diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

25 cze 2007, 22:09

wszytkiego super naj naj naj :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla Nicol za dolaczenie do 11 miesieczniakow
i ogromniaste gratulacje i jeszcze wieksze buziaki i sto lat sto lat dla kaolowej Nicol na roczek
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
[/b]

To Piotrus juz 10 zabkow ma :ico_szoking: brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczyny wszystkie Was wywiewa do prac ? :ico_olaboga:
Trzymam kciuki zatem za Was :ico_oczko: :one: powodzenia :ico_brawa:

Zaraz doczytam co pominelam :ico_haha_02:

Dzis wystraszylam mojego szkraba calkowicie nieswiadomie,a juz na pewno nie celowo ...
poraz setne popiegl do telewizora i osprzetowania i zaczal majsterkowac przy czyms na co ja z przejeciemi czule : Myyyszko??? a on, az odskoczyl jak poparzony, upadl ( choc siedzial przewrocil sie do tylu) i tak zaczal plakac ... nie oddychal przez chwile chyba :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: ... a ja nawet nie krzyklam ... zapytalam , a ze zajeta bylam czytaniem nawet nie chcialo mi sie isc w jego kierunku :ico_wstydzioch:
Chyba byl zamyslony i bardzo skupiony na majsterkowaniu ...i naturalnie wiedzial,ze nie powinien tego robic,wiec sam moj glos wystraszyl go ... przynajmniej ak saobie tlumacze to niecodzienne zachjowanie
Rozpisalam sie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

25 cze 2007, 22:13

iwonka, Różyczka z tego co wiem, rozpoczyna się wystąpieniem drobnej różowej wysypki - najpierw za uszami i na czole, a następnie na całym ciele. Wysypce może towarzyszyć niewielka gorączka. Drobne plamki w ciągu paru godzin zlewają się ze sobą, tak że skóra wydaje się bardziej zaczerwieniona niż pokryta wysypką.
Jednym z typowych objawów różyczki są również powiększone i bolesne przy dotykaniu węzły chłonne na potylicy, za uszami i na szyi. Czasami obrzęk węzłów utrzymuje się przez parę tygodni, ale nie jest to niebezpieczne.

[ Dodano: 2007-06-25 ]
diem, ja tak kiedyś w podobny sposób przestraszyłam Malwinkę .... chodziłyśmy za rączki po podwórku i podbiegł do nas pies i wyglądało to jakby chciał Niunę polizać po buzi więc delikatnie powiedziałam "ej ... piesku ...." A Malwina w płacz ... zachodziła się aż ni nie mogłam ja bardzo długo uspokoić ... nie wiem dlaczego .....

[ Dodano: 2007-06-25 ]
Maggie pisze:Dziewczynki trzymajcie jutro za mnie kciukaski......


duchem będę z Tobą ....

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

25 cze 2007, 23:04

i ja dziewczynki trzymam za was kciukasy...ale bedzimy miec mamusie pracujące.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja o rozyczce nic nie wiem....

my wlasnie wrocilismy z rocznicowej kolacji..bylo milutko :-D

[ Dodano: 2007-06-25, 23:06 ]
Maggie, ale sliczne foteczki...Antoś jest taki sliczniutki....przeuroczy...uwielbiam na niego patrzec


mama kingi brawa dla Kinguni......mój niunio tez już cudnie zasuwa na 2...nawet na spacerach

i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Nicolki za super picie!!!!
kristi
a tesciem sie nie przejmuj.....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 cze 2007, 07:12

Halloo mamusie
Ja juz sie nie kladlam bo jakos mi sie niechce :ico_oczko: A mala Nicolinka moja sobie dalej spi :ico_oczko:
Pogoda u nas nie za bardzo.. padal deszcz w nocy i teraz jest tak po deszczu.. moze sie jeszcze wypogodzi :ico_oczko:

Iza staram sie nie przejmowac tym tesciem.. ale najgorsze jest to ze w czwartek musze z nim jechac do lekarza bo mam mala kontrole u ginekologa i termin o 11 30 a o tej porze maz w pracy jest i nie zostaje mi nic innego jak jechac z tesciem.. o rety jakos to przezyje.. :ico_zly: Nie lubie go.. moja tesciowa tez mi powiedziala ze jak bym sie nie odezwala to by tego nie bylo.. a ja jestem inna niz ona moja tesciowka sie cale zycie nie odzywa a ja tak nie umiem bo mi by nerwy wysiadly.. :ico_noniewiem:
Ciesze sie ze kolacyjka i rocznica sie udala :ico_brawa_01:

Mama_Kingi.. a ty jak sie tak zle czujesz to moze w ciazy jestes?? I jak tam starania rozpoczete ?? Zarcik maly :ico_oczko: Napewno poczujesz sie lepiej za niedlugo :ico_oczko: Powodzenia

Aginka to fajnie ze sie wszystko ulozylo i ze masz ta prace to faktycznie zbieg okolicznosci z tym klijentem :ico_oczko: No ale swiat jest maly tak mowia heheh

Maggie trzymam kciuki bedzie dobrze powodzenia :ico_oczko:

I jeszcze raz dziekuje wam za zyczonka to milutkie :ico_oczko:

A u nas moze sie wypogodzi bo slonko mnie razi przez okno takze chyba bedzie pogoda tym bardziej ze ja chce isc na spacerek z Nicole do sklepku po male zakupki no a teraz ide cos zjesc Milego dzionka papa

[ Dodano: 2007-06-26, 07:18 ]
A ja wiem tylko tyle o rozyczce ze wystepuja na ciele kropki czerwone i moze wystapic goraczka.. Wiecej nic niewiem ale mamy fajnego experta :-D Aginke to juz napisala co to rozczka i czy sie objawia :ico_brawa_01: dla Aginki super i tak zwiezle i na temat o rozyczce :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

26 cze 2007, 07:57

Kristi pisze:
Mama_Kingi.. a ty jak sie tak zle czujesz to moze w ciazy jestes?? I jak tam starania rozpoczete ?? Zarcik maly :ico_oczko: Napewno poczujesz sie lepiej za niedlugo :ico_oczko: Powodzenia



no wlasnie tez tak sobie pomyslalam......moze to dzidziuś????

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 cze 2007, 08:36

cześć dziewczynki
ale mam stracha przed tą rozmową...wczoraj się przygotowywałam, ale teraz czuje że wejdę i nic nie powiem :ico_wstydzioch:

Mamy kolejnego zęba wczoraj zauważyłam, podczas smarowania żelem, czyli mamy ich już 6 wszystkie jedynki, górną lewą czwórkę i dolną prawą dwójkę :-D

iza pisze:Mama_Kingi.. a ty jak sie tak zle czujesz to moze w ciazy jestes?? I jak tam starania rozpoczete ?? Zarcik maly :ico_oczko: Napewno poczujesz sie lepiej za niedlugo :ico_oczko: Powodzenia

no no też mi się tak wydaję... :ico_haha_02:
iza pisze:Maggie, ale sliczne foteczki...Antoś jest taki sliczniutki....przeuroczy...uwielbiam na niego patrzec

dzięki iza ja też uwielbiam patrzeć na Twojego Matiego, wogóle lubię patrzeć na Wasze Szkraby.... bo sobie myślę że to takie znajome nasze kochane dzieciaczki :ico_oczko:
Kristi wiem że z niektórymi ludzmi nie mozna dojść do porozumienia i Cię rozumiem też jestem wybuchowa i nie umiem niektórych spraw przemilczeć... :ico_noniewiem:
W każdym razie mam nadzieje ze się nie pozabijacie z teściem :-D
a tak całkiem serio będzie dobrze, nie martw się!
Aginka, to widzę że rozmowa poszła Ci dobrze.... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

26 cze 2007, 10:29

Cześć Kobietki.
Maggie, trzymam kciuki...
Oj, wszystkie uciekacie do pracy, a ja nawet nie myślę o tym :ico_olaboga: . Jakaś kura domowa się zrobiłam... Ale pewnie gdybyśmy mieli inną sytuację materialną to zmuszona bym była iść do roboty...A ja Wam troszkę też zazdroszczę podjęcia tej decyzji...
Dziewczyny- co do ciąży- raczej niemożliwe. Biorę od kilku miesięcy tabletki. G. się zastanawia, czy to nie za wcześnie na kolejnego maluszka, a ja go przekonuję, że absolutnie nie. Więc starania zaczynamy za jakiś miesiąc albo dwa.
To moje samopoczucie pewnie dlatego, że jestem "niskociśnieniowiec", a wczoraj miałam jak na mnie, wysokie ciśnienie. Ot, i to powód...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 cze 2007, 11:37

cześć dziewczynki, będziecie się ze mnie śmiały bo zrobiłam z siebie koszmarną idiotk.................. :ico_puknij:
poszłam do tego przedszkola i okazalo się że wcale do mnie nie dzwonili...a ja byłam przekonana że to oni....o mało się ze wstydu nie spaliłam :ico_wstydzioch:
teraz zupełnie nie wiem kto dzwonił...pytałam się tego ktosia czy to przedszkole w Long Hanborough czyli w mojej wsi...no i okazało się że tak...ale w mojej wsi jest tylko jedno przedszkole właśnie to do którego się dzisiaj udałam buuuuuuuuuuuuuuuuuu :ico_zly:

Od razu odzwoniłam pod ten numer który domnie dzwoinił w piątek ale tylko sekretarka się włączyła ...zobaczymy. Może zadzwonią...ale i tak pierdółki jaką jestem nie przyjmą ...matko gdzie ja mam głowę :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

No nic jutro mam rozmowę w Oxfordzie, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Strasznie się tym wszytskim przejełam.

Mama_Kingi, to najlepszy czas na dzidziusia...ja gdyby nie moje terazniejsze rozterki tez bym się zdecydowała, a mój męzu to gotowy w kazdym momencie :-D

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

26 cze 2007, 18:44

Maggie pisze:cześć dziewczynki, będziecie się ze mnie śmiały bo zrobiłam z siebie koszmarną idiotk.................. :ico_puknij:
poszłam do tego przedszkola i okazalo się że wcale do mnie nie dzwonili...a ja byłam przekonana że to oni....o mało się ze wstydu nie spaliłam :ico_wstydzioch:
teraz zupełnie nie wiem kto dzwonił...pytałam się tego ktosia czy to przedszkole w Long Hanborough czyli w mojej wsi...no i okazało się że tak...ale w mojej wsi jest tylko jedno przedszkole właśnie to do którego się dzisiaj udałam buuuuuuuuuuuuuuuuuu :ico_zly:



ale numer :ico_olaboga: :ico_olaboga:

czyli gdzies się nie zjawiłas......tam gdzie powinnas....ale jazdda

[ Dodano: 2007-06-26, 18:48 ]
nas dzis kolejny dzien złapała ulewa ...świetnie po prostu....

mati mnie dzs zadziwil..ma taki jezdzik....i aby grala muzyka trzeba nacisnąc nosek....i on t dzis robi...biegga z tym jezdzikiem..muzyka sie konczy...mati staje..naciska nosek i jedzie dalej...niby nic takiego a ciesze sie z tego jak dziecko

w ogole jest kochany...brak słów....pieknie spi w nocy..w dzien tez slicznie.....tak duzo juz rozumie ze czasami jeste w szoku...mówie ..daj nionio....on wyciga smczek z buzi i mi daje....i tak pieknie daje buzi
do tego chodzi juz super,...wlasciwie cały czas na nogach....

ale sie nachwalilam.....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 cze 2007, 19:02

Maggie ale szok.. Ale tak to czasami bywa.. ciekawe kto to dzwonil.. pomylilas przedszkola oh smiesznie to troche brzmi no ale zdarza sie Powodzenia uda sie napewno w tamtym przedszkolu w Oxfordzie a jesli chodzi o moja wybuchowosc to ja uwazam siebie za bardzo spokojnego czlowieka tylko mysle tez ze ja wiem co robie i ze jestem dorosla i nie dam soba kierowac mojemu tesciowi.. oj ciezka sytuacje mam z nim no ale moze sie nie pozabijamy heh ale masz racje nie umiem nic nie powiedziec :ico_nienie: :ico_oczko: :-D

Mama_Kingi tez uwazam ze juz by byl czas na nastepnego maluszka.. Trzymam kciuki za was i moze sie mezus w koncu zgodzi :ico_oczko:

Ok powiem wam.... :::::

JESTEM W CIAZY

Niewiem ktory miesiac ale wiem i czuje ze mala fasolka jest u mnie w brzuchu i dlatego jade z tesciem w czwartek do ginekologa zeby potwierdzil moja ciaze.. o rety ciesze sie ale nie myslalam ze to sie tak szybko stanie.. Jest mi niedobrze czuje sie jakas ociezala ale jestem szczesliwa i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i ze pan bog mi da to dzieciatko szczesliwie donosic i bedzie wszystko ok aha test ciazowy zrobilam tydzien temu i byl pozytwny dwie kreski jak na autostradzie wow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
Pozatym to u mnie ok,mala jest zywa jak za dwoje dzieci ale teraz spi to jest troszke spokoju zajrze pozniej jak sie uda buziaczki dla was paaa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości