ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 wrz 2007, 21:34

ale żeście sie rozpisały..........

zbora Hanulka bardzo dobrze wyglada, wcale nie na anorektyczke, po prostu bedzie jedna z tych szczuplejszych nie ma co na chama karmic, jak nei ejst głodna to wszytsko jest w porzadku :ico_oczko:

kamizela no widziesz wszystko jest w porzadku.......ale my mamy zawsze tak mamy ze martwimy sie na zapas...a nie potrzebnie :ico_oczko:

anes no skoro mały nie umi zrobic kupy i posłali was do chirurga to mysle ze to bedzie zwiazane cos z odbytem...ale to moje subiektywne zdanie...nie martw sie cos specjalista na pewno zaradzi :-)

A Milunia sie strasznie leni, włosy zostawia dosłownie wszedzie, a ja sie tak ostatnio zastanawiałam skad tyle małych czarnych włosków, ateraz głupia sie kapłam ze to sa od niej włosy :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-09-27, 21:36 ]
a co wy sie kalafiorowa przejmujecie, mi po porodzie przez trzy dni podawali na obiad zupe z dupnymi kalafiorami i nic małej nie było...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 wrz 2007, 21:41

No bo generalnie kalafior też wzdymający, więc unikałam...ale ni ewytrzymałam wreszcie i zjadłam..i nic...no bączki były niezłe, ale to wszystko, więc Kasiu...smacznego!!!

Ladybird23 u nas to samo...kółko z tyłu głowy wytarte i wszędzie kłaczki...zresztą jak po mnie... :-D

Ok, uciekam..dobranoc!!! śpijcie długo i spokojnie!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 wrz 2007, 21:47

a ja jeszcze chciałam troche posiedziec....czy wszystkie juz ida spac?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 wrz 2007, 21:52

nie,nie wszystkie...jeszcze ja jestem...
Maya spi...witaminki jej kupilam i zel na dziąselka bo juz nas wszystkich do szalu doprowadzają!a o wloskach cos bylo...Maya juz sie wylenila-teraz odrastają :-D

[ Dodano: 2007-09-27, 21:54 ]
a no i osmakolykach bylo to ja wlasnie skonczylam jesc taka pyszna ala pizze czosnkową...mniam....a kalafior to ja tez sobie w szpitalu z menu wybralam pare razy-i bylo spoko,nic nie mowila :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-27, 21:59 ]
no i Kamizela....no ciesze sie bardzo....co za lekarka...taka diagnoza? :ico_szoking: zly dzien miala czy co? :ico_puknij: My jutro na szczepienie....3 igly,ale bedzie placz :ico_placzek:

Pajace jej kupilam ale na 6-9 bo pomyslalam ze moze troche luzniejsze bedą i na dluzej...a tu takie giganty sie okazaly...szok,no i te witaminki co mi na czerwcowkach polecono kupilam i jutro startujemy...wszystko tam jest w tym syropie i wit.D3 i wit.C...i wogole.....i tani jakis ten syropek :ico_noniewiem: zreszta nie znam sie tu na cenach takich lekarstw :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-09-27, 21:59 ]
a i jeszcze zel na dziąsla kupilam...ale byly chyba 3 rodzaje i tak na oko...a jakie wy uzywacie???

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 wrz 2007, 22:28

ja na razie nie zrobiłam zadnych zakupów na dziasełka, mysle ze jeszcze sporo czasu przed nami, nie ma sie co spieszyc, bo nie zauwazyłam zeby Mili jakos przesadnie albo sie sliniła, albo gryzła rozne przedmioty......

to ja sie tez zwijam powoli...
spokojnych snow
:516:

[ Dodano: 2007-09-27, 22:30 ]
acha glizdunia ja kupuje małej ciuszki juz na 6-9 bo wieksze moga byc a takie na knap to sie do niczego nie przydadza, a ty dobrze kupiłaś, szczegolnie jesli ma w tych pajacach spac,luźniej zawsze wygodniej...byle by sie tylko nei naciagły, bo to by potem była totalna porazka :ico_oczko:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

27 wrz 2007, 22:34

ale żeście naskrobały....było coś o wadze maluszków, moje zdanie jest takie,że jeśli przybierają równomiernie i nie odchodzą bardzo na siatce to jest wszystko ok, Zbora może Twoja HAneczka będzie szczuplutka i nie przesadzaj z tuczeniem jej, co Ci powiedziała lekarka???
Anes nie martw się na zapas, będzie dobrze, mnie czeka a raczej Mateuszka czeka zabieg podcinania wędzidełka, nie wiem czy kojarzycie co to takiego już tłumaczę to jest to coś pod językiem, i Mat ma to wędzidełko za krótkie i żeby poprawnie mówił trzeba to zrobić, lekarka mówi że tak około 6 mies ale chyba wolałabym wcześniej, zobaczymy, my jutro do lekarza
a nie powiedziałam Wam zrobiłam zakup nosidełka jutro będzie potrzebne i później też bo raczej do przychodnie to autobusikiem, bo niestety nie stać mnie na drugie auto....a przydałoby się....
pisałyście coś o d3 ja daję 3 krople- zalecenie lekarki i żadnych innych witamin oprócz żelaza bo tego ma mało ale to ponoć normalne, co do żelu na dziąśła to T kupił jakiś w aptece i czasem mam wątpliwości czy działa bo Mat i tak pcha ręce i wszystko inne do buzi, wiecia co mój brzdąc robi, jak zmieniam mu pieluszkę i trzymam nóżki to ten mały chuligan robi mostek podpiera się na barkach i główce a reszta jest w górze, a zapomniałabym ostatnio prawie uciekł z fotelika samoochodowego..tak się kręcił że o mały włos to by leżał koło niego a nie w nim... tylko czemu on nie chce się przekręcać na brzuszek... zazdroszę Wam :ico_placzek: no cóż trudno..

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 wrz 2007, 23:27

Ladybird23 to ciesz się, że z dziąsłami jeszcze spokój...

Glizdunia e...no większe się zawsze przydadzą! a na dziąsła ja mam dentinox...podobno dobry...i chyba troszkę działa, ale ja go używam tylko wieczorem...i tez nie zawsze...a czasem po południu...nie chcę nadużywać, bo ta historia jeszcze może trwać kilka miesięcy...

Kate_k82 :ico_olaboga: no to nie fajnie...ale może lepiej tak i teraz, póki mały nie będzie tego pamiętał. A po co ma mieć problemy...I nie stresuj się! każde dziecko się rozwija w swoim tempie! czytałam gdzieś, że różnice między dziećmi mogą być do 2miesięcy, więc luzik...

Chyba gaszę światło tak?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 wrz 2007, 07:49

A ja mówię dzien dobry jako pierwsza??

No dzis juz znow od 7 na nogach, dobrze ze z czasem człowiek sie przyzwyczaja....

Kate to chyba i tak poźno na te podciecie, synek mojej koleżanki też miał to samo i od to mial robione w 3 m-cu bo nie umiał np wogole pic z flachy.. nie czekajcie do 6 m-ca :ico_nienie:

Dzis czeka nas upłakany dzien, pogoda za oknem wisielcza.........

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

28 wrz 2007, 07:59

no dzień dobry wszystkim
Lady mój z piciem z flachy nie ma problemu tak samo było z cycem, dzisiaj pójdę do lekarki i pogadam znią o tym tylko boję się tego zabiegu jak cholera, nie wiem czy dam radę nie płakać...głupia jestem nie??

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

28 wrz 2007, 08:11

Witajcie

Ja siedze w Pucku i mam dostep do neta, ale nie wiem czy znajde czas by tu poklikac

Chyba GLIZDUNIA pytalas o szkole, a raczej jej miejsce, tak to jesty ta obok aquaparku i takiego hotelu

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości