Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

09 gru 2010, 12:28

dla Klary w dniu pierwszych urodzin życzymy dużo zdrowia i wiele powodów do radości.
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: wiele radośći i zdrowia :-) spełnienia marzeń.

Shiva oby Twoja noga do świąt wydobrzała :ico_sorki:
ja mam @ i leci ze mnie
a ja 16 dni po okresie i mam jakieś skrzepy :ico_noniewiem: sama nie wiem o co chodzi :ico_noniewiem:
ale pozytywnie, coraz lepiej biega, bo nie chodzi mało sie wywala i jazda na pupie to juz tylko ostatecznosc, dzisiaj o 17 impreza
barawa dla Niej no i udanej imprezy
Nie pamiętam już kiedy ostatnio ktoś inny z nią został...
dlatego staram się teraz wychodzić choćby na 15 min na kawę do sąsiadów.
A u nas Asia - zaczyna chodzić, no może za dużo powiedziane,
:ico_brawa_01: pięknie.

a u nas gorzej. mały potwornie płakał w nocy, nosiłam go i też wyłam z bezradności... guzek twardy jak skała. Moim zdaniem jest gorzej :ico_noniewiem: no ale jutro się okaże.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

09 gru 2010, 12:31

anusiek, biedy Piotrus :ico_olaboga: :ico_placzek: oby wszystko, szybko wrocilo do normy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

09 gru 2010, 12:42

dzieki za życzenia w imieniu Klary :ico_sorki:

moja też zaczyna już krzyczeć jak wychodze, nie zawsze ale jednak, albo złapie mnie za nogawkę i nie chce puścić :ico_oczko: ale jak już mnie nie widzi to spokój

Asia na filmiku podryguje jakby tańczyła :ico_brawa_01:
a ja 16 dni po okresie i mam jakieś skrzepy :ico_noniewiem: sama nie wiem o co chodzi :ico_noniewiem:
mi nie dość że ten bardzo szybko przyszedł to jeszcze w trakcie miałam plamienia :ico_olaboga: myślałam że w ciąży jestem :ico_wstydzioch: już marzyłam o 2 córci :ico_wstydzioch:
i też wyłam z bezradności... guzek twardy jak skała
jejku ale on biedny :ico_olaboga: aby te leki zaczely dzialac

[ Dodano: 2010-12-09, 12:42 ]
ale jaja, jeszcze jestem w szoku, dzwonilam przed chwilą zapisać syna na wizyte do pulmonologa na przyszły rok a jutro jedziemy bo miejsce sie zwolniło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

09 gru 2010, 13:44

dzwonilam przed chwilą zapisać syna na wizyte do pulmonologa na przyszły rok a jutro jedziemy bo miejsce sie zwolniło
super :ico_brawa_01:


a ja wlasnei sobie przypomnialam ze jutro mamy wizyte w przychodni dla dzieci(nie w tej do ktorej chodzimy) :ico_olaboga: musze tylko zadzwonic i zapytac sie w zwiazku z czym ta wizyta :ico_haha_01:


Marcel spi a ja jem obiad

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

09 gru 2010, 15:12

dzieczynki poczytuje was ale nie mam niestety z duzo czasu na pisanie,wiec przepraszam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

09 gru 2010, 17:15

marzyłam o 2 córci
hehe marzenie do spełnienia. Ja prawie cały dzień nosiłam Piotrka w szpitalu, myślę że to od tego mam te skrzepy...
dzwonilam przed chwilą zapisać syna na wizyte do pulmonologa
daj znać jak po wizycie.
zapytac sie w zwiazku z czym ta wizyta
haha ciekawe... :-)
ale nie mam niestety z duzo czasu na pisanie
napisz chociaż w kilku zdaniach co u Was.

Ciekawe jak Rybka i Jej "Rybiątka" mam numer chyba, może napiszę...ONi chyba w tym Dziekanowie są :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

09 gru 2010, 19:32

kurcze, już kończyłam posta, gdy Justynka walnęła mi w klawiaturę i wszystko skasowała :ico_zly:
a u nas gorzej. mały potwornie płakał w nocy, nosiłam go i też wyłam z bezradności... guzek twardy jak skała. Moim zdaniem jest gorzej :ico_noniewiem: no ale jutro się okaże.
biedny Piotruś, oby jutro było lepiej :ico_sorki:

leona, te gorączki są rzeczywiście jakieś podejrzane, może to nie ząbki a 3dniówka?? :ico_noniewiem:

anetka607, super, że udało się załatwić tą wizytę u lekarza, no i daj znać jak się udała impreza :-D

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

09 gru 2010, 19:36

te gorączki są rzeczywiście jakieś podejrzane, może to nie ząbki a 3dniówka??
tez biore to pod uwage :ico_oczko: takze tak czy inaczej do lekarza nie ma sensu isc :ico_noniewiem:


nie poszlismy na wizyte, zadzwonilam i okazalo sie ze to szczepienie(dodatkowe, dlatego nie w naszej przychodni) no a ze maly goraczkuje to szczepienie odpada, dobrze ze zadzwonilam, po nowym roku maja nam przyslac nowy termin
no i daj znać jak się udała impreza
i oczywiscie czekamy na fotki :-D :ico_sorki: :ico_sorki:


znowu musialam malemu po poludniu dac czopka, teraz szaleje z tata :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

09 gru 2010, 20:54

i ja sie witam na chwilke, teraz mamy goscia, to glupio byloby przesiadywac w necie :ico_oczko:

duzo zdrowka i usmiechu dla Klaruni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

anusiek, trzymam mocno kciuki, zeby nie trzeba bylo inwazyjnie leczyc Piotrusia :ico_sorki:

Shiva, jak tam noga, chodzisz jakos?


wybralismy sie dzisiaj razem z tesciowa do centrum handlowego i tak jak myslalam, ona w zasadzie duzej ochoty na to nie miala, nie wiem co sobie moj maz ubzdural :ico_noniewiem:
szukalam kozakow dlaKiary i nie znalazlam, albo nie bylo w tym rozmiarze (chcialam 20), albo za 55 euro, jakies markowe :ico_puknij: sobie tez nie kupilam, porzadne strasznie drogie. 4 godziny tam spedzilismy, ale z kiepskim wynikiem.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

09 gru 2010, 21:00

Helen, szkoda ze zakupy nie wypalily :ico_noniewiem:
to jednak szukasz kozakow dla Kiary??

[ Dodano: 2010-12-09, 20:01 ]
Marcel w lozeczku ale cos chyba spac mu sie nie chce :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość