Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

12 kwie 2007, 22:49

Gosiu kochana najlepsze zyczenia--Hajabuzy czy jak to tam się pisze:)Pociechy z Julki i oczywiście z małżowiny;;)

Ja też jutro wybywam na wieś i nie wiem czy nie zancuję bo mąż oczywiście z kolegami wyłazi a mnei nie chce się samej z Oskarkiem siedzieć.

Dzięki za info o badaniach next week się wszystko wyjaśni...

Pozdrawiam

A ma pytanko czy zaglądała to może Agatka? Czy zagineła podczas pisania licencjatu??

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

13 kwie 2007, 07:37

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: od 3:30 spałam może 30min i to jeszcze nie jestem tego pewna bo nie mogłam zasnąć, pierwsze to Zuzia 2h nie mogła zasnąć, ręce mi się trzęsą i płakać mi sie chce.... a ona już świergoli z obok pokoju :-/

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

13 kwie 2007, 07:50

Cześć
Sosna- :ico_pocieszyciel: to przez zębola?
Ja dzis pospałam do 6, oczywiście słyszłam jak mały się kręcił ale nie wstawałam, po chwili usypiał, teraz zjadł i przekeca sie na brzuchol, juz chyba nie uśnie a stęka przy tym, jak stary dziadek

[ Dodano: 2007-04-13 ]
dziś znów pięknie pojechała bym gdzieś a tu nonono, mąż wróci wieczorem znowu sama, Kocica- zazdroszcze Ci tego wyjazdu nad morze, super masz, a dzisiaj mi się śniło ,ze jestem nad morzem, Witaminka i Kasiula to juz wogóle mają super nawet nie muszą nigdzie latem wyjeżdzać,
oooooooo i mały jęczy musze iść

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

13 kwie 2007, 08:16

Sosna :ico_pocieszyciel: , Erni jak na razie śpi w nocy ale niedługo tez mu żeby zaczną wychodzic i nie wiem jak będzie, od kilku dni nie chce jeść o 23, zjada 30-40ml i koniec, chyba przestanę go dokarmiać przez sen. Zdarzyło mu się już też kilka razy wtrabić cały mały słoiczek zupki gerbera z cielęciną.

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

13 kwie 2007, 08:20

ja tylkob się przywitam i ide przebierać małego.Będę później

[ Dodano: 2007-04-13 ]
reeni ja zdjęć nie dostałam aaneta25@o2.pl-----Poproszę :-D

Sosenko-----współczuję nieprzespanej nocki :ico_pocieszyciel: to napewno przez zębolka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

13 kwie 2007, 08:32

nie jestem pewna czy to co wymacałam to ząb czy to takie co wszyscy mamy pomiędzy górnymi zębami, tylko nigdy nie było takie "twarde"... a w nocy ona zaczęła się bawić, i moja jak się na brzuch obróci to też stęka a potem płacze, nawet jak sie nie obróci i zasnąć nie może to płacze :/
Reeni, cielęcinka to ulubiony smaczek Zuzi, zresztą jak ten słoik się odkręca to ładnie pachnie.... na razie nie radzę z kurczakiem.... :ico_oczko:

kiedyś ze spaniem było lepiej, budziła sie w nocy głodna i przy butli zasypiała, a teraz zabawa, a potem problem z zaśnięciem.... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-04-13 ]
Riterko, a moze tylko przenieśli ten temat, bo tam jest też inny dział o odchudzaniu.
Agatka, zaginęła... poszła po bułki i nie wróciła :-D

spadaaaaaaammm :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

13 kwie 2007, 09:24

Cześć! Ale dzisiaj cudna pogoda.
sosna, współczuję nocki. Może to faktycznie nie ząb, bo w końcu najpierw wychodzą te dolne.
mery, u nas podobny scenariusz. Mały pił Nan, kupki były zielone. Ale krostek i bolącego brzucha zeroooo. Lekarka kazała przejść na Nutramigen.
Miłego dnia.

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

13 kwie 2007, 09:35

to dzisiaj beda tutaj juz zupelne pustki bo pogoda kapitalna,musza nas przenies albo skasowac to sie ruszy :ico_haha_02:

my jestesmy juz gotowe do wyjscia ,wiec do zobaczenia wieczorem

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

13 kwie 2007, 10:12

Sosenko mój też tak miał,że budził się o 2-3 na zabawę,ale mu to minęło.Twojej Zuzi też minie :ico_oczko:

Witaminka ja na Twoim miejscu jak Karolek ma troszkę ponad 5 miesięcy bałabym się sadzać.Nam lekarka zabroniła do skończonych 6 miesięcy sadzać,bo "mały ma jeszcze za miękkie kosteczki"--tak to określiła.

Mosobku---miłego spacerku :-)

Kasiulka77---mam nową pocztę na o2 i nie mam twojego adresu i stąd brak zdjęć.

Dziś spaliśmy z jedną nocną przerwą od 23:30 do 00:30.Potem znowu o 4 jedzonko i do 7:00 spaliśmy bez przerwy.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

13 kwie 2007, 10:18

Anetko, tym się pocieszam ......... w nocy nie mam siły, teraz już o tym zapomniałam, wieczorem pewnie przyklapnę :-D
Witaminko, jak tak dalej pójdzie to skuszę się na małą kawkę :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości