuli :ico_placzek: płakał strasznie.

Gosia Ty to chyba Pawełka zdjęcia powklejałaś tylko je przerobiłaś na czarno-biało :ico_oczko: napradę bardzo podobny :ico_brawa_01:

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=4765 tu jest ten wątek z przepisami nie mogę się zebrać żeby więcej powrzucać :ico_noniewiem:

Pinko leki napewno pomogą i szysko będzie ok.

Niewiem co jeszcze miałam psać botrzy strony przeczytałam a padamze zmęczenia więc wybaczcie :ico_sorki: uciekam lulu jutro może będzie spokojniejszy dzień

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 sie 2008, 21:15

Ula juz wykąpana i spi, zasnęła bez problemu, oczywiście obowiązkowo musiałam zaśpiewać jej kołysankę. Miała dzisiaj ciężki dzień, była marudna i płaczliwa, uspokoiła się dopiero jak zapakowałam ją w chustę i wyszłyśmy po południu na spacer.

Gosia, podobieństwo ogromne, niesamowite :-) Pawełek to wykapany Ty :-)
Renia0601 pisze:nie mogli żyłki znaleźć i dwa razy kuli :ico_placzek: płakał strasznie.

Wiem co czułaś, w szpitalu kuli tak Ulę też po kilka razy w główkę, bo żyły nie mogli znaleźć, a ona płakała bidulka, a ja razem z nią.
Renia0601 pisze:Niewiem co jeszcze miałam psać botrzy strony przeczytałam a padamze zmęczenia więc wybaczcie :ico_sorki: uciekam lulu jutro może będzie spokojniejszy dzień

Wybaczamy :-) Kolorowych snów :-)

Ja też uciekam lulu, zaraz Jarek wróci :-)
Dobranoc kobitki

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

28 sie 2008, 21:56

Dziewczyny macie pozdrowienia od Eweliny obiecala ze zagladnie na tt

[ Dodano: 2008-08-29, 08:18 ]
czesc wam jestem po ciezkiej nocy Amelka ma od 2 w nocy 39 stopni tem.podalam jej czopek ale cos nie spada musimy isc do lekarza.Stawiamy :ico_kawa:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 sie 2008, 09:01

Cześć,
mariola, dzięki za :ico_kawa: chętnie się napiję, bo u nas też ciężka nocka, pierwszą pobudkę Ula mi zrobiła o 2, nakarmiłam ją i dałam do łóżeczka, a następną o 4, wzięłam ją do siebie i nakarmiłam, potem o 5, nakarmiłam i od 6 już nie śpimy :ico_spanko:
Mariola, może Amelka ma trzydniówkę, tak jak Ula, daj jej mocniejszy czopek, paracetamol 250, powinien zbić temp, na chwilę. Pocieszające jest to, że jesli to 3-dniówka, to przejdzie po trzech i dniach i małej wyskoczy wysypka. U nas tak to właśnie przebiegało. Jeszcze dobrze jest, zebys jej na czółko kładła zimną, mokra pieluchę, też bardzo pomaga zbić gorączkę. Daj znać co Ci lekarka powiedziała.

A ja muszę się zbierać, bo z Londynu przylatuje nasz daleki kuzyn Peter na jakiś kurs nauczyciela j. angielskiego i trzeba Go odebrać...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość