Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

07 paź 2008, 23:26

zdjecia wysłane :-D i jagodka - my tez mamy kota - kotke - syjamska - cudna jest nzwał ja Hubert - taaaa - bo pytamy sie Hubiego jak kotek ma na imie - a on Taaa :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

07 paź 2008, 23:30

Sikorka trzymam Cię za słowo z tymi waflami :-) a zdjęcia to w Bytomiu na ranczo u J. prababci :-) a spodnie ordżinal D&G nówki z lumka :-D ulubione ...

oooo doszły i zdjęcia od Gosi :ico_brawa_01:
idę po nie tup tup tup
:-D

[ Dodano: 2008-10-07, 23:37 ]
[center]UWAGA UWAGA !!!!
oto nasz DROGI HUBERTUS !!![/center]


Obrazek
Hubi i TAA
Obrazek

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

07 paź 2008, 23:39

dzięki :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

07 paź 2008, 23:43

hej byłam tu i czytałam i idę spać :-D

Jagoda nie wiem jak teraz ale czytałam że miałaś niezłe nerwy z małą - ta skacząca temperatura :ico_szoking:
Zbora ale suuuuuuuper gabinet ja chce do Ciebie chodzić buuuuuu bo te obce gabinety to takie dla mnie mało zachęcające ale do Ciebie to bym chętnie przyszła :-) szkoda że tak daleko :(
dobranocki
jak doczytam jutro to coś jeszcze dopiszę...

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

07 paź 2008, 23:51

Gosia A, możemy się umówić na małe relacje raz na miesiąc :ico_oczko: :-D
dobra to ja czmycham... bo słabo coś z krążeniem w stopach ... idę się rozgrzać :-)

see you

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

08 paź 2008, 09:13

Hejak!!!

Massumi ale ten Twoj maz ma dłuuuuugie nogi ....

Goska nareszcie dotarłas .... a HUbcio no duzo ogromny bo moj 4 latek prawie ma jakies 110 cm .... i tez do duzych nalezy w przedszkolu jest najwiekszy w swojej grupie wiec Hubert jest mega duuuzy ....

a mnie znowy gardło drapie uuuuuuuuuu

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 paź 2008, 09:32

jezu gośka przecież ty masz normalnie 3 latka w chałupie?????????

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

08 paź 2008, 09:34

oooooooo jak fajnie wąteczek nam nabiera tempa. Jak za starych ciężarówkowych czasów.
wiec witam sie z rana i od razu piszę to co zapamiętałam
massumi, Ula rewelacja, Ala śpi już w normalnej piżamce, bo pajace rozpinała w ciągu kilku sekund

Gosia A, witaj marnotrawna Ty. Hubertus Wielki :-D pytałaś się czy biegam. Biegam codziennie ok 2-3km i dwa razy w tygodniu 6km z przerwą na basen.

massumi, zdjecia super. A na podyplomówkę zawsze mozesz do wrocławia :-D

Sikorka, :ico_brawa_01: dla Kacpra. Ja w jego wieku w życiu bym nie zatańczyła z chłopakiem w obecności mamy.

GLIZDUNIA, zabawka fajna


octavi witaj pomownie

Magdalena, czy ja dobrze kojarzą że Ty mieszkasz w okolicach moich rodziców (wieluń)?? Następna chudzina sie trafiła :-) tak na zdjęciach wyglądasz. A synek super. Gdyba Alicja nie była zajęta przez Karolka to bym sie poważnie zastanowiła :ico_haha_01:

U nas dziś noc w miarę. Tylko dwie kupy i to juz takę bardziej zbite. Od rana była jedna, wiec nie jest źle. Elekrolity udaje mi się jakoś dawać podstępem. Dostaje albo ze strzykawki od nurofenu, albo odrobinkę wsypuję do herbatki, teraz dodałam całą saszetkę do kaszki kuskus. Najważniejsze że zjadła całą miseczke. Teraz układa sie do snu. Zobaczymy czy zaśnie.
Dziś w planach mam mega sprzątanie. Muszę poprać Alowe ciuszki bo trochę sie pobrudziło przez ostatnie dwa dni, podłoga błaga o zmycie, zabawki walają sie po całym mieszkaniu, musze przebrać posciel i poprasować. Plus wiadomo gotowanie obiadu, na który zupełnie nie mam pomysłu.

dobra zmykam

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

08 paź 2008, 09:48

witam

marnotrawna majówka Gosia nawet tu była! ale to pewnie dlatego, że Karola chciała oddac Hanke innemu

i octavi do nas zawitała.

ja po robocie dzisiaj jestem padnieta! zrobiłam swój standardowy serwis i dostałam dwa nowe, ale dzis zrobiłam tylko jeden - pudliszki - normalnie tony przerzuciłam. tyle tych sloiczkowych dań było... :ico_olaboga: ale spoko - jakos dałam rade.

u mnie piękna pogoda sie zapowiada :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 paź 2008, 09:59

hejka,witam sie szybciorem z rana...Maya z tatusiem poszla na specerek wystrojona jak hmmm jak nie wiem co...hihihi chciala isc w berecie wiec szybciorem zalozylam i szli....wogole to wymysla co zjesc od rana i A. juz jej dal cukierka i jak chciala drugiego to mowimy ze juz nie ma,a ta pokazuje rekami ze nie ma?no i dalej jej wciskalismy ze pojdziemy do sklepu to kupimy i ona zaczela sie ubierac glizda ze do sklepu idzie :ico_puknij: ...no i musial z nia A. isc polazic....od rana zabawy nowa zabawka...jejka jaka frajda dla niej,az takiej eufori sie nie spodziewalam :ico_haha_01:

wogole to u nas sloneczko i bezchmurne niebo!!!

Gosia,no Hubert niezmieniony...duzy to fakt ale bardzo sie nie zmienil od zdjecia z podpisu!!!pokazuj nam go czesciej,kochana ma buzke!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość