Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 lut 2012, 12:06

hej

u nas chorobowo...
Hania zaczęła chrypieć,Milena smarka przez co w nocy nie spała od 1 do 5 :ico_olaboga: teraz doszła temp.ponad 38...dałam nurofen i śpi,ale to chyba ząbki się szykują bo katarek przezroczysty :ico_noniewiem:
mnie dopadło gardło wieczorem i w nocy okropnie bolało,póki co przeszło,ale męża muszę po zaopatrzenie do apteki wysłać :ico_sorki:
ogólnie spałam tylko 3 godz :ico_placzek:
Filip ma dyskotekę w buzi-6 zębów idzie, dodatkowo ma zapalenie gardła. No ale nareszcie Filip dobił do wagi 8kg :ico_brawa_01: Patrycja przez te choroby i zmartwienia wykończona.
nareszcie przytył :ico_brawa_01: no ale Patrycji współczuję i Filipkowi :ico_sorki: :ico_sorki:
Jak ja się cieszę, że Mateusz normalnie zasypia sam, no czasami włączymy mu kołysanki.
_________________
u nas też mała zasypia,choć zauważyłam,że jak zbliża się choroba czy ząbki to wieczorem już trzeba po główce troszkę pogłaskać żeby zasnęła :ico_noniewiem:
nie wiem czy nie wybiorę się z nim jeszcze dzisiaj do szpitala na pomoc doraźną (przychodnia dzisiaj nieczynna), bo źle wygląda, jest blady, oczka ma jakieś dziwne, chudnie :ico_sorki:
zdrówka dla Krzysia :ico_sorki: lepiej się wybierz żeby jakiś lekarz go obejrzał :ico_noniewiem:
mój wstanie, ale jak go obudzę, bo sam Krzysia nie słyszy :ico_sorki: ale i tak jak go obudzę, to jest taki nieprzytomny, że nie ma z niego żadnego pożytku :ico_noniewiem:
to u nas to samo
albo usłyszy dopiero jak mała się już okropnie drze :ico_olaboga:
dzisiaj go zmusiłam do wstawania do małej bo co chwilę do łóżeczka trzeba było latać :ico_olaboga: :ico_olaboga: dopiero jak dałam nurofen przed 5 to poszła spac i do 8 był spokój :ico_sorki:
tylko jak ma skok rozwojowy, to ciężko mu usnąć i trzeba łóżeczkiem troszkę pobujać.
ja to nawet nie wiem kiedy Milena ma skoki rozwojowe :ico_wstydzioch:
Mateusz zaczął chodzić jako go trzymamy lub trzyma się czegoś-wcześniej dreptał w miejscu a teraz robi już po kilka kroków (podnosząc wysoko nogi niczym bocian) i staje albo siada ze zmęczenia.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nasza jak się rozchodzi to kilka minut trzeba z nią chodzić :ico_olaboga: wczoraj po kąpieli to A z nią 20 min bez przerwy łaził :ico_szoking: trzymał za ręce a ona tak jak bocian właśnie chodziła,ale wszystkie szafki musiała obejrzeć i otworzyć,szuflady itp :ico_olaboga: oj będzie z nią przechlapane :ico_sorki:
tak to pewnie biegłabym do Krzysia od razu jak tylko piśnie :ico_oczko:
niekoniecznie :ico_oczko: ale jak książka pomogła to super :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 lut 2012, 13:30

zdrówka dla Krzysia lepiej się wybierz żeby jakiś lekarz go obejrzał
dzięki :ico_sorki: wybiorę się jak mąż wróci, bo nadal słabo Krzysiu wygląda, nie chce jeść, dzisiaj zjadł dopiero 120ml mleka :ico_noniewiem:
u nas chorobowo...
witaj w klubie :ico_sorki: zdrówka!!!
ale to chyba ząbki się szykują bo katarek przezroczysty
u Krzysia też katar przezroczysty
albo usłyszy dopiero jak mała się już okropnie drze
dzisiaj go zmusiłam do wstawania do małej bo co chwilę do łóżeczka trzeba było latać
u nas dokładnie to samo :ico_sorki: od północy do 4 spał w miarę spokojnie, ale od 4 to co chwilę wstawałam.
ja to nawet nie wiem kiedy Milena ma skoki rozwojowe
ja widzę po tym, że Krzysiu gorzej śpi, krócej, mniej je-sprawdzam w tabeli i akurat w tym czasie jest skok.
trzymał za ręce a ona tak jak bocian właśnie chodziła
fajnie to musiało wyglądać :-D Krzysiu też się rwie do szafek i szuflad, na niektórych mam jeszcze blokady, które zakładaliśmy jak mieliśmy Tosię.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 lut 2012, 14:48

zdrówka!!!
dzięki :ico_sorki:
od północy do 4 spał w miarę spokojnie, ale od 4 to co chwilę wstawałam.
a u nas mała od 21 do 1 spała ładnie ale od 1 do 5 to masakra jakaś :ico_olaboga:
ja widzę po tym, że Krzysiu gorzej śpi, krócej, mniej je-sprawdzam w tabeli i akurat w tym czasie jest skok.
u nas tak nie ma :ico_noniewiem:
takie objawy to ja mam przy chorobie albo ząbkowaniu jak teraz :ico_noniewiem:


no i udało mi się w buźkę jakoś zajrzeć i jest kolejny ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u góry 1 się przebiła :-D
no i 2 obok bielutka więc pewnie i to przyczyna katarku i temperaturki :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 lut 2012, 16:37

Aniu, zdrówka dla Was :ico_brawa_01: za kolejne ząbki.
fajnie to musiało wyglądać :-D
Śmiesznie, bo raz jedna raz druga noga na wysokości prawie pach się znajduje :ico_haha_01:

W nocy u nas bez problemów. Młody spał 3,5h, zjadł obiad i rozszalał się w chodzeniu. Teraz wygłupy z tatusiem-na przemian pisk i śmiech.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 lut 2012, 16:44

Młody spał 3,5h, zjadł obiad i rozszalał się w chodzeniu. Teraz wygłupy z tatusiem-na przemian pisk i śmiech.
fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
moja od 15 śpi i jak tatuś przyjdzie łaskawie do domu to się zajmie dziećmi,ja sobie odpocznę :-D :-D
Aniu, zdrówka dla Was :ico_brawa_01: za kolejne ząbki.
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 lut 2012, 18:14

Byliśmy w szpitalu i niestety nad oskrzelami już furczy :ico_olaboga: także antybiotyk musiałam podać i flegaminę jeszcze dostał :ico_sorki:

Ania :ico_brawa_01: dla Milenki za kolejny ząbek

Murchinson ciekawe kiedy mój bociek ruszy w drogę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 lut 2012, 18:52

Byliśmy w szpitalu i niestety nad oskrzelami już furczy :ico_olaboga: także antybiotyk musiałam podać i flegaminę jeszcze dostał :ico_sorki:
oj zdróweczka dużo dla Krzysia :ico_sorki: :ico_sorki:


doznałam teraz szoku,znaczy kilka minut temu :ico_oczko:
mała stała za autkiem na którym siedziała Hania ( ja za nią co by eskortować małą jak stoi) i Hania odjechała a ta ją puściła i stała sama kilka sekund :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 lut 2012, 19:29

Murchinson ciekawe kiedy mój bociek ruszy w drogę :ico_haha_01:
Szybciej niż myślisz ale w swoim czasie i tempie :-) Zdrówka dla Krzysia, jaki ma antybiotyk? :ico_pocieszyciel:
ta ją puściła i stała sama kilka sekund :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: to teraz tylko patrzeć jak sama pójdzie w "świat" ;-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 lut 2012, 21:15

stała sama kilka sekund
to zaraz pewnie zacznie chodzić :ico_brawa_01: ja miałam 10miesięcy jak sama śmigałam, a córka znajomych 7 :ico_oczko:
Zdrówka dla Krzysia, jaki ma antybiotyk?
dzięki :ico_sorki: Ospamox i Deflegmin

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 lut 2012, 00:18

córka znajomych 7 :ico_oczko:
Niezłe kamikadze z tej dziewczynki. Ja miałam 10 ale upadłam na dupsko i samodzielnie zaczęłam dopiero ok.13 m-ca.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość