Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 wrz 2008, 12:48

miszka, no to poczekaj do poniedzialku, zobaczysz jak to dalej bedzie

A mi nogi odpuchly :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: takie dziwne teraz sa cienkie :-D ale jeszcze czuje bol troche chyba jeszcze do konca nie odpuchly ale jest o niebo lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja mam pytanko odnosnie kladzenia malucha, ja zmienian pozycje jak klade go do lozeczka zeby lezal nie tylko na jednej stronie ale on i tak glowke odwraca na jeden bok i ciagle lezy na tym samym, boje sie, ze mu sie glowka zdeformuje :ico_placzek:

Musze leciec maly sie budzic chce cycuszka :-D

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

26 wrz 2008, 14:32

Agusia przesliczny maluszek!!!! z reszta wszystkie nasze Bejbiki są tak cudne, że szok!!!!! :ico_brawa_01:
mmarta, tak czy owak-juz niedługo. A z opadnięciem brzucha faktycznie jest róznie-niektóre juz miesiąc wcześniej chodzą z niskim brzuchem, innym nie opada wcale.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 wrz 2008, 14:39

Pati Miszka Agusia :ico_placzek: jak ja wam zazdroszcze ze juz jestescie po ze juz wam ta opuchlizna schodzi i kilogramy :ico_placzek: mi wszystko przybiera :ico_placzek: ale najbardziej no to ze wiecie juz jak wygladaja-i ze sa zdrowe Wasze maluchy :ico_sorki:
ja juz powoli trace nadzieje i optymistyczny nastroj :ico_placzek:
moze chociaz sarenka urodzila bo sie nie odzywa :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-09-26, 14:40 ]
innym nie opada wcale
mam ndzieje ze sie do tych zaliczam

[ Dodano: 2008-09-26, 16:46 ]
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
sarenka sie nie odzywa bo pewnie rodzi-a slonko w szpitalu-jej kolezanka zostawila wiadomosc na pazdzierniku ze sie strula i jest w szpitalu ale chyba ja juz zostawia bo na skurcze lekkie i szyjka skrucona :ico_brawa_01: moze niedlugo urodzi :ico_sorki:
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
wiec zostalam sama :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

26 wrz 2008, 18:47

A ja mam pytanko odnosnie kladzenia malucha, ja zmienian pozycje jak klade go do lozeczka zeby lezal nie tylko na jednej stronie ale on i tak glowke odwraca na jeden bok i ciagle lezy na tym samym, boje sie, ze mu sie glowka zdeformuje
Kochana spokojnie nic mu sie nie stanie :-) mozesz mu z kocyka robic waleczek chyba ze masz taki gotowy i jak go polozysz na drugi bok za plecki mu go podstaw zeby sie nie odwrocil na plecki :ico_oczko: A po za tym malenstwa tak maja ze obieraja sobie jedna strone, w ktora odwracaja glowke podobno ma to zwiazek jak mu bylo lepiej w brzusiu a dorosli tez zauwaz ze lubie spac na ulubionym boku a jak spia na wznak to glowa leci zwykle w jednym kierunku to takie odruchy natruralne :ico_oczko: A miniulek ma sliczna gloweczke i tak pozostanie :-)

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

26 wrz 2008, 23:09

marta Kochana,ja cie tu samej nie zostawie.JAk by mialo cos sie dziac to mam twoj nr i bede odrazu meldowac.
Nie mialam jak pisac bo mezulo okupuje caly dzien kompa,instalowal nowe programy.JA juz sie wsiekalam bo myslalam ze cos pominelam,tzn ze to ty mi na porodowke ucieklas,ale moge z ulga odetchna .Nie zostalam jednak sama.

Dzis sprzatalam,prasowalam,wybralam sie do miasta i nadal nic.LEdwo sie ruszam,czuje moje dziecko juz na kolanach,brzuch wisi bardzo nisko,a dzidzia sie uparla i nadal sobie siedzi w swoim ciasnym M1.
Ale jutro nie chcialabym urodzic,czekam na niedziele conajmniej,wtedy mama juz bedzie:-)
Ale i tak obstawiam srodeeeeeeeeee.TAk sobie wyliczylam z @

Jest tu kto`s????????????????????????

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

26 wrz 2008, 23:24

Jest tu kto`s????????????????????????
chyba tylko ja :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

26 wrz 2008, 23:31

miszka Widzialam raz na fotce ze masz ten koszy^k dla dzidzi(sorry,ale nie wiem jak to sie pisze po polsku)Powiedz czy przydatne to jest,bo chcialabym tez sobie to kupic.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 wrz 2008, 05:17

Powiedz czy przydatne to jest,bo chcialabym tez sobie to kupic.
kochana,Natalka jeszcze ani razu nie spala w lozeczku cala noc.W ciagu dnia uzywam wylacznie koszyka!To jeden z najpotrzebniejszych w moim domu rzeczy dla dziecka w tej chwili.Ona po rostu woli lezec w koszu bo lozeczko chyba jest za duze.Sama nie wiem,ale dla mnie rzecz absolutnie niezbedna!Polecam :ico_brawa_01: Pewnie to zalezy od dziecka,ale u mnie sie sprawdza :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 wrz 2008, 06:20

:ico_noniewiem: witam wczesnym rankiem
oczywiscie nic sie nie dzieje...

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

27 wrz 2008, 10:04

A mozesz jeszcze raz wstawic jaki masz?Marta tez ma taki,albo??

Acha, przydaloby sie przywitac:-)
Witam rankiem, w nocy bolal mnie brzuch az do krzyza,myslalam ze sie rozkreca,ale ustalo :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość