NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

10 mar 2012, 10:45

Sejanapisalas o fryzjerze ..tez bylam tydzien temu i sie obcielam asymetrycznie bardzo jestem zadowolona i brwi tez sobie zrobilam a wczoraj kupilam sobie zielone /takie jasne seledynkowe spodnie rurki i musze przyznac ze dobrze w nich wygladam
ja tez sobie rurki kupilam, ale czerwone.. kiedys bym takich nie zalozyla a teraz jestem super zadowolona...
Poza tym on jakos niespokojnie sp[i ..kreci sie po calym lozku a nawet siada tak jakby przez sen ...wasze dzieciaczki tez tak maja???
hehe u nas tez, ale jak ma jakas pobudke to tylko jedna...
magda1614, ale Filipek ma sliczna buzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

10 mar 2012, 13:00

witam z :ico_kawa:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

10 mar 2012, 15:22

Hej , kochane !!!

Wielkie gratulacje za wszystkie skonczone miesiaczki i roczki!!!!!!!!!!
Ostatnio na wszystko brakuje mi czasu dlatego nic nie pisałam!! U nas ok , jutro wyprawiamy roczek OKSANKI razem z chrzcinami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mamy około 10 ząbkow , przynajmniej o tylu wiem bo mala nie da zajrzeć :ico_haha_01: , chodzi na szelkach , sama by sie poobijała strasznie :ico_sorki: :ico_sorki:

Aneta, ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za JUTRZEJSZY SKOŃCZONY ROCZEK NASZEJ UKOCHANEJ CÓRECZKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

10 mar 2012, 15:30

jutro wyprawiamy roczek OKSANKI
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

10 mar 2012, 20:18

kiedys bym takich nie zalozyla a teraz jestem super zadowolona...
ciekawe od czego to zalezy??? Ja tez kiedys bym niekupila zielonych zwlaszcza jak bym wazyla 60 kg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: (no przytylam 3 kg przez ta nauke :ico_wstydzioch: )

[ Dodano: 10-03-2012, 19:18 ]
ale Filipek ma sliczna buzie
no on ma takie duze fajne oczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 10-03-2012, 19:22 ]
jutro wyprawiamy roczek OKSANKI razem z chrzcinami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no my tez chcemy chrzciny na 25 marca zrobic !!!! ale bez zadnej imprezy natomiast na roczek (byc moze pozniej ze 2 tygodnie bo moze byc za zimno a potem Wielkanoc) duuuuzego grilla z dzieciatymi znajomymi :-D
za JUTRZEJSZY SKOŃCZONY ROCZEK
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Sto lat Oksanciu!!!

rany jak ten czas( zap... )leci... :ico_olaboga:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

10 mar 2012, 21:56

rany jak ten czas( zap... )leci... :ico_olaboga:
:-D :-D :-D oj tak tak mój za 2 tygodnie roczek normalnie szok :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

11 mar 2012, 21:47

rany dziewczyny gdzie jestescie??? :ico_noniewiem:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

11 mar 2012, 23:00

magda1614, fajne to zdjęcie w opisie, Filip ma takie dużee oczęta:)

ja wklejam parę z roczku,
tutaj Witek ze swoim kuzynem rok starszym
Obrazek

Witek pierwsze złapał różaniec;p
Obrazek

potem kase:)
Obrazek

Witek dostał od chrzestnego taką plastikową piaskownicę i zjeżdżalnie, reszta dała kaske
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

12 mar 2012, 12:32

hej dziewczyny
Dobrusia, za roczek Witusia :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
i super foteczki Wituś jak już urósł :ico_sorki:
ewelcia1245, za roczek :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
magda1614, jaki Filipek ma fajne włoski,mojej dopiero co zaczynają rosnąć :ico_sorki:
a ja przeziębiona,ale już przechodzi
w piątek byliśmy na Słowacji na nartach,było super,a i mała nie dała babci popalić i była bardzo grzeczniutka
z mieszkankiem narazie tyle że mamy umowę przedwstąpną teraz załatwiamy kredty,i powiem że łatwo nie jest,i jeszcze trzeba czekać tyle że :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ale mam nadzieję że się uda i go dostaniemy,chociaż ja wam powiem że ja tak nie cierpię kredytów,zawsze sie zastanawiam czy damy radę,czy podołamy i wogóle stracha mam jak cholera,no ale tak człwoiek nie uzbiera tyle żeby za gotówke kupic :ico_sorki:
w czwartek idę do fryzjera bo już mam taki odrost że wstyd :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
a w piątek jedziemy na targi budowlane do Mysłowic z mężem :ico_sorki:

mała ostatnio grzeczniutka
zrobiła 5 kroczków całkiem sama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a śpi..........super idzie ok 21 i śpi do 7 rano
a wczoraj w dzień spała 3,5 godzinki jednym ciągiem :ico_oczko:
ciekawe jak długo potrwa ta sielanka :ico_oczko:

tabogucka, wiadomo już co z pracą??? bo chyba nie doczytałam :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

12 mar 2012, 15:58

z mieszkankiem narazie tyle że mamy umowę przedwstąpną teraz załatwiamy kredty,i powiem że łatwo nie jest,i jeszcze trzeba czekać tyle że :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
a w jakim banku załatwiacie?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość