Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 cze 2007, 19:03

Mama_Kingi to ci malutki lobuz z twojej Kinguni ale przejdzie jej ona jest teraz na etapie takim odkrywczym i wszystko jest ciekawe i czemu ma lezec w szafkach jak Kinga moze to wyrzucic z szafek cos mi przypomina Kinga mojego malego lobuza Nicole :ico_brawa_01: :-D

Aginka wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kacperka taki madry i super chlopczyk i dostal tyle ksiazek fajowo A jesli chodzi o wirualne zarazenie to mysle ze to nie to.. To te zeby mecza tak Malwinke i dlatego jest taka mam nadzieje ze jej przejdzie trzymam kciuki za Malwinke a z tym basenem to tez super pomysl tylko wladsnie dzieci nie wszystko umia zrozumiec :ico_oczko: Ale Kapik w koncu zrozumie :ico_oczko:

Diem to sie fajnie masz maz ci robie mile niespodzianki zabiera malego a ty masz maly luksus dla siebie moj maz tylko raz tak zrobil wzial mala i poszli na spacer a ja mialam tez taki maly luksusik takie cos tez jest czasem potrzebne :ico_brawa_01:
Moze moj maz bedzie czesciej wpadal na takie pomysly kto wie.. :ico_oczko:

A moja Nicole to jest juz w pelni sil.. malo spala dzisiaj bo 2 razy po 1,5 godzinki czyli w calosci 3 godziny i non stop cos robi.. :ico_szoking: Jak nie chodzik to za raczke chodzi albo na podlodze ja posiade to sie troche zabawi sama zabawkami ale niedlugo i znowu jest w akcji.. przewaznie chce na raczki.. ale jest coraz ciezejsza i niemam sily ja juz nosic.. :ico_nienie: :ico_wstydzioch: No ale male dziecko nie wszystko umie zrozumiec :ico_noniewiem: Ok ja uciekam na moj film zajrze jeszcze przed zasnieciem jak mala uspie ale to tak pozniej bo narazie na spiaca nie wyglada :ico_nienie: Moj maly slodki lobuzek aha a my z mezem malej na roczek kupimy takie ladne rozowe autko potem wam wkleje linka prawdopodobnie kupimy to autko bo fajowo wyglada takie rozowiutkie narazie myslimy nad tym caly czas hehe :ico_oczko: Ok ja spadam do potem papa

[ Dodano: 2007-06-22, 19:06 ]
Iza tak masz racje ja tez bym nie poszla na taki wieczor panienski ze striptizem jakos mnie nie pociaga patrzenie na innego faceta tak intymnie .. :ico_oczko: I jeszcze sie trzeba zlozyc na to zeby sie rozebral hehe bez przesady.. na swojego faceta niech sobie popatrza a nie.. :ico_olaboga: Wiadomo w pewnien sposob dla niektorych to kobiet to forma rozrywki ale nie dla mnie.. :ico_brawa_01: Zycze ci takze milej zabawy na weselu ladnie sie wybaw i potem poprosimy o foteczki Wszystkiego Najjj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 cze 2007, 20:06

ja mam wieczór panieński 30 czerwca (koleżanka z pracy wychodzi za mąż - ale na wesele nas nie zaprasza) ... ale mam nadzieję że nic takiego nie będzie ..... przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo .... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

22 cze 2007, 21:17

Kristi pisze:Mama_Kingi to ci malutki lobuz z twojej Kinguni ale przejdzie jej ona jest teraz na etapie t


Iza tak masz racje ja tez bym nie poszla na taki wieczor panienski ze striptizem jakos mnie nie pociaga patrzenie na innego faceta tak intymnie .. :ico_oczko: I jeszcze sie trzeba zlozyc na to zeby sie rozebral hehe bez przesady.. na swojego faceta niech sobie popatrza a nie.. :ico_olaboga: Wiadomo w pewnien sposob dla niektorych to kobiet to forma rozrywki ale nie dla mnie.. :ico_brawa_01: Zycze ci takze milej zabawy na weselu ladnie sie wybaw i potem poprosimy o foteczki Wszystkiego Najjj :ico_oczko:


no wlasnie..ja maplacic za jakiegos oblecha?? to on powiniem mi zaplacic zebym go łaskawie glądała......nie nie..naprawde nie to nie jara..patrzec jak facet sie rzbiera

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkim małym rozrabiaków

i zdroweczka dla wszyskich chorych i ząbkujących :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-06-22, 21:22 ]
mama kignia słodzituka jest twoja mała rozrabiara....i żywa bardzo...z charakterkiem

powiem wam ze ja jestem zmeczona tym jak zywy jest mati...w domu nie ma problemu..mala przestrzen bo jeden pokój..wszystko znajome wiec nie biegam za nim....a jak tylko pojdziemy do kogos to jest istna masakra..nie pogadam...tylk latam za nim...on nie usiedz na miejscu prze minute

wczoraj umowilm sie z kolezankami na spacer...mają dzieci w wieku Matusia..o 2 tyg starsze...chlopczyk siedzi sobie w wzeczku..mama na ławce...dziewczynka stoi przy lawce...mama siedzi......a ja...ganiam po całym placu....mati raczkuje..chodzi...i za rece i sam...i wywrotki co chwila...nic sobie nie pogadalam :ico_olaboga: :ico_olaboga:

aha..oczywiscie kiecki sobie nie kupilam bo marek wrócil pozno z pracy

aginka jestem pod wrazeniem twojeg syneczka...dawaj tu jakies fotki

[ Dodano: 2007-06-22, 21:23 ]
ale sie napisalam :ico_olaboga: :ico_olaboga:
zaraz wgram filmik jak mati chodzi......dam wam linka....
niezle już sobie poczyna mój maly rozrabiak

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

22 cze 2007, 21:35

Oj Iza, widzę, że Mati to takie istne żywe sreberko... A Ty już zmęczona jesteś... :ico_olaboga: Czekam na linka z filmikiem
Moja Pyza śpi więc chwila odpoczynku. Chociaż już też mam chęć się położyć. Niestety ( :-D ) , nasza Izunia dała mi pracę domową na blogu a ja się zabrać za nią nie mogę... I chyba dziś sobie też odpuszczę. Jutro coś skrobnę, jeśli będę miała chwilkę.

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

22 cze 2007, 21:36

http://smyki.pl/domeny/dzidzi.pl/mateus ... deo=210684

prosze..oto filmik....

Mama_Kingi, mój tez już spi....a ja zaraz tez ide do ksiązki

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

22 cze 2007, 21:44

to już my chyba tylko we dwie zostałyśmy...
A jak maluszek w nocy śpi? Daje pospać Tobie?

Oj, to kinga jeszcze tak nie zasuwa... Ślicznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

22 cze 2007, 21:51

Mama_Kingi, mati od jakiegos czasu slicznie spi....w nocy i w dzien..nie narzekam..i sie nie chwale bo mati usłyszy i sie skonczy sielanka

[ Dodano: 2007-06-22, 21:52 ]
dobranoc..ide spac!!!

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 cze 2007, 22:06

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mati ślicznie chodzi - i to po trawie ... czyli nierównym podłożu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 cze 2007, 07:41

Witajcie z rana Baboski
Ja juz nie spi razem z mezem :ico_noniewiem: Bo mnie jakos maz obudzil i po spaniu.. a Nicole sobie dalej spi..

Iza super filmik Mati juz zasuwa jak maly samochodzik pieknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Matusia super ciekawe kiedy moja Nicole zacznie sobie tak fajnie chodzic sama superrr

OK u nas od rana pada deszcz tak jak wczoraj i jest brzydko bo pada ..
A ja teraz lece na sniadanko bo moj mezus zrobil jajecznice i ja uwielbiam jego jajecznice ktora zawsze w soboty jest :ico_oczko: Pozdrawiam i buziaki papa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

23 cze 2007, 07:44

Kristi, czesc....i ja juz na nogacg....z matim bo mąż spi.......ja na jajecznice nie mam co liczyc....jakiies marzenie....
dziekujemy za komplementy dka Matunia....rzeczywiscie..z kazdym dniem chodzi coraz lepiej..a najwaznijesze ze sie nie noi..co chwila upada.....mnie az boli czasami jak widze jak mocno uderzyl..a on nic.....wstale i dalej zasuwa.....

[ Dodano: 2007-06-23, 07:45 ]
ciekawe co u kaolki....w poniedzialek Nicolka ma roczek

a my z mezem 2 rocznice slubu :ico_olaboga: :ico_olaboga: ciekawe jak ten dzien spędzimy... :ico_olaboga:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości