kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

28 wrz 2007, 08:28

ja na nogach o 6.30 mały nie pozwolił pospać dłużej ale i tak jestem wniebowzięta bo spał od 20.30 do 4 rano, dostał jedzonko i spał dalej potem kolejne jedzonko o 7.30 pobawił się pół godziny, zaczął troszkę marudzić więc do łózeczka i śpi zobaczymy jak długo powinien około godzinki, u nas pogoda robi się coraz ładniejsza, fajnie bo miało padać i wiać a jak na razie świeci słońce, także raczej parasolki nie muszę targać ze sobą, wczoraj kupiłam małemu bluzę rozsuwaną z ocieplanym bezrękawnikkiem i buciki wkleję zdjęcia potem

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 wrz 2007, 08:35

Witajcie :ico_haha_02:

My mieliśmy pobudkę o 8 :ico_sorki: :ico_sorki:

Jeśli chodzi o dietę to ja też jem wszystko - kalafiorową, brokuły, ogórkową itp, chodziło mi o to, że ograniczę słodyczę bo ostatnio z nimi przegięłam - mały zamiast dostawać ode mnie witaminki to dostawał cukier :-D :-D

Żelu na dziąsła jeszcze nie kupiłam-ślini się na maksa, bez śliniaka ani rusz, wkłada wszystko do buźki ale marudny nie jest więc jeszcze poczekam.

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

28 wrz 2007, 08:38

właśnie rozmawiałam z T i wiecie co, jestem nonono a nie matka, napisałam, że Mat spał do 4....nonono prawda, spał do 1.30 bo T wstał żeby mu dać jeść a ja nawet tego nie słyszałam, co się ze mną dzieje, nie usłyszałam że dziecko się obudziło a przecież łóżeczko jest po mojej stronie, normalnie jestem w :ico_szoking:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 wrz 2007, 08:50

kate ja tez jestem w :ico_szoking: ze twoj T wstał i nie obudził ciebie zebys ty to zrobiła :ico_brawa_01: dla niego

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 wrz 2007, 08:51

kate_k82 spokojnie - pewnie byłaś bardzo zmęczona :-D Przecież my mamy jesteśmy tylko ludźmi, a nie robotami z motorkiem w du...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 wrz 2007, 09:01

Kate...i dobrze sie stalo-widzi ze zmeczona jestes :ico_brawa_01:

Doris no to ja w ym hotelu 3 lata temu mialam miesieczną praktyke :-D i za cholercie nie moge sobie przypomniec jego nazwy.....ale znajomosci z taką kobietka ktora tez juz tam nie pracuje mamy do dzis...bylo fajowo...a te imprezy w Copacabanie..mmmmmm
U nas jeszcze ciemno..i deszczowo niestety....na 10.10 mamy szczepienie..buuuu..a w nocy fajnie...1 pobudka o 4.00 i wyspane obydwie meczylysmy sie z godzine bo nie szlo zasnac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

28 wrz 2007, 09:06

a hej :-D ja własnie zjadłam to o czym wczoraj marzyłam hyhyhyhy i mam nerwa - dzwoni Duzy , ze mialo przjechac 40 hosstes na szkolenie a facet dzwoni dzis!!!! ze nie bedzie !!! ku.... jak on wyjdzie przed klientem - a wazny !!!!....oj.... wazne szkolenie i nonono taka ...... i jak oni maja w godzine znlaesc 40 osob ????

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

28 wrz 2007, 09:07

Kamizela święta racja a muszę Wam powiedzieć że relacje z T trochę lepsze ale teściowa mnie wkurza, wczoraj np zapytała się mnie dlaczego nie posprzątałam dołu (moja jest góra) przecież w sobotę mam gości, a ja na to że szwagier też jest w domu a ona no tak ale to chlop i nie wymagaj od niego takich rzeczy, później T się wtrącił i powiedział ze przecież każdy sprząta za siebie....byłam w szoku że stanął po mojej stronie, kur...przecież ja już i tak dużo robię mo ale jak nie posprzątałm to już wielkie halo...postanowiłam dbać o porządek tylko u siebie reszta domu mnie nie obchodzi ale widzicie same spotkało się to z dezaprobatą a pieprze to będę robić swoje!!!!!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 wrz 2007, 09:22

kate masz racje kuźwa, a tesciowa niby co, przecież kobieta, to niech sprząta...w sumie to mi sie wydaje ze ty na prawde taka dobra jestes i nikomu nie chcesz zrobic przykrości itp, nie jestes asertywna, tak jak moja przyjaciółka :ico_oczko: ale widzisz oni twoja serdecznosc wykorzystuja, nie daj sie, niech sie dąsa kobita, a jak chce mieć czysto to niech weźmie sama szmate i posprząta.

Ja sobie nie wyobrażam jakby moja mam przyszła i mi powiedziała sprzataj mi na dole, ja moge sama zaproponowac ze jej zyje podłogi czy coś, bo to jest moja mama, ale zeby sama mi kazała :ico_nienie: kiedys sprzatałam i góre i dół ale odkad wyszłam za maż ja zajmuje sie swoim domem, a mama swoim...

gosia no to zonk, hostessy to sie znaja na tej robocie, a teraz nawet jak znajdzie te 40 osób, oby, to nie wiadomo jak im pojdzie, ale jaja......

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

28 wrz 2007, 09:49

GLIZDUNIA, ja tez nie pamietam nazwy tego hotrelu ale jutro tam bede to postaram sie zapamietac, wiem ze trroche wczesniej jest hotel ale on sie nazywa WIlla Aqua czy jakos tak.

Gosia A, no to lipa z tymi hostessami...

[ Dodano: 2007-09-28, 09:50 ]
kate_k82, a tesciowa to sobie ustaw i bedzie dobrze.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość