Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

07 paź 2008, 22:44

GLIZDUNIA, no no zaczekaj łan moment :-D
MisiUla swoje zrzuca i ubiera się w Micha :ico_haha_01:

Mój J. zawsze używał Nizoral jak miał taki problem z przesuszoną skóra na głowie... i mu pomagał... nie wiem a może Hedenszolders :-D tak go reklamują... :ico_noniewiem:

lub
http://www.allegro.pl/search.php?string ... upie%C5%BC

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

07 paź 2008, 22:49

halo jestem , zyjemy - przeczytał prawie wszystko :ico_olaboga: :-) u nas dym ...Duży zarobiony - po uszy .. ja tez - jestem sama od wczoraj - więc troche wiecej czasu dla siebie i dla was ..
Zbora - gratuluje gabinetu - super!!!! a Haneczki mi tu nie sprzedawaj innym chłopom :-D :ico_oczko:
massumi - Ula :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a studia..hmm..patrzyłas w innym miescie - moze gdzies blisko -moze wyjdzie taniej??
GLIZDUNIA, - nie wiem jaka zabawka - cos nie doczytałam .. :ico_wstydzioch: .. a teoja córunia - to taka cudna!!!!!
ladybird23, - dawaj zdjecia!!! :)
jagodka24, - trzymam kciuki za mała - moim zdaniem nic jej nie jest - wszystko bedzie ok!!!!!!!
octavi, MagdalenaW-G, - witajcie
doris - chyle czoła z dieta ..oj chyle///
Ewcik- dla mnie ty cyborg jestes 9 pietro??? biegasz ??
kamizela - wspołczuje choubska i trzymam kciuki zeby Wiktor zdrowy był
kulka - to pobalowałas ...zazdroszcze :-D
anza hej ..ja tez zadko ..

co u nas - Hubert duzy - ale to nie nowosc ... 15 kilo ...i ubrania na 104 .. ( 110 w zarze) ... buty .... no...25-26 ..... serio ......... zalezy od firmy 24 czasami ...generalnie wygladam jak z lekko uposledzonym dzieckiem ..- wzrostu 3 latka a gada i chodzi jak roczniak hyhyyyhyhhyhy
dobra lece was jeszcze povztac i robie papiery tez w miedzy czasie ..ech... jak ja bym chciała być w :ico_ciezarowka: ......spokoj w domu .... do pracy bym nie chodziła ...... lenistwo...pieknie :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

07 paź 2008, 23:00

Gosia A, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wiedziałam, wiedziałam, że jak Zbora będzie chciała opchnąć Hanutę innemu to się łodezwiesz .....
hahahaha prawie jak z psem ogrodnika :ico_oczko: :ico_haha_01:
dobrze, że masz ten portal w ulubionych :ico_oczko:
i cieszę się, że u Was wszystko gra :-)
generalnie to masz dziecko o wyglądzie Miłosza i rozgarnięciu Uli łał to musi być puiorunujące wrażenie :-D faktycznie na pograniczu olinofreno :ico_oczko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 paź 2008, 23:02

czy dzis jest jakis wyjatkowy dzien??!!wszystkie zblakane owieczki wracają :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gosia,no to nie gadaj tyle o :ico_ciezarowka: tylko do dziela :-D pokazesz nam Huberta kiedys?bo ja sobie tylko wyobrazam jaki on wielki....jak Maya rozm. 80 zaczela nosic :ico_haha_01: ....

Massumi,ubiera Miloszkowe ciuszki :ico_szoking: :ico_haha_01: ...nie no rewelacja!!!!
wiesz co,z tymi szmponami to juz sama nie wiem...Nizoral skutkowal kiedys ale ze na polce stal jeszcze ten T-gel i byl tanszy ciutek i wieksza pojemnosc a oba z tych leczniczych to wzielam ten i niby jak do 6tyg. nie pomoze to isc do lekarza wiec brzmialo dobrze nie?zobacze...o ile smrod mnie nie udusi :ico_olaboga: a Headand...caly czas uzywam nazmiennie z jakims tam innym i tez nonono blada....wrrr
ten Vichy brzmi dobrze...no zobacze jak bedzie po 6 tyg. stosowania śmierdziela...najwyzej zamowie sobie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

07 paź 2008, 23:05

Gosia A, wrzesień się skończył, a Ty mi obiecałaś z Hubertem Kozienice odwiedzić, no i co z tą obietnicą???

MagdalenaW-G oczywiście, że Cię pamiętam i cieszę się, że znów jesteś z nami, kolejna laseczka, czarnulka, taka jak lubię najbardziej :ico_oczko: czekam więc na foto w kiecusi. A Szymusia masz naprawdę ślicznego, taka delikatna buziunia, no i kolorki ubranek i w mieszkaniu nie tylko w stylu GLIZDUNI, ale i moim.

octavi cieszę się, że błąd już naprawiony i mam nadzieję, że się więcej nie pojawi, za to Ty bedziesz się tu więcej pojawiać.

massumi, mówisz oligo... też dobry kierunek, logopedię zrobisz później. A w Radomiu jak tylko chcesz mogę Cię zapisać w sobotę jak pojadę na zajęcia :-D A MisUla to spryciula!!!

No i tyle zapamiętałam

Na dyskotece dużo hałasu, ale jestem zadowolona, bo Kacper zatańczył z trzema dziewczynkami, a wiecie, że w tym wieku to chłopcy nie są chętni na taniec. :-D No i moje wafle dzieciakom tak smakowały, że zniknęły wszystkie w 5 minut i nawet chłopcy prosili mnie o przepis :-D Kacper ma fajnych kolegów i koleżanki w klasie, a i wychowawczyni to fajna babeczka. Czyli impreza udana i dla mnie jakaś odmiana :-D
No to dobranoc kochane.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 paź 2008, 23:08

Sikorko,ale o przystojnym nauczycielu to nic nie wspomnialas :ico_oczko: :ico_haha_01: ..no to swietnie ze Kacper zatanczyl!!i jeszcze przy mamie-odwazny jest ja bym pewno scykala w tym wieku,taniec z chlopakiem pod okiem mamy to bylaby tragedia :-D a tu taki odwazniak!!!podgladalas?? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

07 paź 2008, 23:08

Sikorka, to ja też poproszę o przepis na wafle :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-07, 23:09 ]
i obiecuję, że pomyślę nad olino :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

07 paź 2008, 23:10

no ja bym zdjecia dała ..ale kabla nie moge znalesc... :ico_wstydzioch: a z komórki to ja nie umiem zgrac... ale moge wysłac na komórke :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

07 paź 2008, 23:12

Gosia A, dawaj choc jedno :-D to je przerzucę :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-07, 23:15 ]
Tymczasem wklejem weekendowe magiczne miejsca:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

07 paź 2008, 23:17

massumi, przepis dam jutro, bo dziś już oczyska mi się same zamykają.

Gosia A, no, no dawaj tą fotkę do massumi, bo wszystkie chcemy Huberta zobaczyć. Chociaż ja to mam nadzieję, że go niedługo tak na żywo zobaczę.

[ Dodano: 2008-10-07, 23:18 ]
massumi, no faktycznie magiczne, poprostu urokliwe, a gdzie to???

[ Dodano: 2008-10-07, 23:22 ]
massumi, ale Twój mąż ma czadowe spodnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skąd ma takie??????

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość