diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

22 cze 2007, 10:14

dzien dobry :ico_haha_02:

Maggie na pewno Ciebie zatrudnia :ico_oczko: praca wsrod dzieci,a i prestiz niczego sobie :ico_haha_01: Kochana juz mozemy swietowac ! Bardzo Tobie tego zycze!
Dla Antosia slemy wsparcie...
w meczocym zabkowaniu jest na pewno trudno :ico_olaboga:

Niestety nie doczytam wszystkiego bo Kourosh siedzi mi juz na kolanach :ico_noniewiem:
Ale mam pytanie do Maggie a propos paszportu:

Czy musialas udac sie do notariusza podpisujac zgode na wydanie paszportu dla dziecka ? chodzi mi o ten formularz ... na stronie int. informuja,ze rodzice musza podpisac zgode w obecnosci konsula lub notariusza ...znaczy to ze przed umowionym spotkaniem powinnam udac sie do ktoregos z nich i zlozyc podpis? :ico_olaboga:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: pomoz prosze

[ Dodano: 2007-06-22, 10:26 ]
iza wytancz sie na tym weselu za wsze czasy i za nas Babos Desperados :-D i koniecznie wklej jakies weselne foto :ico_sorki: :ico_oczko:

Kristi :ico_brawa_01: dla Nicol malej ksiezniczki :ico_haha_02: sliczne zdjecia :ico_brawa_01:

Aginka i co ? jedziesz z tata po samochod?

A gdzie reszta babosek? :ico_haha_02:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 cze 2007, 10:42

diem pisze:Ale mam pytanie do Maggie a propos paszportu:

Czy musialas udac sie do notariusza podpisujac zgode na wydanie paszportu dla dziecka ? chodzi mi o ten formularz ... na stronie int. informuja,ze rodzice musza podpisac zgode w obecnosci konsula lub notariusza ...znaczy to ze przed umowionym spotkaniem powinnam udac sie do ktoregos z nich i zlozyc podpis? :ico_olaboga:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: pomoz prosze

diem, jezeli ktoś z rodziny Twojej w Polsce bedzie rejestrował Kourosha akt urodzenia w USC, to wtedy musisz udac sie do ambasady (jeszcze przed umówionym spotkaniem) dać swoje i osoby która będzie rejestrowała DANE czyli (numer dowodu, imię nazwisko adres) wtedy dostaniesz taki papierek ze ta osoba jest upoważniona do zarejestrowania Kouroshka w PL( i z tym papierkiem ta osoba powinna udać się do USC). Kosztuje to o ile pamietam 22 funty :ico_noniewiem:

Z tego co się dowiadywałam to może to być tylko i wyłącznie upowaznienie z ambasady, a nie od notariusza.

Mam nadzieję że jasno napisałam. :-D

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

22 cze 2007, 11:23

Dziekuje Maggie,ale mialam na mysli zupelnie cos inego :ico_haha_02: zaraz skopiuje fragment...
alez ze mnie gapa ...szukajac fragmentu,ktory chcialam dla Ciebie skopiowac ,doczytalam go dokladnie i chyba wkoncu zrozumiala :ico_wstydzioch: jesli obydwoje zjawimy sie w Konsulacie to nie musimy kontaktowac sie z notariuszem ... :-) na swoje uspawiedliwienie mam jedynie fakt,ze mnogosc roznych informacji o sladaniu wnioskow o paszport jest mylaca i juz sama nie wiem co myslec ... :ico_noniewiem:

o to ten tekst:
7. Pisemną zgodę obojga rodziców na wystawienie dziecku paszportu (dotyczy to również ponownego wydania paszportu dla dziecka). Poświadczenie własnoręczności podpisu nie jest wymagane, jeżeli oboje rodzice stawią się w Konsulacie celem podpisania zgody przed urzędnikiem konsularnym, legitymując się ważnymi paszportami lub dowodami osobistymi. Jezeli wniosek sklada jeden z rodzicow, to podpis drugiego rodzica na zgodzie musi byc poświadczony przez notariusza.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 cze 2007, 11:39

Dzień dobry ....
diem, na szczęście nie jade (nie dostanę urlopu na poniedziałek i wtorek) ... uf.... ale wujek też nie pojedzie bo ma stary - nieważny juz dowód .... ale mój kuzyn wyraził chęć i jedzie ....
Kristi, super że Nicolci już przeszło .... ale mam nadzieję że nie przelazło to wirtualnie na Malwinke ... bo jakaś taka niewyraźna, non stop płacze i nie che jeśc .... jejku żeby te wstrętne zębiska wkońcu jej wyszły ....

diem pisze:A gdzie reszta babosek?

No właśnie Iwonka gdzieś się "zapodziała" ... Wrzosia , Paulaa, Justyna, Abyss, Reni dawno nie było o Kaolci i całej reszcie nie wspomnę ....

Maggie, trzymamy kciuki ....za pracę ....

No mój Kacperek już ma wakacje .... byliśmy rano na zakończeniu roku szkolnego ... dostał 2 książki i 3 dyplomy .... :ico_brawa_01: i tylko czekamy aż miną wakacje i teraz marsz do zerówki ..... :ico_haha_01:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

22 cze 2007, 12:50

Aginka pisze:No mój Kacperek już ma wakacje .... byliśmy rano na zakończeniu roku szkolnego ... dostał 2 książki i 3 dyplomy .... i tylko czekamy aż miną wakacje i teraz marsz do zerówki .....

Prosze przekazac ogromne gratulacje dla Kacperka :ico_buziaczki_big: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: a wjakich kategoriach albumy,jesli mozna wiedziec? :ico_oczko: :ico_haha_02:
To dobrze Aginka,ze nie jedziesz skoro wcale sie Tobie to nie usmiechalo :-D
Duzo zdrowka dla Malwinki tak profilaktycznie by nie wziela przykladu z Nicoli i sie nie rozchorowala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

No wlasnie dzieuszki , gdzie sie podziewacie :shock: a Kaola to po nosie oberwie , jesli na dniach sie nie ppojawi :ico_haha_01: :511:

[ Dodano: 2007-06-22, 12:51 ]
Moi chlopcy ostatnio coraz czesciej razem podrozuja a to do sklepu lub do znajomego na herbatke i ciacho :-D i tak wciagu dnia mam dla siebie samej troche czasu i musze przyznac,ze nie wiem co robic ... nie przywyklam do takiego luksusu :ico_smiechbig:
czas zaczac czytac pelna para ... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 cze 2007, 13:31

diem pisze:Prosze przekazac ogromne gratulacje dla Kacperka a wjakich kategoriach albumy,jesli mozna wiedziec?

Dyplomy za :
- konkurs wiedzy o bezpieczeństwie na drodze... + książka
- bardzo dobre zachowanie i chęć do nauki .... + książka
- i od księdza za zachowanie i wyniki nauki z religi ...

No i właśnie dzwonili moi rodzice że kupili kapikowi w nagrodę mega basen ....

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

22 cze 2007, 13:40

Aginka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla kapika!!!! zuch chłopiec!!!!!

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

22 cze 2007, 14:27

zubelek, spóźnione, ale gorące życzonka dla roczniaczka- Gabrysi. :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: .
kristi, super, że Nicole już zdrowa.
Aginka, :ico_brawa_01: Kacperkowi. Piękne wyniki....
Maggie, dostaniesz tą pracę! Życzę Ci tego.

Moja Pyza przechodzi chyba "bunt roczniaka". Nie słyszałam o czymś takim, ale Kinga właśnie to ma... Czasem jest taka nieznośna, chce postawić na swoim, buntuje się, wpada w jakąś histerię...I taki straszny z niej łobuz się zrobił. W domu robi pobojowisko: wywala z szafek wszystko a ja tylko rozgarniam to nogami i toruję sobie drogę. Sprzątam ten bałagan dopiero wieczorem, jak mała śpi.
Muszę się pochwalić, że Kinga już pięknie chodzi, chociaż czasem wybiera jeszcze jako sposób przemieszczania 4 kończyny zamiast 2.

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

22 cze 2007, 14:55

Mama_Kingi pisze:Muszę się pochwalić, że Kinga już pięknie chodzi, chociaż czasem wybiera jeszcze jako sposób przemieszczania 4 kończyny zamiast 2.


no brawo brawo!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mama_Kingi pisze:straszny z niej łobuz się zrobił. W domu robi pobojowisko: wywala z szafek wszystko a ja tylko rozgarniam to nogami i toruję sobie drogę. Sprzątam ten bałagan dopiero wieczorem,


Kinguni ,Skarbie nie lobuzuj :ico_nienie: i daj odpoczac mamie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-06-22, 14:55 ]
Aginka pisze:No i właśnie dzwonili moi rodzice że kupili kapikowi w nagrodę mega basen ....


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to sie Kapik ucieszy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 cze 2007, 17:35

diem pisze: to sie Kapik ucieszy


tylko kłopot z tym basenem bo jest ogromnie duży - 3x3m i narazie nalaliśmy wodę ale co prawda zimna jak lód ... a on się chce juz kąpać ..... tłumaczę mu że dziś już nie ma sensu dolewac ciepłej bo i tak za godzinę jadą na żużel a przez noc woda znów się oziębi .... no ale mój synek akurat tego przypadku nie może pojąć ....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość