ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 wrz 2007, 10:53

doris to miło, moja ma sopodenki z firmy ladybird, uwielbiam jej je zakładac...

ja tez myślałam ze to od suchego powietrza, ale to tak ją trzyma moze od tyg, jak nie ma smoka to normalnie, przy jedzeniu normalnie, wiec nie wiem czy cos jej tam siedzi czy nie, w sumie zadnych objawów chorobowych nie ma... :ico_noniewiem:

ja kłade mokre rzeczy na kaloryferty zeby troche odparowały....nie mamy niestety nawilżacza...

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

28 wrz 2007, 11:01

ahhhh ale mi sie nudzi.... :ico_placzek:
jakas dzis zla jestm....dziewczyny czy wy tez tak czasami macie??
wogole to jest mi dzis jakos zle,wydaje mi sie ze az jakos malo uczuc mi okazuje :ico_placzek: musze go prosic zeby mnie przytulil albo powiedzial ze mnie kocha:((
jest mi strasznie smutno dzis....nie poszedl dzis do pracy ale pomaga cioci w sklepie
jeszcze jak zobaczylam w jego telefonie tapety z jakimis golymi babami :ico_zly: to jakos mi sie zrobilo przykro,bo wydaje mi sie ze ja uz nie podobam mu sie tak jak przed ciaza :ico_placzek: :ico_placzek: faktycznie wygladam gorzej jesli chodzi o moja figure,i mam duzo rozstepow :ico_zly:
naprawde jest mi dzis zle :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 wrz 2007, 11:03

Dzień niedobry...
No to jazda u Was na maxa...
Kate_k82 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla męża!!! oj, chyba się naczytał chłopaczysko, że taka zmiana! chwała mu za to! może Ty też go pochwal...oni tak lubią... :-D A teściowej kij w krzyż! wredna baba! a co Ty kuźwa jesteś robokop??? niech spada na drzewo!

Gosia no to ja już widzę jakie macie nerwy! co za ludzie...oby się skończyło powodzeniem!

U nas bardzo średnio...mix wieczorny wystarczył Hani tylko do północy...potem znów jadła...a od 3 zaczęła stękać i się wiercić...chyba na kupsko...i tak do 6 wstawaliśmy...potem cyc i plantex...i o 8powtórka...dopiero przed chwilą usnęła...płacze...marudzi...kaszki nie chciała...kupy trochę z bólem zrobiła i wielkim stękaniem...dziś więcej musi pić! a potem to już histeria była na maxa...zjadła wreszcie trochę i śpi..bo ja już :ico_placzek: ciśnienie mi skacze normalnie...dziś się nie nadaję na matkę...muszę odpocząć!!! chyba zżera mnie powoli stres przed pracą i wyjazdem J i w ogóle wpadam w dołek...a jescze pogoda paskudna... :ico_zly:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

28 wrz 2007, 11:04

Anes głowa do góry,przepraszam że tak krótko napszę wiecej póżniej bo idę się szkować do lekarza

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 wrz 2007, 11:56

ANES mój mężczyzna ma na tapecie w tel. mnie i synka - zapytaj swojego czy on się w nastolatka bawi, że gołe babki sobie ściąga :ico_zly: :ico_zly:

Ja też czasami mam złe dni i to całkiem normalne. I nie przejmuj się tymi rozstępami - chyba wszystkie je mamy (?) i żyjemy - ja moim chyba nadam imionka i będę sobie z nimi rozmawiać :ico_oczko: Nie znikną już bezpowrotnie więc muszę je pokochać :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 wrz 2007, 12:07

Anes spokojnie...My kobiety tego nie zrozumiemy nigdy...Ale dla facetów to raczej normalne, że lubią sobie popatrzeć...Ja też się :ico_zly: kiedy widziałam w jego kompie gołe laski, albo znalazłam jakieś filmiki...to strasznie na mnie działa i też zaraz czuję się niekochana i w ogóle...Ale oni to robią nieświadomie...nie dlatego, że już nas nie kochają! :ico_nienie: On Cię na pewno kocha i podobasz mu się...po prostu musi sobie popatrzeć na laski i już. A pewnie jescze chłopak młody... nic nie poradzisz...Proponuję pogadać...szczerze...

Mój też w telefonie ma Hanię...Ale gdzieś tam głęboko jakaś nonono by się znalazła.. :ico_noniewiem: no bywa...przecież go nie zabiję...

Natomiast z humorkiem to możemy sobie przybić piątki dziś...ja już wymiękam... :ico_placzek: a jescze sie umówiłam, że do pracy podjadę, żeby się wszystkiego dowiedzieć z nowości i pokazać Hanię...A ona nadal nie w sosie :ico_olaboga: zaraz się obudzi, bo już wiercidupka się włączyła...ratunku!!!

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

28 wrz 2007, 12:13

a ja dostałam telefon i jestem na 2 etapie rozmów - znaczy przeszłam ..czekam do 10 pazdziernika ..moze i dobrze - z małym posiedze dłuzej .... no zoabaczymy ... aaa i spało moje szczescie dzis w dzieńm 1,5 godziny!!!! jak nie mój synol :-D fakt przebudzał sie 2 razy - ale smoczek i spał dłuzej .... do dziewczyny ja na spacer

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

28 wrz 2007, 12:13

U nas też nonono nonono... :ico_placzek: bioderkolog akurat dziś nie przyjmuje.... kurde i nikt nie raczył mnie wcześniej powiadomić :ico_oczko: a J. wziął specjalnie wole w pracy.... i teraz na mnie warczy....... :ico_olaboga: i mówi mi dziękuje... :ico_placzek:
I zaraz porywa mnie do teściów.... :ico_noniewiem:
a wdomu nic nie ruszył ani cm nic..... :ico_placzek: a miałam nadzieję..... oj głupia ciągle jestem... a on, że wymuszam... :ico_placzek: że musi mieć wene...
a ja wene do wszystkiego, to z rękawa wytrzepuję co rano..... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
dobra spadam bo załzawię całą klawiaturę....
oj nie fajnie się weekend zaczyna....
a jeszcze muszę zagryźć zęby przed justrzejszym weselichem... ludzieeeeeeeeeeeee ...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 wrz 2007, 12:22

Co to się dziś dzieje :ico_olaboga: Wysyłam :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: z pozytywną energią dla wszystkich mamusiek i :569: dla mężów - nie denerwujcie nas bo będziecie mieli przekichane...

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

28 wrz 2007, 12:42

kamizelka moj tez do nie dawna mial nas na tapecie...a teraz co?????????????
ehhh szkoda slow.....musialm wyjsc na spacer sie przewietrzyc :ico_placzek: :-)
juz troche lepiej,ale wiecie chyba kazda kobiete czasem dopada taka depresja mala :ico_olaboga:
zborra wiem ze kazdy facet jest taki ale gdyby on choc troche mi okazywal uczuc czasem to inaczej patrzylabym nawet na te baby w telefonie :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość