Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

09 gru 2010, 21:05

to jednak szukasz kozakow dla Kiary??
jak juz sie wybralam na zakupy, to poogladalam :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

09 gru 2010, 21:08

ja moze w PL popatrze na jakies butki, a mama i tak zamowila te z greenfoot :ico_oczko: ale to raczej na wiosne

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

09 gru 2010, 22:06

dlatego staram się teraz wychodzić choćby na 15 min na kawę do sąsiadów.
ja niestety ostatnio nie mam takiej możliwości, męża nie ma, a moja mama nie ma ochoty/siły zajmować się Wiką, ostatnio coś nie za dobrze się czuje, do tego zmęczenie, bo pracy lekkiej nie ma (pracuje w kuchni w domu pomocy społecznej), więc nie miałabym serca jej teraz tak męczyć, bo niestety za Wiką to trzeba nieźle się nabiegać, ja już ważę tyle ile w liceum :ico_oczko:

anusiek, tak Wam współczuję, biedny Piotruś, będę trzymać kciuki, żeby te leki pomogły :ico_sorki:

anetaka607, poszczęściło się Wam z tą wizytą :-D
dzieczynki poczytuje was ale nie mam niestety z duzo czasu na pisanie,wiec przepraszam :ico_sorki:
a coś się stało?
Ciekawe jak Rybka i Jej "Rybiątka"
też ostatnio o nich myślałam, mam nadzieję, że wszystko ok. O ile dobrze pamiętam, to Zuzia miała mieć w grudniu kolejną operację.

leona, no to szczepienie faktycznie odpada

Helen, szkoda, że zakupy się nie udały :ico_noniewiem:

Co do butów zimowych, to przypomniałam sobie, że Wiki dostała po kuzynie kiedyś, nie chciałam jej ich zakładać, bo nie jestem za bardzo za używanymi, ale w sumie ile ona w nich pochodzi. A może jej nóżka urośnie (teraz ma 22 i te buty są na nią akurat), to wtedy jej kupię drugie. Chyba to będzie najlepsze rozwiązanie :-)

Sanki przyszły dziś popołudniu :-D Super są, Wiki już zaliczyła przejażdżkę po kafelkach w kuchni :ico_oczko: ale się cieszyła :-D U nas syto śnieg pada i lekki mróz trzyma, więc jutro pójdziemy na sanki. Wezmę aparat :-D

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

09 gru 2010, 22:11

więc jutro pójdziemy na sanki. Wezmę aparat
czekamy na fotki :ico_brawa_01: :-D


Marcel spi, mnie glowa znowu boli :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

09 gru 2010, 22:28

Witam
Marcel spi, mnie glowa znowu boli :ico_noniewiem:
Mnie też coś pobolewać zaczęła na wieczór :ico_zly:
czekamy na fotki :ico_brawa_01: :-D
Czekamy w takim razie
Sanki przyszły dziś popołudniu :-D Super są,
Ja chciałam kupić Natuśce i chyba tylko internet zostaje bo w sklepie to pustki :ico_noniewiem:
anusiek, tak Wam współczuję, biedny Piotruś, będę trzymać kciuki, żeby te leki pomogły :ico_sorki:
Ja też się dołączam do trzymania kciuków za Piotrusia.Oby szybko przeszło i skończyło się tylko na tych lekach. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 gru 2010, 09:40

leona napisał/a:
czekamy na fotki :ico_brawa_01: :-D
Czekamy w takim razie
:ico_noniewiem: dziś niestety nie pójdziemy na spacer, mróz duży nie jest, ale niestety strasznie mocno wieje...brrrrr... także może jutro wybierzemy się na sanki

Wiki ładnie spała dziś w nocy, ale obudziła się o 6:10 i nie miała ochoty już spać... Teraz poszła na drzemkę. A mnie mdli i brzuch pobolewa :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

10 gru 2010, 10:44

hejka

Marcel wstal dzisiaj bez goraczki, mam nadzieje ze tak zostanie :ico_sorki:
teraz spi a ja chyba wezme sie za obiad :ico_oczko:

za oknem piekne slonko ale i zimno
powinnam isc do sklepu ale chyba sobie daruje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

10 gru 2010, 11:28

Witam
Wiki ładnie spała dziś w nocy, ale obudziła się o 6:10 i nie miała ochoty już spać
U mnie też mala ładnie spała.wstałam do niej o 2:30 a potem o 6 rano dostała mleka i jeszcze do 7:30 pospała :-D
Marcel wstal dzisiaj bez goraczki, mam nadzieje ze tak zostanie :ico_sorki:
No to trzymam kciuki żeby już mu temperatura nei wzrastała :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

10 gru 2010, 12:13

he he he widzę że dziś jest dzień udanych nocek - mam nadzieję że u wszystkich :-) U nas super, Justynka zasnęła mi o 20.30, co prawda na chwilę obudziła się o 21.15, ale przytuliłam ją, pogłaskałam po głowie i dalej spała :-D Pobudka o 5.30 na butlę i zmianę pampka, a potem spałyśmy do 9.30 :ico_szoking: :ico_wstydzioch:

inia1985, super, ze sanki przyszły. Oby pogoda dopisała byście mogły się wybrać na spacer :ico_brawa_01: Czekamy na fotki ;-)

Helen, szkoda że zakupy nie zakończyły się sukcesem, może innym razem się uda :-) A co do tej sytuacji z teściową, to rzeczywiście dziwne...

leona, super, że gorączka przeszła - u nas było podobnie. Po kilku dniach gorączka minęła, mimo ze zęby nie przebiły się :ico_noniewiem:
Ja chciałam kupić Natuśce i chyba tylko internet zostaje bo w sklepie to pustki :ico_noniewiem:
no i chyba w necie jest większy wybór. Justynka dostała sanki na urodziny, kupiliśmy w sklepie, bo teściowie (od których był ten prezent) strasznie się pieklili by natychmiast kupić, więc nie było czasu na zamawianie w necie :ico_noniewiem:
O ile dobrze pamiętam, to Zuzia miała mieć w grudniu kolejną operację.
też o tym myślałam, ciekawe kiedy...

Z moją nogą lepiej, jeszcze trochę utykam, ale już prawie nie boli. Nawet schodzenie po schodach dobrze mi wychodzi ;-) Zawsze miałam mocne stawy i kości ;-)

[ Dodano: 2010-12-10, 11:21 ]
Tak popatrzyłam na naszą pierwszą stronkę i złapałam się za głowę, ile dziewczyn się wykruszyło :ico_placzek:
Meg tylko raz wpadła i znowu zniknęła, Mikusia też już się nie odzywa, no i Prudence odkąd wróciła do pracy też się nie pojawia... Tak samo barbapuppa dawno nie zaglądała, że o lilo nie wspomnę.... Ehh ciekawe ile z nas przetrwa kolejny rok.... :ico_noniewiem:

madzia91917@
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1235
Rejestracja: 02 lis 2010, 14:22

10 gru 2010, 12:52

Hej dziewczyny jestem mama Nikolki ur 3 stycznia 2010 r :) :ico_oczko:
Czy moge do was dolaczyc ?? :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość